Doğa ve dağcılık gibi sporları tanımlayan outdoor trekking, günümüzde pek çok kişinin yapmayı sevdiği sporlar arasında yer alıyor. Bu sporun yapılma aşamasında kullanılacak ekipmanların doğa şartlarına dayanıklı, tüm zorluklarla mücadele etmeye müsait ürünler olması gerekiyor. Adidas markasının sunduğu outdoor trekking ürünleri, zorlu doğa şartlarında bile mükemmel koruma sağlayan kaliteli ve kullanımı rahat ürünler olarak öne çıkıyor. Outdoor trekking ayakkabılar tam ayağa oturan, su geçirmez özelliğinin yanında kaydırmaz tabanıyla tırmanış ve doğa koşullarına mükemmel uyum sergiliyor. Esnek yapısı sayesinde bu ayakkabı modelleri, tüm zorlu şartlarda yanınızda olur ve sorun yaşamanızı engelliyor. Adidas şıklığının bir uzantısı olan outdoor trekking ayakkabı modelleri, zeminle temasınızı tam olarak keserek diken, çamur, taş ve keskin yüzeyler gibi zorluklardan sizi uzak tutuyor. Zeminden kaynaklanan bozukluklar olan taş parçası, çukur gibi rahatsızlık verebilecek sorunları absorbe eden kaliteli taban yapısıyla Adidas ayakkabıları tüm doğa sporlarında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Adidas outdoor trekking ayakkabılar aynı zamanda kar, çamur, ıslak, buzlu gibi zeminlerde yüksek tutunma özelliği sayesinde kaymanızı engelliyor.

Adidas Trekking Malzemesi Modelleri

Adidas trekking malzemesi modelleri hem ıslak ve taşlı zeminlerde hem de kumlu yüzeylerde yıpranmadan kullanabileceğiniz ürünler olarak dikkat çekiyor. Su geçirmez özelliğe sahip olan Adidas trekking ayakkabılar aynı zamanda buçuklu numaralarla da üretilerek ayağınızla tam bir uyum yakalamayı hedefliyor. İşlevselliğinin yanında tasarım olarak şık ve modern çizgilere sahip olan Adidas markası doğa koşullarına tam manasıyla uyum sağlama konusunda esnek, yumuşak ama dayanıklı yapılarıyla doğa sporcularının dostu ürünler üretiyor. Alt tabanları dişli olan trekking modelleri, doğada tutunmayı sağlayıcı özellikleriyle ön plana çıkıyor. Alt tabanın yumuşak yapısı en sert yüzeylerde zemini hissetmeden rahatlıkla yürümenize ve tırmanış yapmanıza yardımcı oluyor. Özellikle buzda tutunma seviyesi yüksek olarak üretilen Adidas trekking ürünleri, toprak zeminlerde de yıpranmadan kullanım imkanı sağlıyor.

Orta taban bölümü zeminin kayganlaşmasını sağlayan taş, toprak, kum gibi etkileri emerek rahat ve dengeli bir yürüyüş yapılmasına yardımcı oluyor. Arazi şartlarına tam uyum sağlayan trekking ürünlerinin orta taban bölümü, sporun koşulları doğrultusunda sert bir yapıda üretiliyor. Aynı zamanda taban, topuk ve ayak bileğini saran ergonomik yapıyla tasarlanan Adidas trekking ürünleri, denge ve konforu maksimum seviyeye çıkarıyor. Trekking ayakkabılarda iç taban teri emebilen ve ayağın havalanmasını sağlayan yapıda olup ayağın en üst seviyede rahatlığı gözetilerek tasarlanıyor. İç tabanın üst kısmı teri emebilen kumaş ile kaplıyken alt tarafı EVA malzeme ile destekleniyor. Seçeceğiniz modele göre çıkarılıp yıkanabilen iç taban özelliğiyle ayakkabı hijyeni tam olarak sağlanıyor.

Adidas Trekking Malzemesi Fiyatları

Adidas trekking ürünlerinde su geçirmezlik özelliğinin tam olarak sağlanabilmesi için yüksek saya kullanımı tercih edilirken, az sayıda dikiş kullanımıyla ayakkabıların sağlamlığı arttırılıyor. Nubuk ve süet gibi doğa sporlarında sıklıkla tercih edilen malzemelerden başka hafiflik arayanlar için su geçirmezliği düşük seviyede olan kumaş trekking modelleri de bulunuyor. Adidas trekking malzemesi modelleri, unisex olarak üretilmenin yanında farklı yaş grupları tarafından rahatlıkla kullanılabiliyor.

Adidas trekking malzemesi fiyatları doğa sporlarının zorluğu ve bu sporlara özel üretilen ayakkabılara göre oldukça makul seviyelerde oluyor. Adidas trekking ayakkabıları, markanın şıklığını ve kalitesini ortaya çıkaran yapısıyla sporcu dostu ürünler olarak dikkat çekiyor. Genel manada Adidas fiyatlarıyla uyumlu olan trekking malzemeleri, yetişkin ve çocuk gruplarıyla farklı yaş gruplarına hitap ediyor. Trekking ürünlerinde en kaliteli malzemeleri tercih eden Adidas, bu ayakkabılar için yapmış olduğu fiyatlandırmada doğa sporlarını yapmayı arzulayan amatör ve profesyonel tüm sporcuların rahatlıkla satın alacağı ürünlere imza atıyor.

Adidas Trekking Malzemeleri

65 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Adidas
  2. GriSport
  3. Salomon
  4. Merrell
  5. The North Face
  6. Kinetix
  7. Lowa
  8. Scarpa
  9. Asolo
  10. Dolomite
  11. Keen
  12. Jack Wolfskin
  13. Helly Hansen
  14. Mondeox
  15. Lumberjack
  16. AKU
  17. Scooter
  18. Bestard
  19. Columbia
  20. Regatta
 2. Ayakkabı Numarası A-Z
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Ürün Puanı
 6. Renk
 7. Cinsiyet
 8. Satıcı A-Z
 • Marka Adidas
DSACategoryId/60001546/2147483635/369685/384551/60001555/adidas
BAŞA DÖN