Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Tokyo Ultrasonik Fare Kovucu Haşere Kovucu Böcek Kovucu AN319

Tokyo
829,90 TL
( / adet)
Loading interface...
DSACategoryId/60002705/2147483601/34001199/60001734

FARELERDEN, SİNEKLERDEN VE BÖCEKLERDEN 24 SAAT KORUMA!

TEKNİK ÖZELLİKLER

 

Güç: 2 watt

Frekans Aralığı: 24000Hz to 45000Hz

Etki alanı: 230 M2

Ses Çıkış Gücü: 160dB

Teknoloji: Ultrasonic sistem

Ağırlık: 340gr.

 

Ev ve iş yerleri için uygundur

Ultrasonic ses dalgaları ile süpürücü etkisi vardır.

İnsan sağlığına herhangi bir zararlı etkisi bulunmamaktadır.

Zehir veya ilaç içermez.

24 saat aktif konumda çalışır .


Ürünün Kovduğu hayvanlar:

 

Fareler, sıçanlar, akrep, sivrisinek, bit, kene, pire, cırcır böceği, hamam böceği, kalorifer böceği, su böcekleri, tahtakurusu, güve, kızılgöz, kulağakaçan, kelebekler, kırkayak, çekirgeler ve tüm pulkanatlı hayvanları bölgeden uzaklaştırır ve o bölgeye tekrar gelmelerine engel olur.

 

Uyarılar:

 

Cihazı test konumunda kulağınıza yaklaştırmayınız.

Cihazı dış ortamlarda sıvı teması olabilecek yerlerde kullanmayınız. Cihaz su geçirir.

Cihazı koltuk arkası, dolap arkası, buzdolabı arkası gibi yerlere konumlandırmayınız, etkisini azaltırsınız.

Cihazı köşe bölgelere konumlandırınız, kullanma kılavuzunda en etkili konumlandırma şekli yer almaktadır.

Cihazı 24 saat devamlı çalıştırınız ve yer değiştirmemeye özen gösteriniz.

 

Kullanımı:

Tokyo kovucunun çalışması için 220 Volt bir prize takmanız yeterlidir. Maksimum verim alabilmek için seçtiğiniz prizin merkezi bir yerde olmasına, karşısında sert yüzeyler bulunmasına, önlerinde koltuk, kanepe gibi engeller olmamasına ve yerden 1 - 1,5 metre yüksekte bulunmasına özen gösterilmelidir. tokyo kovucu yaklaşık 200 - 230m2 alanda etkilidir. Daha geniş alanlar için birden fazla tokyo kovucu kullanmanız gerekmektedir. Tokyo kovucunun elektrik sarfiyatı çok düşük olup sürekli prizde kalması haşerelerin tekrar ortama gelmesini kesinlikle engellemektedir.

 

Adaptör Ücretsiz Olarak Paket İçeriğinde Bulunmaktadır.

 

NOTLütfen cihazınızı önce adaptöre bağlayınız daha sonra adaptörü toprak hatlı elektrik prizinize takınız. Cihazınızı önündeki kırmızı led ışık yardımı ile kontrol edebilirsiniz. Ayrıca arka bölümünde bulunan kırmızı test tuşu ile kontrol edebilirsiniz.

 

Not: Tüm ultrasonik kovucularda tam etki süresi 2-4 hafta arasında değişmektedir.
Bu süre içinde kesinlikle ayar değişikliği, yer değişikliği, açma kapama yapılmaması önerilir.
Satın aldığınız cihazdan tam performans almak için bu süreyi beklemeniz tavsiye edilir. Ayrıca bu cihazlar için verilen etki alanı değerleri kullanılan yere, hayvan sayısına, hayvan cinsine, rüzgara, sesli cihaz olup olmamasına, mekan yüksekliğine, kapalı alan ise bu alandaki eşya ve malzemeye göre değişiklik gösterebilir. Bu etklenler ultrasonik cihazları etki alanını düşürebilir. Bu sebeple cihaz satın alırken bu etken faktörleri düşünüp ona göre birden fazla cihaz koymanız gerekebilir.


Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBCV00005JYM27
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat

Benzer ürünler

Tokyo Bahçe Tipi Fare,Yılan, Köstebek Kovucu 1600 m2 Petainer Fare Kovucu Sıçan Kovucu 550 Metre Kare 360 Derece Kovucu Duo Modlu En Iyi Fare Kovucu Süper Etki Dualpest AN-A316 Güneş Enerjili Köstebek Yılan Akrep Fare Kovucu Titreşimli Repel Ultrasonik Fare Haşere Kovucu Rf 200 Tokyo Bahçe Tipi Fare Yılan Akrep Köstebek Kovucu 750 m2 Tokyo Bark Stop Havlama Engelleyici Cihaz Bark Control Tokyo Max Şarjlı Ultrasonik Köpek Kovucu Kedi Kovucu 50 Metre Etkili Tokto Ultra Motor Molechaser Titreşimli Fare Yılan Köstebek Kovucu 1750 m2 Tokyo Sentinel Güneş Enerjili Ultrasonik Köstebek Yılan Akrep Fare Kovucu 1000M2 Titreşimli Motor Senitel Tokyo Pilli Adaptörlü Ultrasonik Kedi Köpek Kovucu 250 M2 Etkili Dualpest An-B030 Pilli ve Şarjlı Fare Kovucu - Kedi Köpek Kuş Tilki Tavşan Kovucu Tokyo Max 50 Metre Etkili Şarjlı Ultrasonik Köpek Kovucu Kedi Kovucu Tokyo Maximus Vidalı Güneş Enerjili Bahçe Tipi Fare Yılan Köstebek Haşerat Kovucu Titreşimli 1150M2 2 Adet Tokyo Araba İçin Fare ve Haşere Kovucu Cihaz igreen I.t. Akrep Köstebek Yılan Fare Kovucu Dualpest An-B019 Fare Kovucu - Haşere Kovucu - Sinek Böcek Kovucu - Gece Lambalı Tokyo 360 Derece Profesyonel Fare Haşere Kovucu VS361N-750GR Tokyo Ledli Güneş Enerjili Köstebek Fare Yılan Kovucu 750 M2 Tokyo Güneş Enerjili Ultrasonik Kedi Kovucu Köpek Kovucu Domuz Kovucu Ayı Kovucu Up Draft Tokyo 3 Speakerlı Pro Ultrasonik Fare Kovucu Haşere Kovucu 360 Derece VS361N Tokyo Black Edition Ultrasonik Köpek Kovucu Kedi Kovucu 50M Tokyo Black Edition Saldırgan Köpek Kovucu 50 Metre Etkil Kedilerde De Etkili Solar Repellent 2 Adet Yılan Fare Akrep Kovucu Kaçırıcı A.T. Kovucular Fare Haşere Kovucu Cihaz, Ultrasonik Ses 300 M2 Etki Tokyo Dazer Black Edition Ultrasonik Köpek Kovucu Kedi Kovucu 50M Repel Fare Kovucu Cihaz Repel Rf 200 (2'Li Paket) 200 M² Titan Güneş Enerjili Köstebek, Fare, Yılan Kovucu Tokyo Maximus 1150M2 Etkili Titreşimli Vidalı Güneş Enerjili Bahçe Tipi Fare Yılan Köstebek Haşerat Kovucu
Başa dön