Bilgisayar meraklılarının yakından tanıdığı teknoloji partnerleri arasında yer alan Zotac International Limited, 2006’dan beri özgün tasarımlı bilgisayar ve bilgisayar donanım bileşenleri üreterek sektörde kendine önemli bir yer ediniyor. Anakart, SSD gibi bileşenlerin yanı sıra gerek estetik bakımdan gerekse sunduğu performans açısından oldukça etkileyici ekran kartı modellerine de hayat veren Hong Kong merkezli şirket, uzun yıllardır NVIDIA ile iş birliği yapıyor. NVIDIA’nın GeForce GTX ve RTX ailesindeki grafik yongalarını değerlendirerek oyuncu odaklı ekran kartları üreten Zotac, hazırladığı ürünlerin sunduğu performans ve soğutma özelliğine göre farklı bir fiyatlandırma uyguluyor. Bu noktada Zotac ekran kartı fiyatları, kartın hangi seriden olduğuna ve sağladığı performansa göre değişiklik arz ediyor.

Zotac Ekran Kartlarıyla Oyunlarınızı 4K ve Üstü Çözünürlüklerde Oynayın

- Bilgisayarınızın kasa genişliğini dikkate alarak Zotac’ın geliştirdiği; pasif soğutmalı, blower tipi tek fanlı, çift fanlı ve üç fanlı ekran kartlarından dilediğinizi edinerek 720p’den 4K ve üstüne kadar uzanan çözünürlüklerde oyun keyfi yaşayabilirsiniz.

- Ekran kartlarının arka kısımlarında yer alan; VGA, DVI, HDMI, DisplayPort görüntü çıkışlarına monitör ve televizyon gibi birimleri bağlayabilir, dilerseniz çoklu monitör kurulumları da gerçekleştirebilirsiniz.

- NVIDIA’nın yeni nesil grafik yongalarının doğal destek sunduğu VR başlıklarını, Zotac’ın ilgili ekran kartı modellerindeki USB-C portlarına bağlayarak VR uygulama ve oyunlarında en iyi verimliliği elde edebilirsiniz.

- Çalışma ve oyun süreçlerinde sessizliğe önem veriyorsanız, akıllı fan kontrol mekanizmalarına sahip Zotac ekran kartlarına yönelebilir, belirli bir işlem yükü oluşmadıkça hızını artırmayan fanlar sayesinde bilgisayarınızın maksimum sessizlikte çalışmasını sağlayabilirsiniz.

- Oyun amaçlı kullanılacak bir küp bilgisayar toplamayı istiyor ancak Mini-ITX form faktörüne sahip anakartı yerleştirdiğiniz kasanın tam boy ekran kartları için küçük olacağını düşünüyorsanız, kompakt boyutlu Zotac ekran kartı modellerini tercih edebilir, hayalinizdeki sisteme kavuşabilirsiniz.

- 4K ve üstü çözünürlüklerde oyun tecrübesi yaşamak, aynı zamanda oyun yayıncılığına adım atmak istiyorsanız, SLI desteği sunan ürünleri alışveriş listelerinize ekleyebilir, yine Zotac’ın hazırladığı NVLink Bridge çözümlerinden yararlanabilirsiniz.

Yüksek Miktarda Grafik Belleği Gerektiren Oyunlara Zotac ile Meydan Okuyun

Zotac ekran kartları, NVIDIA ile teknoloji partnerliğinin bir sonucu olarak geliştirdiği ekran kartlarında, güncel oyunların gereksinim duyduğu grafik bellek boyutuna rahatlıkla yanıt verecek modüllerle donatılıyor. Full HD ve üstü çözünürlüklerde gerekli olabilen 4 GB+ grafik belleğinin bile üzerinde VRAM’lerle hazırlanan çözümler arasında grafik bellek kapasitesi 10 GB üstü modeller de bulunuyor. Böylece 4K ve üstü çözünürlüklerde ve ileri seviye grafik ayarlarında bile VRAM yetersizliği nedeniyle stuttering şeklinde nitelendirilen takılmalar yaşanmıyor.

