Matkap, alet edevat arasında en fonksiyonel tamir malzemelerinden biridir. AEG Matkaplar; ağaç, demir alaşımlı maddeler, beton, tuğla, çelik gibi maddelerde delikler açmakta çok başarılıdır. Eşya monte etme, ev dekorasyonu, tadilat gibi zaman alan işlerinizde kullanışlı ve uyumlu matkap seçimi sayesinde daha kısa süre harcayarak keyifli hale getirebilirsiniz. Kullanacağınız yer, delinecek yüzeyin malzemesi gibi kriterlere göre değişiklik gösteren ve bu kriterlere uygun delme uçları barındıran çok sayıda matkap modeli arasından tadilatlarınıza en uygun matkap türünü seçerek, işlemlerinizi daha kolay uygulayabilirsiniz.

AEG Matkap

Matkap seçiminizi yaparken ilk adımda hangi tür matkabı kullanacağınızı bilmelisiniz. Matkaplar, delinmesi zor maddeleri delmeye yarar. Bu yüzden kullanılacak yüzeye göre farklı modeller tasarlanmıştır. Bu modellerden bazıları vitesli matkaplar, darbeli matkaplar ve darbesiz matkaplardır. Çelik, ahşap, beton tuğla, demir, tahta gibi çeşitli yüzeylerde delik oluşturma gibi güçlü işleviyle birlikte ürünün paket içeriğinde bulunan özel taşıma çantası, delici matkap uçları da alacağınız modeli seçmenizde yardımcı olur. Her matkabın kendine özel bir delme kapasitesi vardır. Bazı modeller, her türlü çelik konstrüksiyon ve ağır hizmet için kullanılırken, bazı matkap türleri daha az darbeyle çalışır. Matkap modellerinin boyutlarına da dikkat etmelisiniz, elinize tam oturan, hafif ve ergonomik tasarıma sahip matkaplar daha kolay kullanım sağlar. Hız sabitleme özelliği sayesinde tam kontrol sağlayabileceğiniz matkaplar da devamlı kullanım için ideal seçim olacaktır.

Doğru matkabı bulmak için ürünün kendine has teknik özelliklerini incelemelisiniz. Teknik detaylar, matkap seçerken önemli bir kriter olacaktır. Örneğin, devir ayarlı elektronik tetik özelliği olup olmadığına bakabilirsiniz. Akım girişleri, sağ sol fonksiyonu, hem düz hem darbeli delme özellikleri, aradığınız üründe dikkat etmeniz gereken teknik özelliklerden bazılarıdır. Kablolu ya da şarj edilebilen matkap çeşitleri de modeller arasında mevcuttur.

AEG Darbeli Matkap

Darbeli matkaplar, düz modellerin aksine delme kabiliyeti çok daha yüksek aletlerdir. Bazı modellerde, darbeli delme fonksiyonundan darbesiz delme yöntemine kolayca geçiş yapılabilir. Her türlü ağır hizmet için son derece etkilidir. Darbeli matkaplarda sağ sol dönüş fonksiyonu, güç girişi, yüksüz hızı ve ağırlığı gibi dikkat edilmesi gereken özellikler, tercihinizde size yol gösterici olacak unsurlardan bazılarıdır. Darbeli matkabın kullanım alanları düz matkaplara göre biraz daha farklıdır. Profesyonel kullanımlarda ve ev için kullanımlarda yapılan işin ağırlığına uygun olarak farklı özelliklere sahip darbeli matkap modelleri kullanılmaktadır. İş yerleri için tercih edilen matkaplar, ağır delme işlemlerinde ve manyetik delme sehpası ile kullanılabilir. AEG Darbeli Matkaplar ergonomik ve soft t-grip yumuşak kavramaya sahip olduğu için oldukça işlevseldir. Değişken hız özellikleri vardır. Darbeli matkap modelleri, anahtarsız (otomatik) ve anahtarlı (mandrelli) olmak üzere iki şekilde üretilir. Seçeceğiniz ürünün maksimum dayanıklılıkta olması için metal dişli kutusu olup olmadığına dikkat etmelisiniz. Ürününüzden yüksek performansta fayda sağlamak için bu gibi teknik özelliklerini ve ergonomik yapılarını inceleyerek kararınızı verebilirsiniz.

AEG Matkap Fiyatları

Her zaman elinizin altında bulunarak en büyük yardımcınız olacak matkabınızı uzun yıllar boyunca tadilatlarınızda ve eşya kurarken kullanacağınızdan alacağınız ürünün, kaliteli ve sağlam olmasına dikkat etmelisiniz. Bu nedenle üretim kalitesine, üretici markaya önem vermek, daha sonra pişman olmamak adına alınması gereken başlıca önlemlerdir. Delme hızının yanı sıra hem düz hem darbeli delme işlevi gibi teknik detaylara göre matkaplar farklı fiyat aralıklarında sunulur. Örneğin ağır delme işleri için aradığınız modelle, evdeki ufak tadilatlar için kullanılacak ürünlerde hem performans hem de fiyat farklılığıyla karşılaşabilirsiniz. Ancak hangi amaçla ve hangi boyutta alıyor olursanız olun AEG Matkaplar, kullandıkları teknolojiler ve yüksek kalite standartları bakımından birbirinden farkı bulunmayan özdeş özelliklere sahiptir. Fiyat farkları, yalnızca matkapların kullanım alanına göre daha yüksek güçte çalışmasıyla alakalıdır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

AEG Matkap Fiyatları

17 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Türü
Toplam 17 / 17 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483620/13003081/13003095/aeg