Aerocool
Aerocool Strike-X 1100W 80+ Gold Sertifikalı Single Rail Power Supply (AE-STRIKEX-PSU-1100)

Aerocool Strike-X 1100W 80+ Gold Sertifikalı Single Rail Power Supply (AE-STRIKEX-PSU-1100)

Aerocool
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
(Kargo Bedava)
(Kargo Bedava)
DSACategoryId/2147483646/8/1012

Aerocool Strike-X 1100W 80+ Gold Sertifikalı Single Rail Power Supply (AE-STRIKEX-PSU-1100)

AeroCool Strike-X 1100W 80Plus Gold Sertifikalı Modüler Single Rail Güç Kaynağı
AeroCool Verimli, Karizmatik, Kaliteli Güç Kaynağı Serisi STRIKE-X'i Sizlerle Buluşturuyor!

AeroCool'dan
80Plus Gold 1100W Güç Kaynağı ile Bilgisayarınızı Kanatlandırın!
AeroCool Strike-X 1100W gerçek gücü ve %90'yı aşan yüksek verimiyle bilgisayarınızın en önemli yapı taşlarından biri olacak! Ekran kartı, işlemci başta olmak üzere tüm bileşenlerin düzgün bir şekilde çalışması için Strike X kaliteli bileşenlerden kurulu, stabil bir güç kaynağıdır. Tek ve güçlü 90A'lik 12V kanal yapısı, altı adet 6+2-pin PCI-Express güç bağlantısı, toplam 27 güç çıkışı, 80Plus Gold sertifikası, kırmızı siyah çift renkli kasası, modüler yapısı ve 14cm'lik sessiz fanı ile güç, çekicilik ve verimlilik Strike X PSU'da buluşuyor.

Tek Kanal Tasarımı ile Gücü Tükenmez
Aerocool Strike X serisi oyuncuların ve oyun kartlarının ihtiyaç duyduğu gücü kolayca verebilmek için tek kanal tasarımına sahiptir. Pek çok güç kaynağının aksine tüm gücünün %98'ini (90A / 1080W ) 12V kanalından verebilir. Bu sayede işlemciniz, ekran kartınız güce ihtiyaç duyduğunda işiniz yarım kalmaz, sisteminiz daima stabil çalışır!

Verimliliği Gerçek 80Plus Gold Sertifikalı!
Aerocool Strike X serisi ile PSU dünyasındaki yerini sağlamlaştırıyor. Strike X 1100W, dünyanın saygın, Amerika Hükümet onaylı güç kaynağı sertifika programı 80PLUS.org'ta test edilmiş ve onaylanmıştır. %90.06 verimlilik değeri ile hem cebinizi hem de ülke ekonomisini korur, boşa elektrik harcamaz!
*Test raporu için tıklayınModüler Kablo ile Daha Pratik
Kasanızın içerisindeki hava akışını kusursuz hale getirmek için Aerocool Strike X serisi 1100W güç kaynağı tamamı kılıflı, modüler yapıda güç kablolarına sahiptir. Bu sayede kullanmadığınız kabloları takmayarak kasa içerisinde ekstra alan kazanır, dağınıklığı önleyebilirsiniz.Sand-Blast Dış Yüzey Kaplaması
AeroCool Strike-X sağladığı stabil yüksek gücün yanısıra dış tasarımı ile de etkileyicidir. Dış kasası benzersiz dokulu, Sand-Blast kaplamaya sahiptir.

<ıframe height="383" src="https://player.vimeo.com/video/32935147?title=0&byline=0&portrait=0&color=ffffff&autoplay=1&loop=1" frameborder="0" width="681" name="I1" webkitallowfullscreen="" mozallowfullscreen="" allowfullscreen="">

Çift Renkli, Ateşli Dış Tasarım!
Kışkırtıcı X detaylı fan mazgalı, özel logosu, kırmızı / siyah çift renkli tasarımı ile sıradışı bir görünüme sahiptir. Alüminyum Strike X logosu, bal beteği ızgaraları, açma kapatma düğmesi gibi detaylarla bütünleşen ateşli tasarımı ile bilgisayarınıza hava katacak!

