2008 yılında kurulan Zowie, e-sporlara yönelik ekipman üreten yenilikçi markalardan biridir. Online ortamda en konforlu rekabetçi oyun deneyimini yaşatmak için profesyonel e-spor oyuncularına yönelik aksesuarlar üretir. Konfor ve ergonomiyi temel alarak üretim yapan marka, uzmanlaştığı alanlarda yüksek performanslı ürünleri ile tanınır. Monitör, ses sistemi, oyuncu klavyesi, mouse, aksesuar ve mouse pad çeşitleri ile eksiksiz bir oyun keyfi sunmayı hedefleyen markanın fare koleksiyonunda farklı seriler bulunur.

Zowie Mouse Fiyatları ve Serisi

Zowie markasının fare modelleri, sağ ve sol el kullanımına göre değişmektedir. Sağ el kullanıcıları için S serisi ve EC serisi en çok tercih edilen serilerden olurken çift el kullanımına uygun FK serisi ve ZA serisi fareler, özel tasarlanmış farklı profile sahip ürünler olarak alıcıya sunulur. Tasarım açısından bakıldığında kullanışlı tasarımlara sahip olan farelerin tümü kablolu yapıya sahiptir. Uzun saatlerini oyun karşısından geçiren e-spor oyuncuları için pil sorununu ortadan kaldıran fare serileri, ebat açısından değişiklik gösterir. Serisine göre aynı modelin büyük, orta ve küçük boy fare çeşitleri bulunur. Özellikle avuç içine tam oturan farklı profillere sahip ürünleri inceleyebilirsiniz. Markanın fare modellerinde fiyatlar ise birbirine yakındır.

Kusursuz Tutuş Deneyimi

Zowie markasının fare çeşitleri, farklı boyutları ve profilleri ile farklı özelliklere sahip kullanıcılar için kusursuz bir tutuş deneyimi sunar. Sağ el için tasarlanan EC serisi modelleri, bilek hareketleri için daha geniş bir alan sunarak daha özgür bir hareket alanı yaratır. Sağ tarafa doğru daha yuvarlak bir tasarıma sahip olan ürünler, yumuşak bir tutuş sunar ve tıklamayı kolaylaştırır. Markanın sağ el için tasarladığı diğer ürünler arasında S serisi ürünleri yer alır. Kısa tasarımı ile dikey hareketler sırasında konfor sunan fareler, profesyonel oyuncular tarafından test edilen ürünler arasında yer alır. Simetrik tasarımı ile beğenilen S serisi, üstün kullanım özellikleri taşır. S serisi farelerin kullanım özellikleri şöyledir.

 • Orta ve büyük ebatlara sahip olan fareler, kısa tasarımı sayesinde avuç içiyle tam kavramayı mümkün kılar.
 • Yükseltilmiş ön profili sayesinde dört parmağında fare üzerinde olması sağlanır. Böylece daha az gerilimle ön kısmında yer alan tuşlara kolayca erişilebilir.
 • Seride yükseltilmiş avuç desteği bulunur. Avuç içinde doluluğu sağlayarak fare ile birlikte hareket etmeyi mümkün kılar.
 • Ürün serisinde yükseltilmiş bağlantı noktası yanı kablo konektörü bulunur. Daha verimli bir kullanım için geliştirilen yüksek bağlantı noktası, kablonun mouse pade sürtünmesini engeller.

Çift Elle Kullanılabilen Fareler

Markanın mouse serisinde çift elle kullanıma uygun fare modelleri yer alır. Sağ ve sol el işlevleri arasında hızlı geçiş yapmayı mümkün kılan ürünler, benzer teknik özellikler taşımasına rağmen yüksek profil ve düşük profil ürünler olarak değişir. Düşük profil fareler, avuç içi ile birlikte parmakları da destekleyerek daha iyi bir kontrol sunar. Yüksek profil fareler ise yalnızca avuç içini destekleyerek daha esnek bir kullanım sergiler. Markanın çift el kullanım sunan farelerinin genel kullanım özellikleri ve teknik özellikleri şöyledir:

 • Fareler üzerinde solak ve sağlak kullanıcılar için her iki tarafta bulunan başparmak tuşları bulunur.
 • Sürücü gerektirmeden tak çalıştır sistemi ile çalışan fareler, başarılı bir yüzey algılama teknolojisine sahiptir.
 • Fare serilerinde büyük, orta ve küçük ebatlara sahip fareler bulunur. Farelerde tuş sayısına bakıldığında kaydırma tekeriyle birlikte 5 tuş bulunur.
 • Standart kaplamaya sahip olan modeller hoş bir dokunuş hissi bırakır.
 • Çift el farelerde hareket çözünürlüğü ve duyarlılığı 400 DPI ile 3200 DPI arasında değişir.
ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Zowie Mouse Fiyatları

9 ürün var
 1. Fiyat Aralığı
  -
 2. Değerlendirme Puanı
 3. Markalar A-Z
  1. Zowie Mouse
  2. Logitech Mouse
  3. Microsoft Mouse
  4. HP Mouse
  5. Everest Mouse
  6. Trust Mouse
  7. Rampage Mouse
  8. Platoon Mouse
  9. Inca Mouse
  10. Buyfun Mouse
  11. Hadron Mouse
  12. Philips Mouse
  13. Frisby Mouse
  14. Razer Mouse
  15. Asus Mouse
  16. A4Tech Mouse
  17. Lenovo Mouse
  18. Bloody Mouse
  19. HXSJ Mouse
  20. MF Product Mouse
  21. Concord Mouse
  22. Corsair Mouse
  23. PolyGold Mouse
  24. Xiaomi Mouse
  25. Flaxes Mouse
  26. Redragon Mouse
  27. İMICE Mouse
  28. Dexim Mouse
  29. Micropack Mouse
  30. Promate Mouse
  31. SteelSeries Mouse
  32. Avec Mouse
  33. Cooler Master Mouse
  34. Polosmart Mouse
  35. Preo Mouse
  36. AOC Mouse
  37. Thunder Wolf Mouse
  38. Ajazz Mouse
  39. Cougar Mouse
  40. Gamepower Mouse
  41. MSI Mouse
  42. Hiper Mouse
  43. Roccat Mouse
  44. Rush Mouse
  45. Ywyt Mouse
  46. Classone Mouse
  47. Sonia Mouse
  48. Thermaltake Mouse
  49. Winnboss Mouse
  50. CBTX Mouse
 4. Bağlantı
 5. Kullanım Amacı
 6. DPI
 7. Buton Sayısı
 8. Mouse Tipi
  1. Optik
 9. Renk
 10. Mouse Scroll-Tilt
 11. Aydınlatma
 12. RGB
 13. Satıcı
 • Marka Zowie
DSACategoryId/2147483646/3013120/52/zowie
Başa dön