Bilgisayar meraklılarının yakından tanıdığı teknoloji partnerleri arasında yer alan Zotac International Limited, 2006’dan beri özgün tasarımlı bilgisayar ve bilgisayar donanım bileşenleri üreterek sektörde kendine önemli bir yer ediniyor. Anakart, SSD gibi bileşenlerin yanı sıra gerek estetik bakımdan gerekse sunduğu performans açısından oldukça etkileyici ekran kartı modellerine de hayat veren Hong Kong merkezli şirket, uzun yıllardır NVIDIA ile iş birliği yapıyor. NVIDIA’nın GeForce GTX ve RTX ailesindeki grafik yongalarını değerlendirerek oyuncu odaklı ekran kartları üreten Zotac, hazırladığı ürünlerin sunduğu performans ve soğutma özelliğine göre farklı bir fiyatlandırma uyguluyor. Bu noktada Zotac ekran kartı fiyatları, kartın hangi seriden olduğuna ve sağladığı performansa göre değişiklik arz ediyor.

Zotac Ekran Kartlarıyla Oyunlarınızı 4K ve Üstü Çözünürlüklerde Oynayın

- Bilgisayarınızın kasa genişliğini dikkate alarak Zotac’ın geliştirdiği; pasif soğutmalı, blower tipi tek fanlı, çift fanlı ve üç fanlı ekran kartlarından dilediğinizi edinerek 720p’den 4K ve üstüne kadar uzanan çözünürlüklerde oyun keyfi yaşayabilirsiniz.

- Ekran kartlarının arka kısımlarında yer alan; VGA, DVI, HDMI, DisplayPort görüntü çıkışlarına monitör ve televizyon gibi birimleri bağlayabilir, dilerseniz çoklu monitör kurulumları da gerçekleştirebilirsiniz.

- NVIDIA’nın yeni nesil grafik yongalarının doğal destek sunduğu VR başlıklarını, Zotac’ın ilgili ekran kartı modellerindeki USB-C portlarına bağlayarak VR uygulama ve oyunlarında en iyi verimliliği elde edebilirsiniz.

- Çalışma ve oyun süreçlerinde sessizliğe önem veriyorsanız, akıllı fan kontrol mekanizmalarına sahip Zotac ekran kartlarına yönelebilir, belirli bir işlem yükü oluşmadıkça hızını artırmayan fanlar sayesinde bilgisayarınızın maksimum sessizlikte çalışmasını sağlayabilirsiniz.

- Oyun amaçlı kullanılacak bir küp bilgisayar toplamayı istiyor ancak Mini-ITX form faktörüne sahip anakartı yerleştirdiğiniz kasanın tam boy ekran kartları için küçük olacağını düşünüyorsanız, kompakt boyutlu Zotac ekran kartı modellerini tercih edebilir, hayalinizdeki sisteme kavuşabilirsiniz.

- 4K ve üstü çözünürlüklerde oyun tecrübesi yaşamak, aynı zamanda oyun yayıncılığına adım atmak istiyorsanız, SLI desteği sunan ürünleri alışveriş listelerinize ekleyebilir, yine Zotac’ın hazırladığı NVLink Bridge çözümlerinden yararlanabilirsiniz.

Yüksek Miktarda Grafik Belleği Gerektiren Oyunlara Zotac ile Meydan Okuyun

Zotac ekran kartları, NVIDIA ile teknoloji partnerliğinin bir sonucu olarak geliştirdiği ekran kartlarında, güncel oyunların gereksinim duyduğu grafik bellek boyutuna rahatlıkla yanıt verecek modüllerle donatılıyor. Full HD ve üstü çözünürlüklerde gerekli olabilen 4 GB+ grafik belleğinin bile üzerinde VRAM’lerle hazırlanan çözümler arasında grafik bellek kapasitesi 10 GB üstü modeller de bulunuyor. Böylece 4K ve üstü çözünürlüklerde ve ileri seviye grafik ayarlarında bile VRAM yetersizliği nedeniyle stuttering şeklinde nitelendirilen takılmalar yaşanmıyor.

Yalnızca oyun seanslarında değil video işleme ve alternatif uygulamalarda grafik hızlandırma görevi de üstlenebilen Zotac ekran kartları, video ve animasyon render sürelerini azaltabiliyor. NVIDIA’nın CUDA teknolojisiyle kazandığı güç ve GeForce Experience yazılımından aldığı destekle oyuncuların yanı sıra dijital içerik üreticilerinin de favori çözümleri arasına dâhil olan modeller, oldukça kolay biçimde kurulup çalıştırılabiliyor.

Kısa Süren Kurulum Aşamasından Sonra Kullanıma Hazır

Anakartlardaki PCIe slotuna takılıp vidalama işleminin ardından eğer üzerinde varsa güç bağlantı noktalarına uygun oranda enerji verecek kabloların takılması gerekiyor. Aksi durumda ekran kartları, potansiyel gücünü gösteremiyor. Kurulum aşamasının tamamlanması ise soğutma ünitesi ve fanların çalışmasını engelleyecek unsurların olup olmadığının kontrolünden sonra tamamlanıyor. İşletim sistemine yüklenecek ekran kartı sürücüsüyle kullanıma hazır olan çözümler, oyun ve eğlence süreçlerinde beklentilerinize yanıt veriyor.

Hâlihazırda kullandığınız bilgisayardaki ekran kartının performansından memnun değilseniz, kullanım senaryolarınızı göz önüne alarak kendinize uygun bir ekran kartı seçebilir, avantajlı Zotac ekran kartı fiyatları ile dilediğiniz modele sahip olabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Zotac Ekran Kartı Fiyatları

28 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Fiyat Aralığı
Toplam 24 / 28 ürün
DSACategoryId/2147483646/8/204/zotac