Ana sınıfından itibaren hayata giren okul çantaları, üniversite de dâhil olmak üzere uzun yıllar yaşamlara tanıklık ediyor. İlk zamanlar beslenme çantası taşırken büyüdükçe anaokulu çantası, ilköğretim çantası, kalem kutusu, lise ve üniversite çantaları; sırasıyla yaşamda yerlerini alıyor. Bu nedenle Yaygan okul çantaları, dayanıklılık, görsellik ve işlevsellik açısından, en iyisini sunmak için özen gösteriyor.

Özellikle anaokulu ve ilköğretim öğrencileri için görsellik ön planda yer alıyor. Yaygan Okul Çantası gerek renkleri gerek grafikleri gerekse de bazı çantalarında bulunan çizgi film karakterleri ile bu ihtiyacı fazlasıyla karşılıyor. Hem erkek öğrenciler hem de kız öğrenciler için ayrı ayrı seçenekler bulunuyor. Desenli, düz renkli, çizgi film kahramanlı, rengarenk, yazılı, spor temalı ve daha pek çok aranılan çeşit, Yaygan okul çantalarında rahatlıkla bulunabiliyor.

Öğrencilerin ilk yıllarında en çok zorlandığı alanlardan biri de; çanta taşımak oluyor. Hem sağlıkları açısından hem de zorlanmamaları adına çek çekli çanta ya da sırt çantalarını kullanmaları önem taşıyor. Yaygan okul çantaları arasında bu iki özelliğe sahip çantalar bulunduğundan hem görsel açıdan hem de sağlık açısından sıklıkla tercih ediliyor.

Özellikle ana sınıfı öğrencileri kitap ve defterlerden ziyade, kırtasiye malzemeleri, yedek kıyafetler ve beslenme gibi eşyalar taşıyorlar. Yaygan okul çantaları dayanıklı ve kullanım kolaylığı bulunan malzemelerden üretildiğinden, ana sınıfı öğrencileri kolaylıkla ve uzun süre kullanabiliyorlar. Ana sınıfı öğrencileri için özel olarak tasarlanmış Yaygan beslenme çantaları da yiyecek taşıma açısından oldukça kullanışlı. Farklı renk ve desenleri ise dikkatleri üzerine çekerken öğrencileri de mutlu ediyor.

Öğrenim yıllarının her döneminde ihtiyaç duyulan Yaygan kalem kutuları, okul çantalarında da olduğu gibi pek çok seçeneğe sahip. Kullanım amaçlarına göre boyutları değişen büyüklü küçüklü tüm kalemler düşünülerek üretilen bu kalem kutuları, çeşitli ebatlarda bulunuyor. Farklı renk ve dizaynlardaki Yaygan kalem kutuları, tıpkı çantalarda olduğu gibi hem kız hem de erkek öğrencilere ayrı ayrı hitap ediyor.

Üniversite öğrencileri de dâhil olmak üzere lise ve ilköğretim öğrencileri, Yaygan okul çantaları sayesinde, hobileri ya da hayata bakış açıları hakkında ipucu verebiliyor, tarzını diğer insanlara kolaylıkla anlatıp yansıtabiliyorlar. Yaygan okul çantaları gençler için özel olarak tasarlanıyor. Tarzını yansıtmak isteyen gençler için pek çok renk ve tarza ait seçenekler bulunuyor. Sırt, omuz ya da çapraz kullanımlı olmak üzere farklı kullanım şekilleri de mevcut. Öğrenciler istedikleri tarzda çantayı kolaylıkla bulabilirken rahat kullanabilecekleri modeli de seçebiliyorlar. Son modaya uygun olarak üretilen bu çantalar aynı zamanda kalitesi ve pratik kullanım özellikleri ile ön plana çıkıyor. Fermuarından kumaşına kadar kullanılan tüm malzemeler ile tüketiciyi memnun ediyor.

Yaygan Okul Çantası Fiyatı

Okul masrafları, ana sınıfından üniversiteye kadar öğrenim yıllarının her aşamasında büyük bir bütçeyi kapsıyor. Bu nedenle Yaygan, okul çantası kategorisinde birden fazla parçaya ihtiyaç duyulabileceğini ön görerek; cazip seçenekler sunuyor. Yaygan okul çantası fiyatı açısından kullanıcılarından tam puan alırken, öğrencilerin de yüzlerini güldürüyor. Yaygan, Okul çantası, beslenme çantası, suluk gibi ihtiyaçlardan herhangi birini almak isteyen ihtiyaç sahiplerini cazip fiyatlar sunuyor.

Yaygan çantaları, tüketicinin olabilen en uzun süre boyunca kullanımını sağlamak amacı ile kaliteli malzemelerden üretiliyor. Özenle ve modaya uygun tasarımları ile her yaş grubunu memnun ediyor. Çocuklarını mutlu gören ebeveynler de gönül rahatlığıyla Yaygan çantalarını tercih ediyor. Farklı tasarımı ve cazip fiyatları ile Yaygan okul çantaları satın almanız için sizleri bekliyor.

Yaygan Okul Çantası Fiyatları

389 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Yaygan
  2. Eastpak
  3. Hakan Çanta
  4. Trendix
  5. U.S. Polo Assn.
  6. Winx Club
  7. Ümit Çanta
  8. Lizer
  9. Benetton
  10. Jansport
  11. Herevin
  12. Faber-Castell
  13. Disney Cars
  14. Pape
  15. Barbie
  16. Hello Kitty
  17. Busquets
  18. Samsonite
  19. Fenerium
  20. Spider-man
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Ürün Puanı
 6. Satıcı A-Z
 • Marka Yaygan
DSACategoryId/2147483643/21005491/21005092
BAŞA DÖN