Fiziksel aktivitelerin başarıya ulaşmasında en önemli etken, ayakkabı seçiminin doğru olmasıdır. Yapılan antrenmana uygun ayakkabı seçimi, egzersizin kalitesini ve başarısını etkiler. Uygun olmayan ayakkabı seçimi, hem ayakların deforme olmasına neden olur, hem de yapılan egzersizin kalitesini etkileyerek sağlıklı spor yapılmasını olanaksızlaştırır. Özellikle futbol gibi doğrudan ayak ile yapılan aktivitelerde, oynanılan yerin zemin yapısına uygun ayakkabı kullanımı, geri dönüşümü olmayan ayak sakatlıklarına karşı ayakları korur. Futbolda ayakkabı seçimi oldukça önemlidir ve ayak sağlığını koruyan kaliteli ve dayanıklı ayakkabı ile daha yüksek performanslar sergilenebilir.

Adidas Halı Saha Ayakkabısı

Halı sahada futbol oynamak için üretilen Adidas Halı Saha Ayakkabısı rahatlığı, konforu ve sağlıklı olmasının yanı sıra kaliteli, şık ve zengin renk çeşidi nedeniyle sporseverlerin en çok tercih ettiği halı saha ayakkabıları arasında yer alıyor. Adidas, halı saha ayakkabılarını en son teknoloji ile futbola gönül verenlere özel zemin özelliklerini göz önünde tutarak üretiyor. Halı saha zeminine uygun daha soft ham madde kullanılarak üretilen ayakkabılar, karşılaşılabilecek bir sakatlanma olasılığını en aza indirgiyor. Futbol oynama sırasında yapılan ani dönüşler ve yere sağlam basılmasının gerekli olduğu durumlar için geliştirilen düz ve tırtıklı yüzeye sahip halı saha ayakkabıları, dengeli performansın yakalanmasını sağlıyor.

Futbol özellikle erkeklerin en çok sevdiği spor dallarının başında geliyor. Aktif olarak futbol oynayan veya amatör olarak futbol oynamayı hobi edinmiş erkeklerin, gardıroplarında en azından bir çift halı saha ayakkabısı bulunur. Halı sahaların zemin yapısına uygun olarak üretilen tırtıklı tabanlı klasik halı saha ayakkabıları, birçok çeşit renk seçeneği ve modern tarzları ile Adidas tarafından üretiliyor. Adidas Halı Saha Ayakkabısı, sahada ayakların kaymasını önlüyor ve ayağı sımsıkı saran teknolojisi ile topa yön vererek oyuncunun performansını ve başarısını arttırıyor. Bunun yanı sıra görsel olarak da rengârenk tasarımları ile oyun sırasında göz kamaştırıcı bir etki yaratıyor. Topa yön verici etkisi ve ayakta yokluk hissi yaratacak kadar hafif olan tasarımı ile futbol oynama zevkini katlayan ayakkabı modelleri, ayakların rahatlığına ve sağlığına da önem verdiği için futbol severler tarafından güvenle kullanılıyor. Halı sahada futbol oynayan gelişme çağındaki çocukların ayak sağlığının korunması ve kemik gelişiminin sağlanması açısından doğru ayakkabı kullanımı oldukça önemli. Adidas Halı Saha Ayakkabıları, özellikle dış ve iç tabanlarının ayağı kavrayan pamuklu yapısı, doğru taban tırnakları ve üst yüzeylerin esnek yapısından dolayı kullanım rahatlığı sağlayarak doğru ayakkabı seçimini kolaylaştırıyor.

Önden bağcıklı ya da yandan cırtlı neredeyse her renk tasarımı bulunan halı saha ayakkabıları, dayanıklı malzemeleri ve kaliteli işçiliğinden dolayı uzun süre, konforlu ve rahat kullanım sağlıyor. Ayakta uzun süre kalan halı saha ayakkabıları, pamuklu iç yüzeyi ve hava geçirgenliği sağlayan dış yüzeyinin kaliteli olmasından dolayı, terleme, koku, mantar gibi istenmeyen durumların oluşmasını engelliyor.

Adidas Halı Saha Ayakkabısı Fiyatları

Futbol oynamasını seven, gerek profesyonel gerekse de amatör erkeklerin halı saha ayakkabı seçiminde aradıkları bir marka olan Adidas, tüm spor malzemelerinde olduğu gibi halı saha ayakkabılarında da, en kaliteli ürünleri kullanıcılarıyla buluşturuyor.

Sevdiğiniz renk seçenekleriyle, spor ayakkabı kullanım tarzınıza uygun olarak bağlıklı ya da cırtlı halı saha ayakkabılar arasından bütçenize uygun ve size hitap eden bir halı saha ayakkabısına sahip olabilirsiniz. Sağlamlığı ve kalitesiyle ön planda olan Adidas Halı Saha Ayakkabıları, futbol severler tarafından uygun fiyatları açısından da tercih ediliyor. Birçok renk seçeneği ve halı saha performansını arttırıcı özellikleri ile müşteri memnuniyeti odaklı fiyat politikasını sürdüren Adidas, halı saha ayakkabı modellerini beğeninize sunuyor.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Adidas Halı Saha Ayakkabısı

163 ürün var
 1. Cinsiyet
 2. Markalar A-Z
  1. Adidas Halı Saha Ayakkabıları
  2. Nike Halı Saha Ayakkabıları
  3. Puma Halı Saha Ayakkabıları
  4. Slazenger Halı Saha Ayakkabıları
  5. Kinetix Halı Saha Ayakkabıları
  6. Lescon Halı Saha Ayakkabıları
  7. Jump Halı Saha Ayakkabıları
  8. Walked Halı Saha Ayakkabıları
  9. Lig Halı Saha Ayakkabıları
  10. M.P Halı Saha Ayakkabıları
  11. Lotto Halı Saha Ayakkabıları
  12. Dugana Halı Saha Ayakkabıları
  13. Walkway Halı Saha Ayakkabıları
  14. Pabucmarketi Halı Saha Ayakkabıları
  15. Twingo Halı Saha Ayakkabıları
  16. Ayakland Halı Saha Ayakkabıları
  17. Dunlop Halı Saha Ayakkabıları
  18. Sportaç Halı Saha Ayakkabıları
  19. Föz Halı Saha Ayakkabıları
  20. Lion Halı Saha Ayakkabıları
 3. Numara A-Z
 4. Renk
 5. Fiyat Aralığı
  -
 6. Ürün Puanı
 7. Satıcı A-Z
 • Marka Adidas
DSACategoryId/60001546/2147483635/369685/384551/384554/adidas
Başa dön