Xiaomi Grafik Tablet Fiyatları

Günlük hayatı kolaylaştıran tablet bilgisayarlardan farklı olan grafik tabletler, çizim ve çeşitli fotoğraflara ‌retouch yapmak için kullanılıyor. Kağıt üzerine çizim yapmak yerine dijital ortamda çizim yapmayı sağlayan grafik tablet modelleri zamandan tasarruf sağlıyor ve üreticilerin verimliliğini artırıyor. Yapılan çizimler aynı zamanda grafik tablet üzerinden istenilen renge boyanabiliyor. Fotoğraf düzenlemelerinde de kullanılan model, özelleştirilebilir ayarları sayesinde fotoğraflarda istenilen oynamaları yapmayı sağlıyor. Uzun ömürlü bir kullanım olanağı sunan ekranı ve batarya gücüyle dikkat çeken ‌Xiaomi grafik tablet çantada rahatlıkla taşınabiliyor. Ağırlık yapmayan model, istenilen her yerde çalışmayı kolaylaştırıyor. Ofis çalışanlarının yanı sıra ‌freelance çalışanlar için de fonksiyonel kullanım olanağı sunan modelin fiyatı da merak ediliyor. ‌Xiaomi Grafik Tablet Fiyatları ekran boyutuna göre farklılık gösterebiliyor. Çizim kalemiyle birlikte sunulan grafik tablet farklı çizim programları ve fotoğraf düzenleme uygulamalarını destekleyecek şekilde tasarlandığından tüm bu teknolojik özellikler ürünün fiyatının belirlenmesinde rol oynuyor.

Çizimlerinizi Kişisel Bilgisayarınızda Görüntüleyin

Üniversitelerin ilgili bölümlerinde okuyan öğrencilerin ve çizim meraklılarının yöneldiği grafik tabletler geniş ekranıyla çizim kolaylığı sağlıyor. Tasarımcıların da tercihleri arasında yer alan ‌Xiaomi grafik tablet modelleri özel bir kalem yardımıyla kullanılabiliyor. ‌Stylus olarak isimlendirilen bu özel kalemler tablete çizilen resmin ya da grafiğin çizim bilgisayarına yansımasını kolaylaştırıyor. Çizim darbelerinin basıncını ve kalemin açısını algılayan ‌Xiaomi grafik tablet, çizilen objelerin bilgisayar ekranında görüntülenmesini sağlıyor. Tabletler ‌Bluetooth üzerinden bilgisayarlara bağlanabiliyor. Çizim kaleminin tablete değmesiyle oluşan çizgilerin bilgisayar ekranına anında yansıması raporlama hızı olarak da adlandırılıyor. ‌Xiaomi grafik tablette çizilenlerin bilgisayar ekranında görülmesi hızlı olduğundan daha kısa sürede daha fazla çizim yapmak mümkün oluyor.

Yaptığınız Çizim Hatalarını Saniyeler İçinde Düzeltin

‌Xiaomi grafik tabletle bir karakter üzerinde çalışmak ve onu çizmenin yanı sıra ‌3D modelleme de yapılıyor. Çizim yapmak için geliştirilen çeşitli uygulamalar grafik tablet teknolojisi ile birleştiğinde ortaya oldukça gerçekçi çizimler çıkıyor. Dizi ve filmlerin yanı sıra bilgisayar oyunlarının konsept ve tasarımlarını yapmak için kullanılan ‌Xiaomi grafik tablet çizimlerde yapılan hataları anlık olarak düzeltmeyi kolaylaştırıyor. Karikatür dergileri ve çocuklar için hazırlanan içeriklerdeki görselleri hazırlamak için de yararlanılan grafik tabletler, keyifli vakit geçirmeyi sağlarken beklentileri karşılıyor. Amatör kullanıcılar da kolaylıkla öğrenebilecekleri çizim teknikleri sayesinde hobilerini geliştirerek çizim alanında uzmanlaşabiliyor.

Fotoğraflarınız Üzerinde Özgürce Oynama Yapın

Ağırlıklı olarak çizim yapmaya uygun olan modeller, fotoğraf düzenlemeleri için de etkin bir şekilde değerlendiriliyor. Çizim dışında fotoğrafları düzenlerken de kullanılan ‌Xiaomi grafik tablet sosyal medyayı aktif bir şekilde kullananların tercihleri arasında yer alıyor. ‌Photoshop uygulamasını öğrenerek etkin bir şekilde kullanmayı kolaylaştıran model, kişisel fotoğraflardan sanat fotoğraflarına kadar birçok fotoğraf üzerinde ekleme ve çıkarma yapmayı sağlıyor. Fotoğrafların yanı sıra önceden hazırlanan grafiklerin de ‌vektörel olarak değiştirilerek yeniden yapılandırılabileceği grafik tablet fotoğraflardaki detaylara hakim olmayı kolaylaştırıyor.

Soru 1: ‌Xiaomi grafik tabletin ekranı mavi ışık yayıyor mu?

Cevap 1: Grafik tablette kullanılan ve basınca dayanıklı olan ‌LCD ekran üzerinde özel bir film kullanılıyor ve tablet etrafa mavi ışık yaymıyor.

Soru 2: Grafik tablette kullanılan özel çizim kalemini kullanmak ve her yere taşımak kolay mı?

Cevap 2: ‌Xiaomi grafik tablette kullanılan kalem oldukça hafif olduğundan her yere kolaylıkla taşınabiliyor ve pratik bir şekilde kullanılabiliyor.

Soru 3: Grafik çizim tabletinde yapılan çalışmalar kaydedilebiliyor mu?

Cevap 3: Grafik tablette yapılan çizimler kolaylıkla düzeltilebilse de tablete kaydedilemediğinden çalışmaların bilgisayar ortamına kaydedilmesi kullanıcıların yararına olabiliyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Xiaomi Grafik Tablet

8 ürün listeleniyor
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Fiyat Aralığı
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?