Genel olarak bakımlı görünmek isteyen kişiler için saçlar önem arz ediyor. Düzenli olarak saç kırıkları aldırılarak saçlara düzgün bir görünüm veriliyor. Saçların yıkanması ve temizlenmesi de hijyen açısından oldukça önemli. Bunların dışında yaş faktörüne bağlı olarak ya da genetik faktörlerden dolayı saçlar beyazlayabilir. Saçlardaki beyazlardan kurtulmak için ise saç boyama işlemi yapılabiliyor. Bu şekilde kişiler daha genç ve çekici görünebilir. Kadın, erkek fark etmeksizin herkes saçını boyatabilir. Saç boyasından önce istenilen saç renginin belirlenmesi gerekiyor. Sektörde birçok farklı marka çeşitli renklerde saç boyaları üretiyor. Çünkü her insanın cilt tonu birbirinden farklı oluyor ve herkese her tondaki saç rengi yakışmayabilir. 1880 yılında kurulan Wella markası bir asırdan fazla süredir saç boyası üretimi yapıyor. Ten rengi ile uyumlu tercih edilen Wella saç boyaları hoş bir görüntü sunuyor. İşlem görmüş ya da görmemiş her saç tipine uygulanabilen Wella saç boyaları yoğun formülleri ile 8 haftaya kadar rengini muhafaza ediyor. Farklı renklerde ve formlarda üretilen Wella saç boyası ve beyazlık giderici ürünlere Hepsiburada’nın saç bakım ürünleri kategorisinden ulaşabilirsiniz.

Wella Saç Boyası Çeşitleri

Yeni bir görünüm sunan Wella saç boyası çeşitleri kusurları gizliyor, saçları tazeliyor ve yeniliyor. Kuaför ve güzellik salonlarında fazla vakit ve para harcama derdinden kurtaran Wella saç boyaları hem zaman hem de vakit tasarrufu sağlıyor. Kadınlar ya da erkekler Wella saç boyaları ile evde kendi saçlarını boyayabiliyor. Profesyonel içeriğe sahip olan Wella saç boyaları saç boyama işlemlerinde oldukça kaliteli sonuçlar çıkarıyor. Saç boyası çeşitleri genel olarak kalıcı saç boyaları, yarı kalıcı saç boyaları, geçici saç boyaları olarak farklılaşıyor. Köpük, krem, likit, sprey, toz ve tüp şeklinde farklı formlarda üretilen saç boyaları evde saç boyama işlemini eğlenceli bir hale getiriyor. Farklı cilt tiplerine uygun renkler tercih edilerek saç boyama işlemi yapılabiliyor. Saç boyaları arasında; organik saç boyaları, yarı kalıcı saç boyaları, kalıcı saç boyaları yağlı saç boyaları ve amonyaksız saç boyaları yer alıyor. Organik saç boyaları içeriğinde amonyak ve paraben bulundurmuyor. Bitkisel izlerin karışımı ile üretilen organik saç boyaları krem ya da toz formda oluyor. Saçların yapısına bağlı olarak ilgili formdaki saç boyası tercih ediliyor. Kalıcı saç boyaları güneş ışınlarının etkisi ile düzleştirici ve saça uygulanan fazla ısı ile solma yapabiliyor. Saç boyasının solma yapmaması için takviye edici ürünler ile saç renginin korunması sağlanıyor. Zaman içerisinde solan saç boyası belirli aralıklarla tekrar boyanarak düzeltilebiliyor. Saç boyası kutularının üzerinde farklı farklı numaralar yer alıyor. Numaralardaki ilk rakam saça verilecek olan rengi belirtiyor. İkinci rakam ara rengi belirtirken, üçüncü rakam saça yansıma yapacak olan rengi ifade ediyor. Wella saç boyaları arasında 1 numara siyah saç rengini, 2 numara koyu kahve saç rengini, 3 numara koyu kestane saç rengini, 5 numara açık kahve saç rengini, 6 numara kahve saç rengini, 7 numara kumral saç rengini belirtiyor. 8 numara açık kumral veya sarı saç rengini ifade ederken, 9 ve 10 numaralar çok açık sarı ya da platin saç rengini ifade ediyor.

Wella Saç Boyası Özellikleri

Wella saç boyası özellikleri ile kullanıcıların beklentilerini karşılıyor. Markanın İllumina Color saç boyaları saça 3 boyutlu bir görünüm kazandırıyor. İçeriği sayesinde parlak renkler sunan İllumina Color saç boyası göz alıcı canlı saçlar vadediyor. Renk pigmentlerinin saça iyi tutunmasını sağlayan Wella İllumina saç boyaları uzun süre saç rengini koruyor. Wella saç boyası renkleri siyahtan sarıya kadar geniş bir renk skalası sunuyor. %100 beyaz kapama özelliğine sahip olan Wella saç boyaları parlak tonlar sunuyor. İçeriğindeki nemlendiriciler sayesinde Wella saç boyaları saçların daha canlı ve parlak görünmesini sağlıyor.

Wella Saç Boyası Seçiminde Nelere Dikkat Edilmeli?

