Yaz aylarında evinizin bahçesinin tadını çıkarırken konforunuza zarar veren haşere ve sinekleri bahçe kovucuları ile uzaklaştırabilirsiniz. Modern özelliklerle üretilen ve teknolojinin imkânlarından yararlanmayı sağlayan kovucular sayesinde açık havada konforlu şekilde dinlenebilmek kolaylaşır. Bahçe kovucuları sivrisineklerin yol açtığı hastalıklardan ve çeşitli böceklerin vücutta bıraktığı ısırıkların ortaya çıkarabileceği sorunlardan korunmak için de idealdir. Sinek öldürücü ürünler yaydıkları ışıkla sinekleri kendisine çeker ve etkisiz hale getirir. Toksik maddeler kullanmadan haşerelerden kurtulabilmenize yardım eden kovucular çevreye zarar vermeden istenmeyen sineklerden kurtulabilmenize yardım eder. Açma kapama işlemlerini kolaylaştıran pratik tasarım aracılığıyla bulunduğunuz ortamda sineklerin sayısı arttığında sinek öldürücüyü aktif hale getirebilir, kısa sürede etkili sonuçlar alabilirsiniz. Ev, iş yeri ya da bahçe gibi alanlarda başarılı sonuçlar almayı sağlayan jel ilaçlar hamam böceği gibi rahatsızlık verici haşerelerin yuvalarına etki etmenizi sağlar.

Haşere ve Sineklere Karşı Konforu Artıran Çözümler

Kokusuz jellerle böceklerin bulunabileceği alanlara uygulama yaparak domino etkisi özelliğinden yararlanabilirsiniz. Jele bulanmış bir böceğin yuvasındaki diğer böceklere de bu maddeyi bulaştırması tüm böceklerden kurtulabilmenizi sağlar. Portatif şekilde tasarlanan ve uçan böceklerde de etkili sonuçlar veren sinek öldürücüler hafiflikleri sayesinde çeşitli alanlara kolayca taşıyabileceğiniz yapıdadır. Parmaklıklarla beraber dizayn edilmiş olmaları sayesinde sinekleri öldüren ışıkları güvenli şekilde kullanabilmeye olanak tanıyan sivrisinek öldürücüler kapalı alanlarda da başarıyla kullanılabilir. Sivrisineklerden kurtulmak için vücudunuza yabancı maddeler sürmenize gerek bırakmayan sinek öldürücüler yaydıkları ışınlarla sinekleri kaçırır ya da etkisizleştirir. Geniş alanlarda da başarıyla kullanılabilen sinek öldürücüler şık metal kaplamalarıyla göz doldururken dayanıklı plastik kaplamalarıyla da sağlam bir yapı oluşturur. Neon lambalarıyla dekoratif bir görüntü de yaratan ve hafiflikleri sayesinde çeşitli yerlerde yanınızda götürebileceğiniz sinek öldürücüler yaz aylarında uyku konforunuzu artırmanız için idealdir.

İç ve Dış Mekânlara Uygun Kullanım

Açık alanların yanı sıra kapalı bölgelerde de kullanılabilen sinek kovucular kafeterya, kantin gibi işletmeler için oldukça kullanışlıdır. Izgaraları tasarımlarıyla korunaklı bir yapıya sahip olan sinek öldürücüler floresan tüpü yardımıyla ışık yayar. Koku ya da duman oluşturmadan işlemlerini gerçekleştiren modern ürünler sayesinde sivrisineklerin yol açabileceği bulaşıcı hastalıklardan korunmak da mümkün hale gelir. Uzun kablolarıyla prize erişmeyi kolaylaştıran ve düşük elektrik tüketimi gerçekleştirirken tasarruf elde etmeyi sağlayan ürünleri bahçe kovucuları arasından sipariş edebilirsiniz. Denge yaratan ayaklıklı tasarıma sahip modellerin yanı sıra fener şeklindeki tasarımlarıyla çardak, koridor gibi çeşitli alanlarda zarif bir şekilde asılabilen sinek öldürücüler de bulunur. Hem ışık elde etmek hem de sinekleri kovmak için pratik bir çözüm geliştiren ürünler böcekleri etkisiz hale getirebilmeniz için uygundur.

İstenmeyen Canlıları Uzaklaştırın

Hamam böceklerinin yanı sıra karıncalarda da etkili olan jeller sayesinde yaşam alanınızda davetsiz misafirlerden korunabilirsiniz. Küçük böceklerin yerleşip üreyebileceği alanlara jelleri uygulayarak temiz ve hijyenik bir ev ortamı elde edebilirsiniz. Karanlık noktaların dışında nemli ve sıcak alanlarda da üreyebilen böceklerin bu noktaları mesken tutmasını önlemek için evinizi düzenli olarak böcek öldürücü jellerle korunaklı hale getirebilirsiniz. Sprey şeklinde tasarlanan böcek öldürücüleri çatlak ve yarıklara, mermer boşluklarına ve daha birçok alana püskürtebilirsiniz. Çeşitli haşereleri öldürmek için geliştirilen etkili formülleriyle başarılı sonuçlar almayı sağlayan ilaçlar kısa sürede sonuç alabilmeye yardım eder. Veterinerlerin kullanabileceği dezenfektanlar hayvanlarda yer alabilen bit, pire gibi haşerelerin insanlara bulaşmasını önlemek için geliştirilmiştir. Hayvan barınaklarında da kullanılabilen dezenfektan ve ilaçlar sayesinde hem hayvanların hem de insanların haşerelerden korunması sağlanır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Bahçe Kovucuları

Yapı Market / Bahçe / Oto
Yapı Market / Bahçe / Oto
Bahçe
Bahçe
Bahçe Kovucuları
Bahçe Kovucuları
Haşere, Fare Kovucu
Haşere, Fare Kovucu
Sinek, Sivrisinek Kovucu
Sinek, Sivrisinek Kovucu
Büyük Hayvan Kovucu
Büyük Hayvan Kovucu
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
HepsiLojistik Ürünleri
Toplam 24 / 4944 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483601/34001199