"Fuzzy Logic" Akıllı Devir Kontrollü 14cm Fan
Bilgisayarınızın sessizliğini sağlamasının temelinde güç kaynağı yatar. Aerocool mühendisleri Strike X serisine "Fuzzy Logic" akıllı fan kontrolü ekleyerek sessizliği kontrol altına aldılar. Hem sıcaklık hem de yüke bağlı olarak 140mm'lik fanın devri kontrol edilmektedir. Geleneksel güç kaynaklarının aksine Aerocool Strike X'in açılı aralıklara sahip ızgara tasarımı, fandan gelen havanın dışarı atılmasını kolaylaştırmakta ve güç kaynağı içerisindeki bileşenlerin daha etkili bir biçimde soğutulmasını sağlamaktadır. Maksimum 16 dBA ses seviyesi ile Aerocool Strike X PSU'nun ancak fısıltısını duyabilirsiniz.6 X PCI-EX Dahil 27 Güç Çıkışı ile Tüm Bileşenlerinizi Besleyecek!
Strike-X 1100W, günümüz bilgisayarlarının ihtiyaçları göz önüne alınarak 8 x SATA , 8 x IDE , 4 x 6+2pin PCI-Ex ekran kartı, 1 x 4+4pin / 1 x 8pin işlemci güç bağlantısı ile donatılmıştır. Anakart bağlantısı yüksek uyumluluk için 20+4 pin olarak tasarlanmıştır. Strike-X 1100W ile ekran kartınız başta olmak üzere tüm donanımlarınız her zaman tam performans çalışacaklar.Üst Düzey Ekran Kartınız İçin Aradığınız Güç Strike X'de!
AeroCool Strike-X, yüksek güçlü 12V kanalı ve altı PCI-Express güç bağlantısı sayesinde Nvidia GeForce GTX 590, ATI Radeon HD 6990 gibi enerji ve performans canavarı ekran kartlarını zorlanmadan çalıştırabilecek kadar iddialıdır. Üst sevive ekran kartları ile 3'lü SLI / Cross-Fire konfigürasyonları kurabilirsiniz. Yüksek performanslı oyun sistemlerinin anahtarına Strike-X 1100W ile sahip olacaksınız!

L Tipi Alüminyum Soğutucu Bloklar
Strike-X serisi güç kaynaklarının içindeki entegre devreler ve regülatörler L şeklinde girintili çıkıntılı hatlara sahip alüminyum soğutucular tarafından soğutulmaktadır. Bu tasarımın sunduğu maksimum yüzey alanı sayesinde çipler çok etkili bir biçimde yüksek ısıdan arındırılır.Kılıflı Kablolar
Bilgisayarınızın kasasının içindeki hava akışını engellememek ve daha düzenli bir görüntüye sahip olmak için Aerocool Strike-X güç kaynağı kılıflı kablolar ile donatılmıştır.Paranızı Geri Kazandıran Güç Kaynağı!
Bir güç kaynağının verimliliği doğrudan elektrik faturanızı etkiler. Verimlilik ürettiği güç için ne kadar fazla ve boş elektrik harcadığının göstergesidir. Bir sertifikası olmayan, sadece yazı ile yazılmış, test edilmemiş verimlilik gerçek değildir! AeroCool Strike-X 1100W, tüm dünyada bilinen saygın Amerikan Test Enstitüsü 80PLUS.org tarafından test edilmiş ve verimliliğinin %90'nın üzerinde olduğu Gold sertifikası ile tescillenmiştir. Piyasada satılan ortalama %65 verimliliğe sahip standart güç kaynaklarına göre 1100W güç tüketiminde %39daha cimridir! Strike X ile paranız cebinizde kalır!DİKKAT, Kombine Gücünü Yazamayan Güç Kaynağı GERÇEK DEĞİLDİR!
Güç kaynaklarının voltaj tablosuna göz attığınızda çok azı kanallarının kombine güç değerlerini yazabilir! Kanalların ortak çalıştırıldığında kaç Watt verebileceği yazılmaz. Türkiyenin gerçek güç kaynağı olan Aerocool'un tüm modellerinde kanalların kombine güç değerlerini görebilirsiniz.
Türkiye Şartlarına Uygun, 5 Koruma Devresi
Aerocool Strike-X 1100W Türkiye'nin değişken voltaj yapısına uygun olarak test edilmiş ve 5 farklı koruma devresi ile donatılmıştır. Bilgisayarınızın tüm bileşenleri elektrik şebekesinde meydana gelebilecek akım ve voltaj dengesizliklerine karşı korumalıdır.

