Büyük Hayvan Kovucu

Büyük hayvan kovucu ürünleri hayvanları uzaklaştırmak için tercih ediliyor. Hayvanlar ne kadar insanların dostu olsa da zaman zaman onlardan korunmak ya da bahçeyi, ekinleri onlardan korumak gerekiyor. Bu durumda hayvan kovucu ürünlere ihtiyaç duyanların sayısı da artıyor. Hayvan kovucu ürünleri ile ekinlere haşere, domuz gibi birçok farklı hayvan türünün gelmesi önleniyor. Aynı zamanda dışarıda hayvanlardan korkanlar için büyük hayvan kovucu ürünler de yer alıyor. Bu ürünler hayvanlara zarar vermiyor ve bu nedenle kullanımında bir sakınca bulunmuyor. Kişilerin kendisini ve bahçesini, ortamını koruma ihtiyacına göre bu ürünler tercih ediliyor. Büyük hayvan kovucu ürünleri birçok hayvan için tercih ediliyor. Ancak ürün bazında hayvan koruyucu tiplerinde değişim görmek mümkün. Frekans veya elektrik yayan hayvan koruyucular, hayvanların özellikleri göre değişime açık. Bu nedenle aslında hangi hayvan türünden korunmak isteniyorsa ona göre bir tercih yapmak da gerekiyor. Büyük hayvan koruyucular kullanışlı olması nedeni ile tercih ediliyor ancak elbette markaya ve malzemeye göre birtakım kalite farklılıkları oluşuyor. 

Büyük Hayvan Kovucu Nedir?

Büyük hayvan kovucu ürünlerinin tam olarak ne olduğu merak ediliyor. Bu ürünler birçok alternatif sahip. Yani aslında kimyasal olması nedeni ile koku yoluyla uzak tutan ürünler de bulunuyor. Bunlara ek olarak ultrasonik hayvan kovucu ürünleri, elektronik veya pilli modelleri de tercih edilen ürünler içerisinde yer alıyor. Ürünler ebatlarına ve kullanacak kişiye göre birçok faktöre sahip. Örneğin kişinin elde kullanabildiği büyük hayvan koruyucu ürünler daha küçük formları ile biliniyor. Buna karşın birçok ev veya bahçede daha büyük ebatlı ve bazen güneş sistemi ile çalışan büyük hayvan koruyucu çeşitleri yer alabiliyor. Kişiler hem kendilerini hem de ortamlarını korumak için hayvanlara zarar vermeyen bu yöntemleri tercih ediyor. 

Büyük Hayvan Kovucu Özellikleri

Büyük hayvan kovucu ürün özellikleri ürün bazında değişime açık. Bu nedenle hayvan kovucu söz konusu olduğunda hayvan çeşitleri önem kazanıyor. Ancak genel olarak büyük hayvan kovucu ürünleri ortalama bir boyuta sahip. Bu sayede hem taşınabiliyor hem de sabitlenebilen modelleri bulunuyor. Buna ek olarak her büyük hayvan kovucu ürünün bir etki alanı bulunuyor. Bu etki alanı metrekare bazında belirleniyor ve birçok seçenek sunuluyor. Kullanılacak araziye veya kişinin ihtiyacı olan kapasiteye göre bir tercih yapılabiliyor. Örneğin ultrasonik hayvan kovucu ürünleri hem kedi ve köpekler hem de kuşlar için seçiliyor. Ultrasonik ismini almasının sebebi de aslında ses özelliğidir. Hayvanların anlayabileceği ve rahatsız olacağı seviyede bir ultrasonik ses yapıyor ve bu sayede insanların ya da bahçenin korunmasını sağlıyor. 

Büyük Hayvan Kovucu Çeşitleri

Büyük hayvan kovucu çeşitleri hayvanların çeşitlerine göre birçok farklı forma giriyor. Bu sayede ürünler hayvanlara zarar vermeden en iyi performansı sergileyebilir. Büyük hayvan kovucu ürünlerinde hayvan sayısını da dikkate almak gereken zamanlar bulunuyor. Bu nedenle ürünlerin açıklamaları iyi bir yol gösterici özelliği sunuyor. 

  • Kuş Kovucu Modelleri

Büyük hayvan kovucu ürünleri içerisinde kuş kovucu modeller yer alıyor. Kuş kovucular daha uygun fiyatlı ya da daha teknolojik ve maliyetli çeşitlere sahip. Bu nedenle her bütçeyle uyumlu seçenekler sunuyor. Kuş kovucu modelleri kuş kovucu ürünlerden biridir. Şeffaf renkli seçenekleri tercih ediliyor çünkü görünmez olmaları nedeni ile kullanımı da daha kolay bir hal alıyor. Bu ürün cam önlerinde, sövelerde, balkonlarda, oluklarda, klima dış kutularında ve kuşların konabileceği pek çok yerde konumlanıyor.  Polikarbon malzemeden olabildiği gibi çelik gibi farklı malzemelerden de yapılıyor. Kuşların yuva yapma ya da bitkilerde beslenme olasılığını düşürüyor. Bu nedenle de sıkça tercih edilen bir ürün olarak öne çıkıyor. Kuş kovucular arasında ultrasonik modeller de konumlanıyor. Bu ürünler hitap ettikleri metrekareye göre hesaplanıyor ve buna göre farklı fiyatlara sahip bir hal alıyor. 

