Sporda şıklık ve rahat kullanımı ön planda tutan Adidas outdoor mayo ürünleri her bedene ve her aktiviteye uygun çeşitli ürün yelpazesi ile her zaman ön plana çıkıyor. Tasarımı ile tüm gözleri üzerine toplayan Adidas'ın outdoor mayo modelleri tasarımları ve tamamen yüzme için tasarlanmış üstün performans sağlayan üretimi ile tüketicilerin en çok tercih ettiği yüzme ürünleri arasında bulunuyor. Bacak boylarından bacak açıklıklarına kadar konforlu bir kullanımın hesaplandığı ölçülere sahip mayolarda sırtı kavrayan veya açık bırakan tasarımlar ile en iyi yüzme performansının elde edilmesi hedefleniyor. Yüzme için üretilen mayo ve şortların üretiminde yer alan kumaş, kumaşın havuz sporu için de kullanıldığı göz önüne alınarak klora karşı dayanıklı bir malzemeyle hazırlanıyor. Adidas mayo ürünleri denizde ve havuzda spor yaparken en uzun yüzme mesafesini sizler için garanti altına alıyor. Adidas, bazı mayo ürün kategorilerini sürdürülebilir projeler ile destekleyerek üretiyor. Böylece dünyanın daha yaşanabilir bir yer olması için doğayı korumayı da ihmal etmiyor. Sporcuların her zaman severek kullandığı Adidas outdoor mayo çeşitleri spordan ilham alarak doğaya, sporun ruhuna ve sporcunun bedenine her zaman tam uyum sağlıyor.

Adidas Outdoor Deniz Şortu

Adidas outdoor deniz şortu spor yaparken hareket halinde olan vücuda tam anlamıyla uyum sağlaması için özel kumaşlar ile üretiliyor. Aktivite anında uzun zaman boyunca rahat etmenizi sağlayacak özel kesimleri ile sizlere daha rahat bir yüzme deneyimi yaşatmayı hedefliyor. Belinize kolay oturan içten veya dıştan ayarlanan bağcıkları sayesinde avantajlı bir kullanım sağlıyor. Belinizin her türlü spor hareketine uygun olacak şekilde rahatlığına önem veren modeller bel bantları ile deniz şortunun bel kısmını ayarlamanıza imkan sağlıyor. Her ürününde yer alan havuz kloruna dayanıklı kumaşlar sayesinde uzun süreli sportif aktivitelere uyumlu olmasıyla göz dolduruyor. Havuzda spor yaparken veya yarışmalara hazırlanırken doğabilecek uzun soluklu yüzme aktivitelerinizde vücudunuza mükemmel uyum sağlıyor. Her antrenman seviyesinde üstün performans sağlayan ve aşınmayan yapıya sahip Adidas outdoor mayo modelleri kısa ve orta boy seçenekleri sayesinde kendinizi içinizde rahat hissedebileceğiniz farklı ürün alternatifleri sunuyor. Renk konusunda ise yine sizlere geniş seçim hakkı sağlarken spor aktivitelerini en eğlenceli şekilde yapmanızdan ödün vermenizi istemiyor. Rahatsız etmeyen dikişlere sahip olması nedeni ile vücudunuzda hareket sonrasında oluşabilecek tahriş ya da yaralara izin vermiyor. Yüzme esnasında kullanıcıyı rahatsız etmeyen Adidas deniz şortları her aşamada spor amaçlı yüzme antrenmanlarınıza uyum sağlıyor. Bunun yanı sıra standart yüzme aktiviteleriniz için de ideal tasarımı ile en uygun seçeneklerden biri haline geliyor.

Adidas Outdoor Mayo Fiyatları

Dünyanın en önemli spor ürünleri imalatçılarından biri olan Adidas markası 1949 yılından beri kullanıcılarına güvenle kullanabilecekleri spor eşyaları sunuyor. Marka klasikleşmiş üç bant detayına outdoor mayo modellerinin tasarımında da yer veriyor. Adidas, tüketicilerin spor ve doğa ile bütünleşmesini ve kendilerini doğanın ve hareketin olağan bir parçası olarak görmesini istiyor. Spor esnasında hiçbir rahatsızlık hissi yaşamamaları için modaya da uyum gösteren harika tasarımlar sunuyor. Hem erkek hem de kadınlar için tercih edebileceğiniz outdoor mayo modelleri kadınlara mayo ve bikini seçenekleri sunuyor. Erkekler için tasarlanan Adidas outdoor deniz şortu modelleri farklı tarzlarda beğeniye sunulurken, çocuklar için hazırlanan deniz şortları da koleksiyonda kendine yer buluyor. Renk renk, farklı modellerde ve her biri farklı özellikte dokuya sahip kumaşlarla üretilmiş olan mayoların fiyatları özelliklerine göre değişiklik gösteriyor. Geniş bir ürün yelpazesinde farklılık gösteren Adidas outdoor mayo fiyatları ihtiyaçlarınıza en uygun ürünü seçmenize de olanak sağlıyor.

Adidas Outdoor Mayo Deniz Şortları

118 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Adidas
  2. Arena
  3. Speedo
  4. Quiksilver
  5. Kappa
  6. O'neill
  7. Sportive
  8. Exuma
  9. Slazenger
  10. Hummel
  11. Hurley
  12. Lescon
  13. Roxy
  14. Aqua Sphere
  15. Brunotti
  16. Lotto
  17. Angelsin
  18. John Frank
  19. Ls Cocuk
  20. Otto Brand
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Renk
 5. Beden A-Z
 6. Satıcı A-Z
 • Marka Adidas
DSACategoryId/60001546/2147483635/369685/60000545/391248/adidas
BAŞA DÖN