Yalnızca oyun seanslarında değil video işleme ve alternatif uygulamalarda grafik hızlandırma görevi de üstlenebilen Zotac ekran kartları, video ve animasyon render sürelerini azaltabiliyor. NVIDIA’nın CUDA teknolojisiyle kazandığı güç ve GeForce Experience yazılımından aldığı destekle oyuncuların yanı sıra dijital içerik üreticilerinin de favori çözümleri arasına dâhil olan modeller, oldukça kolay biçimde kurulup çalıştırılabiliyor.

Kısa Süren Kurulum Aşamasından Sonra Kullanıma Hazır

Anakartlardaki PCIe slotuna takılıp vidalama işleminin ardından eğer üzerinde varsa güç bağlantı noktalarına uygun oranda enerji verecek kabloların takılması gerekiyor. Aksi durumda ekran kartları, potansiyel gücünü gösteremiyor. Kurulum aşamasının tamamlanması ise soğutma ünitesi ve fanların çalışmasını engelleyecek unsurların olup olmadığının kontrolünden sonra tamamlanıyor. İşletim sistemine yüklenecek ekran kartı sürücüsüyle kullanıma hazır olan çözümler, oyun ve eğlence süreçlerinde beklentilerinize yanıt veriyor.

Hâlihazırda kullandığınız bilgisayardaki ekran kartının performansından memnun değilseniz, kullanım senaryolarınızı göz önüne alarak kendinize uygun bir ekran kartı seçebilir, avantajlı Zotac ekran kartı fiyatları ile dilediğiniz modele sahip olabilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Zotac Ekran Kartı Fiyatları

6 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Zotac Ekran Kartları
  2. Asus Ekran Kartları
  3. MSI Ekran Kartları
  4. Gigabyte Ekran Kartları
  5. Sapphire Ekran Kartları
  6. Palit Ekran Kartları
  7. Powercolor Ekran Kartları
  8. Quadro Ekran Kartları
  9. Inno3d Ekran Kartları
  10. PNY Ekran Kartları
  11. Asrock Ekran Kartları
  12. Evga Ekran Kartları
  13. XFX Ekran Kartları
  14. Afox Ekran Kartları
  15. Arktek Ekran Kartları
  16. Galax Ekran Kartları
  17. Manli Ekran Kartları
  18. Seclife Ekran Kartları
  19. Assmann Ekran Kartları
  20. Alfais Ekran Kartları
  21. Asboard Ekran Kartları
  22. Biostar Ekran Kartları
  23. Dell Ekran Kartları
  24. Everest Ekran Kartları
  25. HIS Ekran Kartları
  26. Platoon Ekran Kartları
  27. Turbox Ekran Kartları
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Bit Değeri
 6. Grafik Bellek
  1. 1 GB
  2. 2 GB
  3. 4 GB
  4. 6 GB
  5. 8 GB
 7. Bellek Tipi
  1. DDR3
  2. GDDR5
  3. GDDR5X
  4. GDDR6
 8. Mini Display Çıkışı
 9. Slot Tipi
 10. DVI Çıkışı
 11. 3D Desteği
 12. Grafik İşlemcisi
 13. Geliştirilmiş Teknolojiler
 14. Display Çıkışı
 15. Çekirdek Hızı
 16. Chip Seti
  1. NVIDIA
  2. NVIDIA GeForce GTX
 17. HDMI Çıkışı
 18. Bellek Hızı
 19. Minimum Güç Kaynağı (PSU)
 20. Overclock (Hız Aşırtma)
 21. Soğutma
 22. DVI-D
 23. Bağlantı
 24. Çekirdek Hızı Boost
 25. Güç Tüketimi
 26. DVI-I
 27. Satıcı A-Z
 • Marka Zotac
DSACategoryId/2147483646/8/204/zotac
Başa dön