  • Domuz Kovucu Modelleri

Domuzlar özellikle arazisi olan ve burada hayvan besleyene, ekin yapan kişilerin arazilerine yemek bulmak için gidiyor. Bu nedenle domuz kovucu modeller sıkça kullanılıyor. Domuz kovucu elektrik çitleri bulunuyor. Bunlar aslında çitleri le birleşik bir cihaz üzerinden ilerliyor. Domuzlar da bu nedenle çitlere yaklaşmıyor. Bunun dışında sensörlü modeller de domuz kovucu ürünler arasında yer ediniyor. Domuz kovucular sensörlü sisteme sahip olduğunda domuzları rahatsız edecek bir frekans yayıyor ve domuzların gelmesini etkiliyor. Teknolojik domuz kovucu ürünleri uzun ömürlü oluşu ile öne çıkıyor. Domuz kovucular özellikle yabani domuzlar ile baş edemeyen birçok insan için avantaj sunuyor. 

  • Kedi-Köpek Kovucu Modelleri

Kedi ve köpekler genellikle sevecen hayvanlar olarak biliniyor. Özellikle insanlar ile iletişimde olan ve sürekli insan sevgisini hisseden kedi ve köpekler oldukça dost canlısı olabiliyor. Buna karşın her ne olursa olsun kedi ve köpek gördüğünde korkan insanlar görmek mümkün. Bu durumda kedi ve köpek koruyucu ürün tercihi yaygındır. Bu ürünler aslında bir frekans yayıyor ve bu sayede kedi ve köpekler belirli bir mesafeden daha fazlasına yaklaşamıyor. Sensörlü sistem kedi ve köpekler için yaygın olarak kullanılıyor. Ultrasonik cihazlar elde taşınabilen veya sabit olarak montelenebilen şeklinde değişim gösteriyor. Bu ürünler pilli, güneş enerjili ve şarjlı olabiliyor. Bu elbete kişinin bütçesine ve ihtiyaç durumuna göre değişim gösteriyor. Kedi köpek kovucu cihaz bazen de birçok kedi ve köpeğin olduğu yerde güvenli alan oluşturmak için tercih ediliyor. 

  • Haşere Kovucu Modelleri

Haşere kovucu modeller diğer ürünlere nazran teknolojik bir donanım gerektirmiyor. Evlerde de kullanılan haşere kovucular, birçok ekni yapılan arazide yılan, böcek gibi hayvanları uzaklaştırmak için tercih ediliyor. Birtakım doğal ve kimyasal malzemeler köşeleri dökülüyor ve bu sayede haşereler bu bölgeye yaklaşmıyor. Haşerelerin yaklaşmaması sayesinde özellikle ekin yapan çiftçiler daha verimli sonuç alıyor. Bunlar genelde mevsimsel yaşanan problemler olduğundan hemen öncesinde müdahale ediliyor. 

Büyük hayvan kovucu seçiminde ilk olarak hangi hayvan için gerektiğini belirlemek gerekiyor. Hayvan seçiminin ardından o hayvanı kovmaya yönelik ürün seçimine geçiliyor. Elektronik ürünler yaygın olarak tercih ediliyor. Kedi, köpek ve domuz kovucular ağırlıklı olarak elektrikli, pilli ya da güneş enerjisi alternatiflerine sahip. Bu sayede hayvan kovuculardan daha iyi verim laınıyor. Elbette her biri bütçe ile ilişkilidir. Güneş enerjisi ile çalışan modeller daha donanımlı olduğundan farklı fiyatlara sahip. Ancak uzun süreli kullanım açısından avantaj sağlıyor. Elbette bu ürünlerin kaç metrekareye kadar kullanılabileceğine de dikkat ediliyor. 

Büyük Hayvan Kovucu Fiyatları

Büyük hayvan kovucu fiyatları oldukça değişkendir. Bu nedenle ürünlerin özelliklerine göre seçim yapmak gerekiyor. Teknolojik büyük hayvan kovucular daha farklı maliyete sahip ve bu nedenle fiyatlandırmasında da değişime görülüyor. Ürünün elektrikli mi, pilli mi ya da güneş enerjisi ile mi çalıştığına göre fiyatlarda farklılaşıyor. Büyük hayvan kovucuların metrekare özellikleri fiyatlandırmada özellikle etkili. Çünkü ne kadar uzak bir noktaya giderse o kadar etkili oluyor. Birçok kişi buna göre tercih ediyor. Büyük hayvan kovucu ürünleri Hepsiburada üzerinde her bütçe ile uyumlu olacak alternatifleri barındırıyor. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Büyük Hayvan Kovucu

498 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 32 / 498 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?