OCP (Over Current Protection - Aşırı Akım Koruması)
OPP (Over Power Protection - Aşırı Güç Koruması)
OVP (Over Voltage Protection - Aşırı Gerilim Koruması)
SCP (Short Circuit Protection - Kısa Devre Koruması)
OTP (Over Temprature Protection - Yüksek Sıcaklık Koruması)

Aktif PFC ile Stabil Güç!
Şebekeden kaynaklanan aktif/reaktif güç bozulmalarını önlemek için Aktif PFC korumasına da sahip olan Strike-X 1100W 80Plus Gold güç kaynağı, reaktif/aktif güç dengesizliklerini %99'a varan oranlarda anahtarlama devresi ile otomatik olarak düzeltir, bilgisayarınızın değerli bileşenlerini bu tip sorunların yol açabileceği arızalardan korur.

AeroCool Strike-X Ürün Ailesi Eğlenceye Hazır, Ya Siz?
X şeklinde kışkırtıcı hatlara sahip Aerocool Strike-X ürün ailesiyle eğlenceli diyarlara yelken açmaya hazırlanın! Agresif görünümlü oyuncu kasaları, güçlü, stabil ve maksimum performanslı güç kaynakları ile sisteminizin ana omurgasını oluşturabileceksiniz. Üstelik Strike-X oyuncu fare ve fare altlıklarından güç alarak, oyunlarda attığınızı vuracak ve her an kontrolü elinizde tutabileceksiniz!

Teknik Özellikler:

 • Güç Değeri: 1100W
 • Verimlilik Sertifikası: 80Plus Gold (%90 üzeri)
 • Soğutma sistemi: Ortam ısısı veya yüke bağlı 14cm değişken hızlı fan
 • Aşırı Voltaj/Akım/Güç, Yüksek Sıcaklık ve Kısa Devre Korumaları
 • Max. Çıkış Değerleri: 12V: 66A +5V: 24A , +3.3V: 24A
 • Güç Çıkışları: : 8 x SATA / 8 x IDE / 6 x 6+2 PIN PCI-Ex / 1 x FDD / 1 x 4+4 Pin / 1 x 8 Pin / 1 x 20+4 Pin
 • Ürün Kodu: AE-STRIKEX-PSU1100

Aerocool Hakkında
2001 yılında gelişmiş soğutma ve kasa ürünleri üretmek amacıyla kurulan AeroCool, ön panelde büyük türbin tipi fan bulunan AeroEngine serisiyle ün yapmıştır. 2009 yılında lanse ettiği PGS serisi oyuncu kasaları ile Türkiye pazarında önemli bir yer edinmiştir. 2011 yılında pazara sunduğu Big Tower segmentindeki Xpredator kasa serisi ile modcuların gönlünü fetheden Aerocool; kasa, güç kaynağı, mouse, mouse pad, kulaklık ürünlerinden oluşan Strike X ürün ailesini oyuncuların beğenisine sunmuştur.

Overclock (Hız Aşırtma) Var
Power Supply 1100 W
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurtdışına Satış Yok
Stok kodu BD101348
Aerocool Strike-X 1100W 80+ Gold Sertifikalı Single Rail Power Supply (AE-STRIKEX-PSU-1100) Yorumları
Tüm yorumları gör (7)
 • Beş Yıldız

  Ürünü aldım. Denildiği tarihte elime ulaştı. Güzel kutulama yapılmış herhangi bir yerinde hasar ve herhangi bir kablosunda eksiklik yok. Pc ye rahatlıkla montajını yaptım gayet memnunum. Teşekkürler.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • Güzel

  Satın aldım,1100 W Mükemmel. Herkese tavsiye ederim!