Wella saç boyası seçiminde dikkat edilmesi gereken detaylar bulunuyor. Öncelikle kullanıcıların kutu okumayı iyi bilmesi gerekiyor. Farklı renk seçeneklerinden oluşan Wella saç boyası kutularında farklı farklı sayılar yer alıyor. Bu sayılar saç rengi hakkında bilgi veriyor. Kutu üzerinde yer alan ilk sayı saça verilecek olan ana rengi ifade ediyor. İkinci sayı ara rengi, üçüncü sayı ise saça verilecek olan yansıma rengini belirtiyor. Wella saç boyası renkleri farklı cilt tonları üzerinde farklı etkiler yaratıyor. Örneğin; beyaz ya da kumral cilt tonları için Wella saç boyası altın sarısı, açık kumral ya da kumral renkler tercih edilebiliyor. Ayrıca beyaz tene sahip olan kişiler kızıl ve siyah renklerindeki Wella saç boyalarını değerlendirebiliyor. Wella saç boyası seçiminde içerik kısmının okunması önem arz ediyor. İçeriğinde kişiye alerji yapabilecek maddelerin bulunduğu saç boyalarının tercih edilmemesi oldukça önemli. Bitkisel içerikli saç boyaları hassas ve alerjik bünyeli kişiler için uygun oluyor.

Saç Boyası Nasıl Uygulanır?

Saç boyalarından yüksek verim alınabilmesi için uygulama kısmına dikkat edilmesi gerekiyor. Boyanın kaç dakika bekletileceği ya da nasıl sürülmesi gerektiği önem arz ediyor. Saç boyaları genellikle 35-40 dakika bekletildiği zaman yüksek verim sağlıyor. Bunun dışında sentetik veya bitkisel saç boyaları daha farklı bekleme sürelerine sahip oluyor. Saç boyası kaliteli olsa bile doğru uygulanmadığı takdirde yeterli verim alınamıyor. Uygulama öncesi saçların taranarak tellerinin birbirinden ayrılması sağlanıyor. Daha sonra fırça yardımıyla saç boyası dipten uçlara doğru olacak şekilde sürülüyor. Saç tutamlarını ayırmak, boyama işlemi sırasında tellerin her iki yüzüne de rahatça ulaşmayı sağlıyor.

Saç Boyası Nasıl Çıkar?

Saç boyaları uygulanırken vücudun farklı noktalarına temas edebilir. Yüz, kol, boyun gibi saç boyası bulaşan alanları temizlemek için bazı malzemeler kullanılıyor. Bu malzemelere örnek olarak; sabun, aseton, kolonya, zeytinyağı, diş macunu verilebilir. Ele sürülen ürünler saç boyası bulaşan noktalara ovalanarak uygulanabiliyor. Kısa bir süre bu şekilde bekledikten sonra saç boyası olan bölgeler durulanarak temizlenebiliyor.

Wella Saç Boyası ve Beyazlık Giderici Ürün Fiyatları

Wella saç boyası ve beyazlık giderici ürün fiyatlarını Hepsiburada ile kolayca listeleyebilirsiniz. Kozmetik kişisel bakım kategorisi altında yer alan Wella saç boyalarını artan fiyat, azalan fiyat, çok satanlar, çok değerlendirilenler, yüksek puanlılar, indirim oranı ya da yeni eklenenler şeklinde sıralayabilirsiniz. Listelenen Wella saç boyaları arasında ya da farklı marka saç boyaları ile özellik ve fiyat açısından karşılaştırma yapabilirsiniz. Bu şekilde hem bütçenize hem de ihtiyacınıza hitap eden saç boyası seçeneğine erişebilirsiniz. Wella saç boyası araştırması yaparken Hepsiburada’nın filtreleme özelliklerini kullanabilirsiniz. Saç boyası için teslimat, fiyat aralığı, değerlendirme puanı, renk, renk kodu, satıcı ve form filtrelemesi yapabilirsiniz. En az ve en çok olacak şekilde fiyat aralığı girdiğinizde doğrudan bütçenize hitap eden ürünlere ulaşabilirsiniz. Satıcı seçiminde kararsızlık yaşarsanız en cazip fiyatı sunan ya da en hızlı teslimatı yapan satıcıyı tercih edebilirsiniz. Ayrıca Hepsiburada’nın “Yarın Kapında” özelliği ile bugün sipariş ettiğiniz saç boyasını konumunuza bağlı olarak yarın teslim alabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Wella Saç Boyası ve Beyazlık Giderici Ürünler

1017 ürün listeleniyor
Neva
Colormax
Exicolor
Schwarzkopf
Maxstyle
Lilafix
Maxx
Palette
Wella
Marjinal
Sea Color
Maxx Deluxe
Wella Koleston
Nevacolor
Jamaican Jeans
L'Oréal Paris
L'Oréal Professionnel
NEVA COLOR
BioMagic
Radical
Akaju Kahve
Nötr
Kumral
Kahverengi
Sarı
Siyah
Işıltılı Kahve
Kızıl
Küllü Kumral
Açık Kumral
Açık Kahve
Kahve
Çikolata Kahve
Koyu Kahve
Koyu Kestane
Koyu Kumral
Altın Sarısı
Fındık Kabuğu
Altın Karamel
Kadife Kahve
Hepsiburada Limiti
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Amonyaklı
Amonyaksız
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Krem
Sprey
Köpük
Likit
Toz
Avantajlı Fırsatlar
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Renk Kodu
Toplam 39 / 1017 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?