Venatura Besin Takviyeleri

Beslenmeyi takviye edici gıdalar konusunda kendi kalite sistemine sahip bir marka olan Venatura, yetersiz beslenmenin olası yan etkilerini ortadan kaldırmak üzere birbirinden etkili takviye gıdalar geliştiriyor. Günlük hayatın yoğunluğuna kapılıp vitaminler ve mineraller açısından yeterince zengin beslenilmediği dönemlerde güvenle tüketebileceğiniz Venatura besin takviyeleri, kendinizi daha dinç ve sağlıklı hissetmenize yardımcı oluyor. 

Yetersiz Beslenmenin Olumsuz Etkilerinden Korunun

Günümüz koşullarında yeterli beslenememe çok yaygın görülen bir problem olarak karşınıza çıkıyor. İş, okul, sosyal yaşam ve daha birçok faktör, yediklerimizi özenle seçmemizin önünde engel teşkil edebiliyor. Öğünleri pratik bir şekilde hazırlamak ve tüketmek, ne kadar sağlıklı beslenildiği konusunda soru işaretleri bırakıyor.

Bir diğer konu ise tüketilen gıdaların, besin değerlerini ne oranda koruduğu olarak kendini gösteriyor. Organik olmayan tarım ve tarım ilaçları kullanılarak üretilen gıdalar, besin değerlerini düşüren en önemli faktörler arasında yer alıyor. Organik gıdalara erişim meşakkatli ve yüksek maliyetli olduğu için, yetersiz beslenme çok yaygın görülen bir problem haline geliyor. 

Tam da bu noktada vücut sağlığınızı desteklemeye yarayan Venatura besin takviyeleri, pratik kullanımları dolayısıyla da çok seviliyor. Günlük dozda alınması gereken vitaminleri ve mineralleri içeren besin takviyesi tabletleri, karma formüllerden oluşuyor. Bunun yanında dileyenler her vitamin grubu ve mineral için özelleştirilen ürünleri de tercih edebiliyor. 

Sağlıklı Bir Yaşam için Vücudunuzun İhtiyaçlarını Gözetin

Karbonhidratların kas ve karaciğer glikojenine dönüşümünde görev alan potasyum, kas sistemlerinin düzenli çalışmasına yardımcı olan magnezyum, eksikliğinde kansızlık problemine yol açabilen demir ve daha birçok mineralin günlük olarak düzenli şekilde vücuda alınması gerekiyor. Bunun yanında görme faaliyetlerinin kusursuz devam etmesine yarayan A vitamini, güçlü bir antioksidan olan E vitamini ve merkezi sinir sitemini koruma görevi üstlenen B grubu vitaminleri de vücudun sağlıklı bir şekilde işlemeye devam etmesi için büyük önem taşıyor. 

Tüm bu vitaminleri ve mineralleri besinden almak ise zorlayıcı olabiliyor. Üstelik yetersiz beslenme problemi yalnızca gıdaların düşük kaliteli olmasının yol açtığı bir problem olarak da karşınıza çıkmıyor. Hamilelik döneminde artan besin ve enerji ihtiyacını karşılamak için de besin takviyeleri kullanılması öneriliyor. Diyet yaparken ya da herhangi bir rahatsızlıktan dolayı düzenli ve yeterli beslenilmediği takdirde de takviye gıdalara sıklıkla başvuruluyor. 

Ventura besin takviyeleri, vücuda ihtiyacı olan vitaminleri ve mineralleri sağlamak üzerine son derece başarılı sonuçlar veriyor. Günde bir kere kullanılması önerilen tabletlerin çiğnenebilir versiyonları da bulunuyor. Gıda takviyesi kullanmayı sevmeyen çocuklar bile kendileri için özelleştirilen besin takviyelerini severek kullanıyor. 

İçeriğinde zeytinyağı da bulunan Venatura besin takviyeleri, leziz tatları dolayısıyla da çok seviliyor. Damla olarak ya da tablet olarak alınabilen takviyeler, farklı kullanıcı taleplerine de karşılık verebiliyor.

Soru 1: Venatura ürünlerini nasıl kullanmalıyım?

Cevap 1: Besin takviyelerini tok karna tüketmeniz öneriliyor. Damlalı ürünleri bir bardak suya damlatarak tüketebilirsiniz. Tablet ürünleri de bir bardak suyla kolaylıkla yutabilirsiniz. Çiğnenebilir ürünler ise yemekten sonra bir tane olacak şekilde alınabiliyor. 

Soru 2: Çocuğum için besin takviyesi kullanmaya ne zaman başlayabilirim?

Cevap 2: Çocuklar için özel olarak geliştirilen ürünler, 2 yaşından büyük çocuklar için güvenle kullanılabiliyor. Yetişkinler için hazırlanan ürünleri çocukların kullanmaması gerekiyor. Zira çocukların ve yetişkinlerin alması gereken vitamin ve mineral dozajları farklılık gösterdiği için ürünler de buna göre formüle ediliyor.

Soru 3: D vitamini almak için güneşe çıkmak yeterli olmuyor mu?

Cevap 3: Güneş ışığı vücutta bulunan D vitamini rezervlerinin sentezlenmesini sağlıyor. Vücut kendi kendine D vitamini üretemediği için, eksikliği durumunda besin takviyesine başvurmak gerekiyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Venatura Besin Takviyeleri

564 ürün listeleniyor
Kozmetik Kişisel Bakım
Kozmetik Kişisel Bakım
Sağlık / Kişisel Bakım
Sağlık / Kişisel Bakım
Besin (Gıda) Takviyeleri & Vitaminler
Besin (Gıda) Takviyeleri & Vitaminler
Vitaminler
Vitaminler
Glukozamin
Glukozamin
Omega 3 & Balık Yağları
Omega 3 & Balık Yağları
Antioksidan
Antioksidan
Mineraller
Mineraller
Destekleyici Besinler
Destekleyici Besinler
Beta Glukan
Beta Glukan
Kolajen
Kolajen
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Toplam 24 / 564 ürün
DSACategoryId/60001547/2147483633/26000865/venatura