  KADIKÖY - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • Kaliteli. 1100 W

  6 aydır kullanıyorum herhangi bir problem çıkartmadı . Yenilediğim sistemle 4770K işlemci, Asus Z87-Plus Anakart, Corsair 8Gb 1600 mhz Ram, 120Gb Corsair Ssd, Asus Dvd rom, Asus Nvidia Gtx 560, Aerocool Strike x Gt Black Kasa, Windows 7/8 x64 bileşimlerinde gayet Sessiz ve stabil çalışıyor düşünenlere tavsiye ederim arkadaşlar.

  ŞAVŞAT - Artvin - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (11) Hayır (1)

 • Kaliteli

  bu üründen 1 adet aldım bayağı ağır kalıtesını bellı edıyor dızaynı çok hos performansına gelınce cf lı bılgısayarıma taktım sorunsuz calısıyor tavsıye ederım.

  - Sivas - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (8) Hayır (0)

 • Fiyata göre performans iyi.

  Ses duyulamayacak derecede,1100w için fiyat uygun ve performansıda yeterli.Slı düşünenler için uygun bir ürün.Şuan için bu ürünle ilgili hiçbir sıkıntı yok,aldığım için memnunum.

  - Muğla - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (6) Hayır (1)

 • Memnunum

  AreoCool çok yeterli bir ürün, 1000W üstü güç kaynakları olunca fiyatlar uçuyor, hesaplı fiyata 1000W üstü bilgisayar güç kaynağı arayanlar için uygun bir üründür.

  MERKEZ - Kocaeli - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (10) Hayır (3)

 • canavar

  Müthiş bir power.Mükemmel dizaynı ve görüntüsü kablolar harika, fan süper, çok sessiz haberiniz bile olmuyor biraz pahalı ama performans isteyenler için birebir.

  ÇARŞIBAŞI - Trabzon - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (12) Hayır (0)

 • Tüm yorumları gör (7)
Kapat Ürün Yorum Kriterlerimiz

Ürünle ilgili görüşlerinizi paylaştığınız için müşterilerimiz adına teşekkür ederiz.

Hepsiburada’da yer alan ürün yorumları, müşterilerimizin satın aldıkları veya kullandıkları ürünlere dair değerlendirmelerini içerir.

Ürün veya markayla ilgili bilgi veren, ürüne ve kullanımına dair artı ya da eksi özellikleri yazan, tedarik ve teslimat sürecini değerlendiren yorumlar onaylanarak ürün sayfasında yer alır.

Hakaret, argo veya alaycı tavır içeren, fiyat bilgisi verilen, soru sorulan, link verilen, karşılaştırma yapılan, 1-2 kelime olup yeterli bilgi içermeyen yorumlar onaylanamamaktadır.

Bu kriterlere göre incelenen yorumlar, kısa bir değerlendirme sürecinden geçer, uygunsa onaylanarak ilgili ürün sayfasında yer alır. Değerlendirme süresi, yorumların geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

İncelediğiniz bu ürünü,
alışveriş kredisi ile satın almak için detayları inceleyin;
Alışveriş Kredisi Detayları
Alışveriş Kredisi Nedir?
Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneği ile almak artık çok kolay!

Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisin’nden 48 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.
Nasıl Kullanırım?
1
Alışveriş kredisi kullanmak istediğiniz bankayı seçin
Ödeme adımında Alışveriş Kredisi ile ödemeyi seçin. Müşterisi olduğunuz bankaya Hepsiburada üzerinden giriş yaparak krediyle ödeme sürecini başlatın.
2
İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
Bankanıza güvenli bir şekilde giriş yaptıktan sonra bilgilerinizi kontrol edin ve size uygun vade seçeneği ile başvurunuzu tamamlayın.
3
Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin
Sepet tutarınız kadar ihtiyaç kredisi anında onaylansın. Size sadece alışverişinizi tamamlamak kalsın.
Örnek Alışveriş Kredisi Tabloları
Taksit Tutarı Toplam Tutar
tüm vade seçeneklerini görüntüle
Taksitli Satış Detayları

Ürüne Özel Taksit Fırsatları

Taksit Tutarı Toplam Tutar

Önemli Not

Fiyat Satıcı Kampanya Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
--
tarihinde stoklarda olacaktır.
--
Aşağıdaki kampanyalar, satıcısı olan ürünlerde geçerlidir.
BAŞA DÖN