Asus bilgisayar kasaları yenilikçi tasarım ve üstün performansı bir arada sunuyor. Hem sağlamlıkları hem de performansları ile dikkat çeken ürünler farklı beklentilere uygun olması adına çeşitlilik gösteriyor. Aradığınız ebatlarda ve özellikler de bir bilgisayar kasası ile teknolojiyi kucaklayabilir, donma ya da takılma gibi sorunlar olmadan rahatça oyunlarınızı oynayabilirsiniz. Bunlara ek olarak İnternette gezinmekten veriler düzenlemeye, görsel ve işitsel düzenlemeler tasarlamaktan okumalar yapmaya, yazılar yazmaya değin pek çok iş ve işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Asus bilgisayar kasası fiyatları ürünlerin performans, sağlamlık ve işlevsellik özelliklerine kıyasla avantajlı bir yapı sergilediğinden sizlere keyifli bir alışveriş deneyimi de vadediyor.

Oyunculara Özel Bilgisayar Kasaları

Üst düzey özelliklere sahip olan kasalar oyun performansınızı artıracağınız özellikleri bünyesinde barındırıyor. Farklı boy seçenekleri ile sizler sunulan bu ürünlerin dahili kablo yönetimlerinden GPU desteklerine, işlevsel kapak dizaynlarından güçlü soğutma sistemlerine değin, özellikleri fark yaratıyor. Genişletmeye uygun kasalar yüksek performans sunarak oyunlarda avantajlı olmanıza katkı sağlıyor. Kolay kurulum ve bakım oyun severler için önemli olduğundan, sistemini kendisi toplamak isteyenlere yönelik kolay kurulumlu kasa modelleri bulunuyor. Bununla birlikte bazı ROG oyuncu kasa serilerinde toz filtrelerine kolay erişimli yapı bulunuyor, böylece kullanıcı sistemini sürekli temiz tutabiliyor. Yine ROG serisinde yer alan güçlü soğutma sistemleri de yüksek performans ve tam işlevsellik vadediyor. Giriş ve çıkış panellerinde çeşitli bağlantı seçenekleri bulunması da kullanıcıların konforunu ve erişim alanını artırıyor.

Markaya Özgü Teknolojiler

  • Asus bilgisayar kasaları marka uzmanlarınca geliştirilen yazılım ve donanım bileşenlerini içeriyor. Örneğin Aura Sync RGB teknolojisi hem oyun oynamayı sevenleri hem de kasa görünümüne önem verenleri memnun ediyor. Özel ışıklandırma teknolojisi olan bu sistem modern, şık ve sıra dışı kasalara sahip olmanızı mümkün kılıyor.
  • Kasa panelinde yer alan RGB LED’li yapı Aura yazılımı ile ya da özel tuş ile kontrol ediliyor. Sabit, yanıp sönme, gökkuşağı, nefes, kuyruklu yıldız, dalga, müzik efekti, GPU sıcaklığı ve daha çeşitli efektler bu teknoloji ile sizlere sunuluyor.
  • Özel çok işlevli kapak ve PSU korumalı kasalar da markanın sunduğu avantajlar arasında yer alıyor. Bu özelliği içeren modellerde GPU desteklerine sahip olan çok fonksiyonlu kapak hem ekran kartlarının yerinde kalmasını sağlıyor hem de kapakları gizliyor.
  • İşlevsel kapak SSD’de görünecek şekilde monte etmenize de imkan tanıyor. Kabloların karışık ve düzensiz görünümünden hoşlanmayanlar için arka panelde şeffaf kılıf bulunan seriler işlevsel oluyor. Ayrıca ROG Aura Terminal teknolojisi SSD ya da RGB aydınlatmalı aygıtların parlamasını sağlıyor.
  • Soğutma sistemleri sayesinde aşırı ısınma ve donma gibi problemler bertaraf ediliyor, güçlü soğutma elde edilmesi adına su soğutma pompası, rezervuarı ve ön radyatör için alana sahip olan yenilikçi Asus kasalar anakarta da destek sağlıyor ve böylece hem performans hem de hız doğrudan artırılıyor.

Dikkat Çeken Şık ve Güçlü Tasarımlar

Yenilikçi dizaynın estetik görünümle buluştuğu kasalarla tarzınızı bilgisayar kasanızla dışa vurabilirsiniz. Temperlenmiş camlı, özel panelli, fırçalanmış alüminyum çerçeveli kasalar en fazla rağbet görenler arasında yer alıyor. Çok yönlü GPU montaj özelliğine sahip modeller standart gelen ekran kartı alanına ek olarak, gelen yuvayı kullanarak ekran kartlarını dik yerleştirmenize olanak tanıyor. Bilgisayar kasalarının çoğunlukla sabit kullanıma uygun olduğu düşünülmekle birlikte örneğin LAN etkinlikleriniz için kasanızı taşıma ihtiyacınız oluyorsa rahat taşıma kollu Asus kasaları tercih edebilirsiniz. Şık ve ergonomik tutma kolları ile kasanızı kolayca bir başka yere taşıyabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Asus Bilgisayar Kasası Fiyatları

46 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Fiyat Aralığı
Toplam 24 / 46 ürün
DSACategoryId/2147483646/8/1013/asus