Geniş ürün yelpazesiyle dünyanın farklı ülkelerinde hizmet veren Tenda, çok amaçlı bir deneyim sunuyor. Tenda ürün yelpazesi içerisinde yer alan ürünler sosyal ağ oluşturmadan internet problemlerinin çözümüne kadar pek çok konuda destek sağlıyor. Network aygıtları ve ekipmanları kategorisinde geliştirmiş olduğu zengin ürün yelpazesiyle ön planda olan Tenda, çok amaçlı bir deneyim sunuyor. Teknoloji sektöründe geliştirmiş olduğu ürün yelpazesi farklı ihtiyaçların karşılanmasında etkili olarak daha kolay bir yapı oluşturuyor. Tenda tarafından geliştirilen ürünler inovatif bir deneyimi beraberinde getiriyor. Network cihazları hem ev içi hem de kurumsal ortamda yüksek fayda sağladığı için ihtiyaç odaklı ilerleme imkanı doğuyor. Ar-Ge merkezi tarafından geliştirilen yeni nesil teknolojilere sahip cihazlar sayesinde daha keyifl bir deneyim elde etme imkanı doğuyor. Aktif şekilde üretime devam eden Tenda, dünyanın farklı ülkelerindeki kullanıcılar için teknoloji çözümleri üretiyor. Tenda ürün yelpazesi hakkında detaylı bilgiyi inceleme içerisinde bulabilirsiniz. İnceleme aracılığıyla ürünlerin özelliklerini ve kullanımını öğrenebilirsiniz. Tenda ürünleri için kolayca online araştırma yapmak ve iyi fiyat avantajlarını yakalamak üzere Hepsiburada ile ürünleri inceleyebilirsiniz.

Tenda Ürün Çeşitleri

Tenda ürün çeşitliliği oldukça fazla. Tenda ürün yelpazesi içerisinde 3 farklı ana kategori mevcut. 3 farklı kategori altında geliştirilen teknoloji ürünleri hem kurumsal hem de bireysel ihtiyaçların giderilmesinde önemli bir rol oynuyor. Tenda ürün yelpazesi içerisinde yer alan ana kategoriler aşağıdaki gibi:

 • Tenda ev ürünleri
 • Tenda kurumsal ürünler
 • Tenda IP kamera ve güvenlik ürünleri

Tenda Ev Ürünleri

Tenda tarafından geliştirilen kategoriler arasında ev ürünleri ön planda. Tenda ev ürünleri içerisinde kullanıcı deneyimini artıracak ve bireysel çözümlere ev sahipliği yapacak seçenekler var. Bireysel performansın artmasında ve ev içerisindeki ağ bağlantısının stabilitesinin korunmasında önemli bir rol oynayan Tenda ev ürünleri fonksiyonel yapısıyla ilgi uyandırıyor. Ağ sistemleri ve teknolojileri sayesinde Tenda ev ürünleri yüksek fayda gösteriyor. Tenda ev ürünleri içerisinde farklı amaçlar için geliştirilen seçenekler var. Tenda ev ürünleri aşağıdaki gibi sıralanabilir:

 • Mesh Wi-Fi ürünleri
 • Ağ genişletme ürünleri
 • Router ürünleri
 • Akıllı ev ürünleri
 • Modem cihazları
 • Adaptörler

Tenda Mesh Wi-Fi Ürünleri

Tenda mesh Wi-Fi ürünleri sayesinde kör nokta kaynaklı internet problemlerinin önüne geçiliyor. İnternet ağının farklı noktalarda çekmemesi kaynaklı oluşabilecek sıkıntıların Tenda mesh Wi-Fi ürünleri ile önüne geçiliyor. Daha keyifli ve yüksek verimli bir deneyimi beraberinde getiren mesh Wi-Fi sistemleri sayesinde avantajlar artıyor. Çok katlı evlerde ve modemle kullanım alanı arasında fazla mesafe olan yerlerde Tenda mesh Wi-Fi kullanılabilir. Mesh Wi-Fi avantajları sayesinde ağlar arasında geçiş yapmaya gerek kalmadan tek bir ağ üzerinden internet bağlantısının sınırlarını genişletmek mümkün. Tek bir ağ üzerinden ihtiyaç duyulan kapasiteyi kullanıcılara sunan mesh Wi-Fi ürünleri sınırların kaldırılmasına yardımcı oluyor. Kullanım alanının her tarafında yüksek kapasitede internet deneyimi elde etmek mümkün olduğundan daha keyifli bir deneyim sunuluyor. Kolay bir şekilde kurulabilen mesh Wi-Fi sistemi, tek bir ağ üzerinden genişletme yaparak avantajları artırıyor.

