Saatler

Saat Puzzle Yapbozlar

Puzzle yapboz yapmaktan hoşlananlar için, parçaların tamamlanarak desenlerin ortaya çıkartılması oldukça keyiflidir. Yüksek konsantrasyon isteyen bu yapbozların tamamlanmasında, son parçanın koyulması ise, bu keyfin doruk noktasıdır. Parçalarının tamamlanmasının ardından onca emek verilerek bitirilen bu yapbozlar, genellikle duvara asılarak sergilenmek istenirler. Bu sergileme yöntemi içinse en uygun ürünlerden birisi saat puzzle yapbozlardır.

Saat Puzzle Yapbozlar

Saat puzzle yapbozlar, diğer puzzle ürünlerinde olduğu gibi geniş bir görsel yelpazesine sahiptir. Saat şeklinde olan bu ürünlerin diğer ürünlerden tek farkı şekilleridir. Alışılagelmiş puzzle yapbozlar genellikle kare veya dikdörtgen şeklinde iken, saat şeklinde olanlar ise yuvarlaktır ve bu ürünlerin arkasında saat mekanizması bulunur. Parçaların tamamlanmasının ardından, bu puzzle yapboz saat mekanizmasına ön bölümden akrep, yelkovan ve saniye takılır.

Bunun yanında diğer yapbozlarda parça sayısı 20 binin üzerine kadar çıkabilen ürün çeşitliliği bulunurken, saat tipinde olan bu ürünlerin parça sayıları ise genellikle 500 civarındadır. Şekillerinin ve parça sayılarının dışında bu ürünlerin diğer bir özelliği de işlevsel olmalarıdır. Saat puzzle yapboz modelleri ile hem parçaların tamamlanması aşamasında eğlenceli vakit geçirilebilir, hem de bu ürünler farklı bir şekilde sergilenmiş olurlar. Üstelik sergilenmeleri sırasında, bu ürünler saati de göstererek birden fazla amaca hizmet etmiş olurlar.

Saat puzzle yapbozlar ev, iş yeri ve okul gibi pek çok mekânda kullanılabilecek özelliktedir. Bu ürünler zamanı göstermelerinin yanında, bulundukları ortamda dekoratif bir etki de yaratırlar. Sahip oldukları özellikler ile bu ürünler arkadaşlara, akrabalara ve sevilen kişilere verilebilecek en özel hediyeler arasında yer alır.

Saat puzzle yapboz ürünlerinin hediye şeklinde verilmesinde ise genellikle yapbozun kutusu açılmamış ve parçaları birleştirilmemiş halde verilmesi tercih edilir. Ancak bu ürünlerin hediye edileceği kişinin özelliğine göre yapboz tamamlanarak, kullanılmaya hazır şekilde de hediye edilebilir. Saat puzzle yapbozun bu şekilde emek sarf edip tamamlandıktan sonra verilmesi, kişide kendisine değer verildiği hissi uyandırır ve çoğu kişide hediyenin yaratacağı olumlu etkiyi de bu şekilde artmış olur.

Saat Puzzle Yapboz Fiyatları

Saat puzzle yapboz fiyatları üründe kullanılan görsel çeşidi, baskı kalitesi ve saat mekanizması kalitesi gibi özelliklere göre değişiklik gösterir. Bu ürünlerin seçiminde ise öncelikle ürünün tamamlandıktan sonra asılması düşünülen yerin uygun olup olmadığına karar verilmelidir.

Saat puzzle yapbozların çapları genellikle 45-50 cm arasında değişir. Bu yüzden tamamlandıktan sonra ürünün asılacağı yer için bu büyüklüğün uygun olması gerekir. Bunun yanında ürün tercihinde dikkat edilecek bir diğer nokta da, bu ürünlerde kullanılan görseller ile görsellerde yer alan renk ve desenlerdir. Çok farklı desen çeşitliğine sahip olan saat puzzle yapbozlar arasından seçim yapılırken, öncelikle kişisel zevk dikkate alınmalıdır. Sanatsal öğelerden hoşlananlar için özellikle ünlü tabloların görsellerinin yer aldığı ürünler tercih edilebilir.

Kişisel zevkin yanında, ürünün asılacağı mekânda uyumsuz bir görüntüye sebep olmaması için, ürünün genel dekorasyon ile olan uyumuna da dikkat edilmelidir. Dekorasyon ile uyumlu olabilmesi için duvar rengi, perde rengi ve mekânda bulunan eşyalarla uyum sağlayacak renklere sahip ürünler tercih edilebileceği gibi, renk ve desen tercihinde ürünü daha ön plana çıkartacak çarpıcı zıtlıklar da değerlendirilebilir.

İş yerleri ve ofisler için Atatürk temalı ürünlerin yanında desenli veya sade saat puzzle yapbozları da tercih edilebilir. Düz ve açık renkli duvarlarda çiçek desenli ürünler ve çocuk odaları için de rengarenk, dikkat çekici veya hayvan resimli modeller tercih edilerek, duvarlara ve dekorasyona renk katılabilir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Saat Puzzle Yapbozlar

17 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 17 / 17 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?