Evde, bahçede ya da iş yerinde baktığınız küçük dostlarınızın sağlıklı beslenebilmeleri, kendilerini rahat hissedecekleri bir şekilde fizyolojik ihtiyaçlarını gidermeleri ve gerek kendi başlarına gerekse türdaşları ile güzel zaman geçirmeleri, onlar için tercih ettiğiniz evcil hayvan ürünleri ile mümkün olabiliyor. Akvaryum balıklarından ötücü kuşlara, kedi ve köpeklerden kemirgenlere dek pek çok canlı için gıda maddesi başta olmak üzere sayısız çözüm geliştiren Quik, evcil hayvan ürünü tercihi noktasında size başarılı ve uygun fiyatlı alternatifler sunuyor. Ürünlerini, evcil hayvanların türlerine göre sınıflandıran ve ambalajlarını tekli ya da çoklu olacak şekilde ayarlayan marka, en cazip fiyatlarla ideal ürünleri satın alabilmenizi sağlıyor.

Küçük Dostlarınız Quik Ürünleri ile Daha Mutlu Olacak

  • Ötücü kuşlara karşı ilginiz varsa ve onları, uygun yiyeceklerle, en sağlıklı ortamlarda beslemeyi planlıyorsanız, Quik imzasını taşıyan kraker, yem, kuş kumu, yem bloklarından edinebilir; kafes ve suluk seçeneklerini değerlendirerek miniklerin beslenmesi ve yaşaması için uygun bir ortam hazırlayabilirsiniz.
  • Özel balık türlerine merakınız varsa ve hazırladığınız akvaryum için filtre, motor gibi teknik gereçlere ihtiyaç duyuyorsanız, Quik tarafından geliştirilen modelleri inceleyebilirsiniz. Balıklarınız için günlük, haftalık veya tatil yemleri almayı hedefliyorsanız, markanın geniş ürün gamı içerisindeki çözümlere yönelebilirsiniz.
  • Evinizdeki minik kemirgenlerin kendilerini doğal ortamlarında gibi hissedebilmelerini amaçlıyor, bu doğrultuda kemirgen talaşı ve otu arıyorsanız, Quik’in hazırladığı ürünleri alışveriş listelerinize ekleyebilirsiniz. Onları sağlıklı yem ve takviyelerle beslemeyi isterseniz; yem, yem katkısı, yalama taşı ve kalsiyum bloklarını satın alabilirsiniz.
  • Kedi ve köpeklerinizin hem sağlıklı hem de dengeli beslenmesini arzu ediyorsanız, markanın sunduğu yaş mamaları edinebilirsiniz. Yavru ve yetişkin evcil hayvanlar için hazırlanan mamaları, önerilen ölçülerde sunarak pet dostlarınızı besleyebilirsiniz.
  • Kedilerinizin tuvalet gereksinimlerini gidermeleri için farklı formlarda kedi kumları almayı hedefliyorsanız, Quik’in geliştirdiği ürünlere yönelebilirsiniz. İdrar ve dışkı toplamayı kolaylaştıran yapıları ile öne çıkan ürünlerin yanı sıra miniklerin sindirimlerine yardımcı olabilen kedi çimlerine de alışveriş listelerinizde yer verebilirsiniz.

Aradığınız Her Türlü Evcil Hayvan Ürünü Quik’te

Evinizde ya da iş yerinizde pet beslemeye karar verdiyseniz ve minik canlılar için barınma ve beslenme çözümleri arıyorsanız, Quik, hazırladığı ürünlerle tüm beklentilerinize yanıt veriyor. Sıfırdan bir akvaryum kurmak niyetindeyseniz, markanın hazırladığı ve farklı iç hacimlere sahip akvaryum modellerini ve filtre gibi ekipmanları sizleri bekliyor. Konunun uzmanlarına danışarak edinmeniz önerilen çözümler, bakacağınız balıkların sayısı ve türüne göre farklılık gösterebiliyor.

Hijyenik kedi kumlarıyla da adından söz ettiren Quik, açık ve kapalı kedi tuvaletlerinde değerlendirebileceğiniz ürünleriyle favori markalarınızdan birine dönüşebiliyor. İnce ve kalın bentonik kumlarla birlikte çam peleti yapısındaki kedi kumları, sevimli dostlarınızın fizyolojik ihtiyaçlarını doğal ve sağlıklı şekilde giderebilmelerine imkân tanıyor. Bu noktada, hazırladığı ürünleri, içeriği ve ambalaj boyutlarına göre ayıran Quik, alışveriş sürecinde sevimli dostunuzun ihtiyacına en uygun çözümü edinebilmenizi mümkün kılıyor. Kaliteli içeriği kadar dayanıklı ambalajlarıyla da öne çıkan ürünler, taşıma ve saklama noktasında size büyük kolaylık sağlıyor. Pet sahiplerinin, küçük arkadaşları için almak istediği her türlü gıda, bakım ve aksesuarı üreten Quik, ortaya koyduğu ürünlerin fiyat ve performans çıtasını belirli bir seviyede tutarak bütçe dostu markalardan biri hâline geliyor.

Şayet siz de sahiplendiğiniz küçük dostlarınızın beslenmesi ve bakımıyla eksiksiz şekilde ilgilenmek istiyor, onların gelişimleri ve konforları için daima en iyi ürünleri almayı planlıyorsanız, Quik’in geliştirdiği çözümleri değerlendirebilir, minik dostlarınız için uygun olanları hemen satın alabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...