Evin hangi bölgesinde olursanız olun tüm akıllı cihazlarınız mesh Wi-Fi sistemi sayesinde internete bağlanabilir. İnternetin çekmediği odaların kullanılmasında da imkan tanıyan mesh Wi-Fi sistemi, ağlar arasında geçiş yapma gibi işlemlerin önüne geçiyor. Tek bir ağın sinyalini genişleterek yüksek verim alınmasını sağlayan mesh Wi-Fi sayesinde ihtiyaçlar karşılanıyor. Mesh Wi-Fi cihazlarının kullanım sayısı evin büyüklüğüyle doğru orantılı. Bundan dolayı daha geniş bir alanda yüksek performans isteniyorsa birden fazla mesh Wi-Fi cihazı kullanmak mümkün. Birbirleriyle uyumlu bir yapı sunan mesh Wİ-Fi cihazları yüksek performans göstererek internet deneyimini artırıyor.

Tenda Ağ Genişletme Ürünleri

Tenda ağ genişletme ürünleri, mesh Wi-Fi sistemleri gibi internet deneyimini artırmayı hedefliyor. Görece daha ucuz bir teknoloji olan ağ genişletme ürünleri sayesinde Wi-Fi sinyallerinin evin her alanına yayılması sağlanıyor. Modemden gelen sinyalleri daha geniş bir alana yayan ağ genişleticiler ev içerisinde ideal bir internet deneyimi sunuyor. Kablosuz internet sinyallerinin genişlemesine yardımcı olan genişletme ürünleri sayesinde daha iyi bir internet kullanımı söz konusu. Pratik bir deneyim sunan genişletme ürünleri, konforun artmasında ve daha verimli bir internet kullanımının oluşmasında önemli bir rol oynuyor. Köprü görevi görerek sinyali güçlendiren ağ genişletme ürünleri evin farklı noktalarında stabil bir internet deneyimi elde etmeye imkan tanıyor. Stabil internet deneyimi sayesinde ağdaki dalgalanmalar sonucu oluşabilecek problemlerin önüne geçiliyor. Wi-Fi performansının artmasında etkili olan ağ genişletme ürünleri, kalın duvarlara sahip evlerde ve çok katlı alanlarda avantaj sağlıyor. Sinyallerin geçmesine engel olan çeşitli durumlarda kullanılan genişletme ürünleri sayesinde daha keyifli bir deneyim elde ediliyor. Modemden gelen sinyalleri tekrarlayarak dağıtan genişletme cihazı çok amaçlı bir performans sunuyor. Tenda ağ genişletme ürünleri içerisinde farklı seçenekler bulunduğu için ideal modele karar vermek kolaylaşıyor.

Tenda Router Ürünleri

Tenda router ürünleri sayesinde internet deneyimi artıyor. İnternet ağlarında, trafiği düzenlemeye yardımcı olan router seçenekleri yüksek performans vadediyor. Ağda yer alan cihazların yönlerini bulmasına yardımcı olan router sayesinde aynı anda birkaç cihazı kullanmak mümkün oluyor. Kablosuz bir şekilde internet erişimi sağlayan router ürünleri, daha esnek bir deneyimi beraberinde getiriyor. Eve kadar getirilen internetin kablosuz bir şekilde eve yayılmasını sağlayan router sayesinde avantajlar artıyor. Aynı anda birden fazla cihazı kullanmak mümkün olduğundan daha verimli bir deneyim elde ediliyor. Aynı bağlantı üzerinden cihaz kontrollerini gerçekleştirme avantajı sunan router sayesinde çok amaçlı bir yapı oluşturuluyor. Ağdaki cihazların veri akışını takip etme konusunda etkili olan router, aynı zamanda cihaz güvenliğini artırıyor. Gelen veriyi yönlendirme konusunda avantaj sağlayan router, farklı görevlere sahip. Bu görevler ve yönlendirmeler sayesinde sorunsuz bir internet deneyimi elde etmek mümkün. IP üzerinden internet kullanımını mümkün kılan router seçenekleri çok amaçlı bir yapı oluşturuyor. Modeme bağlanarak internet erişimi sağlayan router sayesinde kullanıcı deneyimi olumlu yönde etkileniyor.

