Aqua Bella Su Artıma Cihazları

Şehir suyundaki kireci ve tortuyu arıtıp suyu daha yumuşak içimli hâle getirmekte kullanılan su arıtma cihazları, tüketicilerin ev ve iş yerlerinde sıklıkla kullandıkları ürünler arasında yer alıyor. 1998 yılında su arıtma cihazı ithalatçısı olarak başladığı sektör yolculuğuna 2005 yılında su arıtma sistemleri üreticisi olarak devam eden yerli marka Aqua Bella, Türkiye’de su arıtma cihazı söz konusu olduğunda akıllara ilk gelen isimlerden biri oluyor. Amerikan ürün test, inceleme ve belgelendirme kuruluşu NSF ve Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi onaylı su arıtma cihazlarına imza atan Aqua Bella, tüketicilere güven veriyor.

Suyunuzun Kalitesini Aqua Bella Su Arıtma Cihazları ile Artırın

Geliştirdiği su arıtma cihazlarını ev tipi, ofis tipi, bina girişi ve endüstriyel çözümler şeklinde farklı kategorilere ayıran Aqua Bella, özellikle ev tipi ürünleriyle öne çıkıyor. 5 ila 10 aşamalı su arıtıcılarının yanı sıra mineralli, alkali, pompalı ve pompası su arıtma cihazları da hazırlayan marka, ürünlerinde kullandığı parçaların tamamı için özel kuruluşlardan onay alıyor. Materyal kullanımı noktasında da takdir toplayan Aqua Bella’nın ev tipi su arıtıcılarında kullandığı plastik PP5 olarak geçiyor.

FDA onaylı doğal mineral taşlardan aldığı destekle suya insan vücudunun gereksinim duyduğu mineralleri kazandıran ürünler, su arıtımı sonrasında suyun pH seviyesini de ideal noktalara taşıyor. Su arıtma çözümleri içerisinde en gelişmiş teknoloji olarak nitelendirilen ters ozmos teknolojisinden yararlanan ev tipi ürünler, suyu 8,5 pH seviyesine getirerek doğal yollarla alkali su elde edilebilmesini mümkün kılıyor. Tercih edilen modele göre günde yüzlerce su arıtabilen ve elektriksiz şekilde çalışabilen ev tipi su arıtma cihazları, konumlandırıldığı alanlarda az yer kaplıyor. Ayrıca markanın, bina girişine takılabilen yumuşatma etkili, reçineli ve birden fazla filtreli pek çok ürünü bulunuyor.

İş Yerinizdeki Suya Aqua Bella ile Lezzet Katın

Damacana su ile birlikte değerlendirilebilen su sebilleri, birkaç kişinin çalıştığı küçük ofisler için uygunluk gösterebilirken çalışan sayısının artması ve gün içerisinde damacana değişim işlemlerinin aksayabilmesi, iş yeri sahiplerini alternatif arayışlarına yöneltebiliyor. Palyatif çözümler yerine daha etkili ve kalıcı adımlar atmak isteyen kullanıcılar tercihlerini Aqua Bella’nın geliştirdiği ofis tipi ve endüstriyel su arıtma cihazlarından yana yapıyor. Günde tonlarca su arıtma kapasitesine sahip ürünler, kapsamlı filtreleri sayesinde suya içilebilirlik kazandırırken su içerisindeki kireç ve benzeri unsurları da başarıyla süzüyor. Seçilen modele göre ev tipi ürünlerde olduğu gibi suya mineral açısından da katkı sağlayan su arıtma cihazları içerisinde kimya sanayinde değerlendirilebilecek nitelikte çözümler de bulunuyor. Özellikle üretim esnasında hacimli saf suya gereksinim duyan kuruluşlar, birkaç aşamalı filtre sonrasında suyu saf suya dönüştürebilen Aqua Bella su arıtma cihazlarına yatırım yapabiliyor.

Soru 1: Bina girişi için su arıtma cihazı almak istiyorum, bu tip arıtıcıların nereye takılması gerekiyor?

Cevap 1: Aqua Bella imzası taşıyan bina tipi su arıtma cihazları, daire girişlerindeki su sayaçlarına paralel olarak takılmaktadır.

Soru 2: İş yerimizde standart yapıdaki su sebillerinden kullanıyoruz ama daha kapsamlı çözümler arıyoruz; Aqua Bella’nın ürün yelpazesinde ihtiyaçlarımıza yanıt veren ürünler var mı?

Cevap 2: Markanın, hem okullarda hem de iş yerlerinde değerlendirilebilecek şekilde tasarlanıp üretilen, içinde pek çok filtre bulunan ve birden fazla musluğu bulunan ürünleri mevcut.

Soru 3: Musluktan akan suyu,mineral açısından zenginleştirmek istiyorum, markanın ürünleri beklentilerimi karşılar mı?

Cevap 3: Antioksidan alkali mineral filtreli Aqua Bella su arıtma cihazları suya kalsiyum, potasyum, magnezyum gibi mineralleri kazandırarak su içeriğini zenginleştirmektedir.

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Aqua Bella Su Arıtma Cihazları

.
Marka
.
Toplam 24 / 75 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483620/13003264/60000414/13003364/aquabella