Thomas, ev temizliği gerçekleştirirken kullanıcılarına konfor ve hız kazandıran ürünleriyle dikkat çekiyor. Elektrikli süpürge modellerine uygun aparatları sayesinde, mevcut süpürgede bir sorun yaşanması durumunda Thomas'ın uyumlu süpürge parçalarından yararlanılabiliyor. Bu parçalar arasında yer alan zemin başlığı modelleri halı, parke gibi zeminlerde etkili bir temizlik gerçekleştirebilmeye aracı oluyor. Süpürgelerin boruları sayesinde eğilmeye gerek kalmadan temizlik gerçekleştirilirken kolay hareket eden zemin başlığını bu boruların ucuna takarak verimli bir temizleme yapılabiliyor. Süpürge aksesuarları arasında yer alan Thomas zemin başlığı modelleri uyumlu tasarımları sayesinde kolayca takılıp çıkarılabiliyor.

Elektrikli süpürgelerin olmazsa olmazı hortumlarda bir delik oluştuğunda, hortumlar artık yıprandığında yeni bir süpürge almaya gerek kalmaksızın Thomas'ın kaliteli süpürge hortumlarından yararlanılabiliyor. Keskin cam parçaları, kum parçacıkları, tozlar ve daha birçok maddeye karşı dayanıklı olan iç yapısıyla beğeni toplayan Thomas süpürge hortumları sayesinde ev temizliğini gerçekleştirmek daha kolay bir hal alıyor. Süpürgenin gövdesiyle kolay bir şekilde uyum sağlayan başlığı ile birçok süpürge modeliyle uyumlu olarak kullanılabiliyor. Bükülme ve esneme gibi konulardaki başarısıyla kullanıcılarının saygısını kazanan Thomas süpürge hortumları daha az alan kaplaması amacıyla katlanarak da saklanabiliyor. Tetik mekanizmaları da üreten firma, suyla çalışan elektrikli süpürgelerin kusursuz bir şekilde işlevini yerine getirebilmesi için faydalı özellikler gösteriyor.

Süpürgelerin ömrünü uzatan ve sızıntı gerçekleşmesini önleyen Thomas koruyucu contalar aracılığıyla daha etkili bir temizlik ortaya koyulabiliyor. Esnek yapıları ve dayanıklı olma özellikleriyle yıllara meydan okuyan koruyucu contalar süpürge başlığı süpürge gövdesi arasındaki bağlantı noktalarında kullanılarak pisliklerin hortumdan dışarıya sızmasını ve makine gövdesinde paslanma, küf gibi sorunlar oluşmasını önlüyor. Süpürgelerinin gövdesinde kırılma ya da çatlama problemi yaşayan kullanıcılar için geliştirilen Thomas üst kapak modelleri yardımıyla elektrikli süpürge gövdelerinin üst kapağı değiştirilebiliyor. Sert maddelerin süpürgenin içine çekilmesi durumunda kirlerin biriktiği hazneyi koruyan üst kapaklarla sağlıklı bir temizleme yapılabiliyor. Uyumlu tasarımları sayesinde yeni bir süpürge almaya gerek bırakmayarak tüketiciler için akıllı bir tercih oluşturuyor. Farklı renk seçeneklerine sahip olan üst kapak modelleri çok sayıda süpürgeye uyum sağlayabilmek adına farklı tasarımlarla üretilerek kullanıcıların ihtiyaçlarına cevap veriyor. 

Kendi elektrikli süpürgelerini de üreten Thomas'ın toz torbalı ve toz torbasız modelleri arasından tercihler yapılabiliyor. Düşük enerji tüketimi sağlayan ekonomik özellikleriyle dikkat çeken Thomas süpürgeler, güçlü çekiş şiddetiyle göz doldurarak derinlemesine temizlik sağlıyor. Küçük boyutlu tasarımları sayesinde oldukça az alan kaplayan süpürgeleri beğeni alan Thomas, dokunmatik ekranlı ürün modelleriyle kolay bir kullanım deneyimi yaşatıyor. 360 derece açıya sahip olan tekerlekleri yardımıyla evin her alanına kolayca ulaşabilmeye yardım eden Thomas elektrikli süpürgeler uzun kabloları sayesinde bir odadan diğer odaya geçerken priz değiştirmeye gerek bırakmıyor. 

Takım halinde kullanıcılara ulaştırılan süpürgelerin içerisinde yer alan başlıklar yardımıyla mobilyalar, parkeler, döşemeler gibi farklı çalışma alanlarına özel çözümler sunuluyor. Sessiz çalışma özellikleriyle alıcılarının takdirini kazanan Thomas elektrikli süpürgeler, gece saatlerinde dahi hem ev sakinlerini hem de komşularını rahatsız etmek istemeyen kullanıcılara yardımcı oluyor. Ortamda bulunan tozların tamamına yakınını yok eden yüksek emiş desteğiyle hastalıklara, kötü kokulara ve alerjilere son veriliyor. Çelik boruları paslanmayan özellikleriyle uzun ömürlü bir kullanım deneyimi yaşatırken ekstra uzatılabilen yapıları sayesinde eğilerek temizlik gerçekleştirme sorununu ortadan kaldırıyor. Cam elyafsız torbalara sahip olan Thomas elektrikli süpürgelerin bu özelliği sayesinde sızıntı ve yırtılma oluşmaksızın kirlerin bir arada toplanılabilmesi mümkün hale geliyor. Kolayca çıkarılabilen torbalar kısa süre içerisinde pratik bir şekilde değiştirilebiliyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Thomas

33 ürün var
  1. Ürün Çeşidi
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Satıcı A-Z
  5. Kelime Filtresi
Başa dön