Tenda Akıllı Ev Ürünleri

Tenda akıllı ev ürünleri ev içerisindeki konforu artırmayı hedefliyor. Ev içerisinde yer alan akıllı cihazların birbirleri arasında iletişim kurmasına yardımcı olan akıllı ev ürünleri pratik ve işlevsel bir yapı oluşturuyor. Daha kısa sürede daha verimli bir deneyim sunan akıllı ev ürünleri yüksek fayda sağlıyor. Tenda akıllı ev ürünleri sadece işlevini yerine getirmekle kalmıyor ev içerisindeki diğer cihazların yönetilmesine de yardımcı oluyor. Ev yönetimini kolaylaştıran ve pratikliği artıran akıllı ev ürünleri mobil cihazlardan kontrol edilebiliyor. Mobil cihazlar üzerinden ev içerisindeki farklı cihazları kontrol etmek mümkün olduğundan avantajlar artıyor.

Tenda akıllı ev ürünleri aşağıdaki gibi:

 • Akıllı prizler
 • Akıllı güç şeridi
 • Akıllı ışık switch

Tenda Modem Cihazları

Bir bilgisayarı uzaktan kontrol etme amacıyla geliştirilen cihazlara modem adı veriliyor. Cihazların internete bağlanmasına yardımcı olan modemler, internet deneyiminin artmasında önemli bir rol oynuyor. Modem olmadan internet hizmetinden faydalanmak mümkün olmadığından dolayı, internet ihtiyaçlarının karşılanması için modemler gerekli. ADSL ve VDSL modem seçenekleri sayesinde daha hızlı bir deneyim elde ediliyor. Verilerin aktarılmasında ve işlenmesinde önemli rol oynayan modemler internet bağlantısını hızlandırıyor. Kablosuz modemlerden VDSL modemlere kadar pek çok seçenek internet hızının korunmasında ve artmasında önemli bir rol oynuyor. Ev içerisinde ve ofis ortamlarında tercih edilen yüksek hızda modemler avantajların artmasını sağlayarak yüksek performans sunuyor. Tenda modem cihazları arasında farklı seçenekler mevcut.. Bu seçenekler sayesinde daha keyifli bir deneyim elde etmek mümkün.

Tenda Adaptörler

Tenda adaptör çeşitleri sayesinde bilgisayarlardaki internet hızı artıyor. Daha hızlı bir internet deneyimini beraberinde getiren işlevler sayesinde daha avantajlı bir deneyim elde ediliyor. Yüksek hızda internet erişimi sağlayan Tenda adaptörler PCIe adaptör ve USB adaptörleri olmak üzere ikiye ayrılıyor. 2 farklı kategori altında geliştirilen cihazlar sayesinde daha keyifli bir deneyim elde ediliyor.

Tenda Kurumsal Ürünler

Tenda kurumsal ürünler ofis çalışmalarına uygun olacak şekilde tasarlanıyor. Daha etkili bir iş planı ve yönetimi için geliştirilen kurumsal ürünler, yüksek sayıdaki verileri kaldırabilecek şekilde geliştiriliyor. Kullanıcı sayısının artmasında ve kullanıcıların daha rahat bir şekilde işlerini tamamlamasında etkili olan kurumsal ürünler çok amaçlı bir deneyimi beraberinde getiriyor. Kurumsal ağlar üzerinden işlem yapmayı mümkün kılan cihazlar sayesinde avantajlar artıyor. Tenda kurumsal ürünler içerisinde:

 • Switches
 • Gateway
 • AP denetleyicisi
 • Kablosuz erişim noktası
 • Optical Access
 • CPE ve baz istasyonu seçenekleri var.
 • Tenda Güvenlik Ürünleri

 • IP Kamera
 • Video güvenlik seti
 • Network video kaydedici mevcut.
 • Tenda Fiyatları

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...