Asus bilgisayar kasaları yenilikçi tasarım ve üstün performansı bir arada sunuyor. Hem sağlamlıkları hem de performansları ile dikkat çeken ürünler farklı beklentilere uygun olması adına çeşitlilik gösteriyor. Aradığınız ebatlarda ve özellikler de bir bilgisayar kasası ile teknolojiyi kucaklayabilir, donma ya da takılma gibi sorunlar olmadan rahatça oyunlarınızı oynayabilirsiniz. Bunlara ek olarak İnternette gezinmekten veriler düzenlemeye, görsel ve işitsel düzenlemeler tasarlamaktan okumalar yapmaya, yazılar yazmaya değin pek çok iş ve işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Asus bilgisayar kasası fiyatları ürünlerin performans, sağlamlık ve işlevsellik özelliklerine kıyasla avantajlı bir yapı sergilediğinden sizlere keyifli bir alışveriş deneyimi de vadediyor.

Oyunculara Özel Bilgisayar Kasaları

Üst düzey özelliklere sahip olan kasalar oyun performansınızı artıracağınız özellikleri bünyesinde barındırıyor. Farklı boy seçenekleri ile sizler sunulan bu ürünlerin dahili kablo yönetimlerinden GPU desteklerine, işlevsel kapak dizaynlarından güçlü soğutma sistemlerine değin, özellikleri fark yaratıyor. Genişletmeye uygun kasalar yüksek performans sunarak oyunlarda avantajlı olmanıza katkı sağlıyor. Kolay kurulum ve bakım oyun severler için önemli olduğundan, sistemini kendisi toplamak isteyenlere yönelik kolay kurulumlu kasa modelleri bulunuyor. Bununla birlikte bazı ROG oyuncu kasa serilerinde toz filtrelerine kolay erişimli yapı bulunuyor, böylece kullanıcı sistemini sürekli temiz tutabiliyor. Yine ROG serisinde yer alan güçlü soğutma sistemleri de yüksek performans ve tam işlevsellik vadediyor. Giriş ve çıkış panellerinde çeşitli bağlantı seçenekleri bulunması da kullanıcıların konforunu ve erişim alanını artırıyor.

Markaya Özgü Teknolojiler

 • Asus bilgisayar kasaları marka uzmanlarınca geliştirilen yazılım ve donanım bileşenlerini içeriyor. Örneğin Aura Sync RGB teknolojisi hem oyun oynamayı sevenleri hem de kasa görünümüne önem verenleri memnun ediyor. Özel ışıklandırma teknolojisi olan bu sistem modern, şık ve sıra dışı kasalara sahip olmanızı mümkün kılıyor.
 • Kasa panelinde yer alan RGB LED’li yapı Aura yazılımı ile ya da özel tuş ile kontrol ediliyor. Sabit, yanıp sönme, gökkuşağı, nefes, kuyruklu yıldız, dalga, müzik efekti, GPU sıcaklığı ve daha çeşitli efektler bu teknoloji ile sizlere sunuluyor.
 • Özel çok işlevli kapak ve PSU korumalı kasalar da markanın sunduğu avantajlar arasında yer alıyor. Bu özelliği içeren modellerde GPU desteklerine sahip olan çok fonksiyonlu kapak hem ekran kartlarının yerinde kalmasını sağlıyor hem de kapakları gizliyor.
 • İşlevsel kapak SSD’de görünecek şekilde monte etmenize de imkan tanıyor. Kabloların karışık ve düzensiz görünümünden hoşlanmayanlar için arka panelde şeffaf kılıf bulunan seriler işlevsel oluyor. Ayrıca ROG Aura Terminal teknolojisi SSD ya da RGB aydınlatmalı aygıtların parlamasını sağlıyor.
 • Soğutma sistemleri sayesinde aşırı ısınma ve donma gibi problemler bertaraf ediliyor, güçlü soğutma elde edilmesi adına su soğutma pompası, rezervuarı ve ön radyatör için alana sahip olan yenilikçi Asus kasalar anakarta da destek sağlıyor ve böylece hem performans hem de hız doğrudan artırılıyor.

Dikkat Çeken Şık ve Güçlü Tasarımlar

Yenilikçi dizaynın estetik görünümle buluştuğu kasalarla tarzınızı bilgisayar kasanızla dışa vurabilirsiniz. Temperlenmiş camlı, özel panelli, fırçalanmış alüminyum çerçeveli kasalar en fazla rağbet görenler arasında yer alıyor. Çok yönlü GPU montaj özelliğine sahip modeller standart gelen ekran kartı alanına ek olarak, gelen yuvayı kullanarak ekran kartlarını dik yerleştirmenize olanak tanıyor. Bilgisayar kasalarının çoğunlukla sabit kullanıma uygun olduğu düşünülmekle birlikte örneğin LAN etkinlikleriniz için kasanızı taşıma ihtiyacınız oluyorsa rahat taşıma kollu Asus kasaları tercih edebilirsiniz. Şık ve ergonomik tutma kolları ile kasanızı kolayca bir başka yere taşıyabilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Asus Bilgisayar Kasası Fiyatları

10 ürün var
 1. Fiyat Aralığı
  -
 2. Değerlendirme Puanı
 3. Power Supply
 4. Markalar A-Z
  1. Asus Bilgisayar Kasaları
  2. Corsair Bilgisayar Kasaları
  3. Cooler Master Bilgisayar Kasaları
  4. MSI Bilgisayar Kasaları
  5. Aerocool Bilgisayar Kasaları
  6. Dark Bilgisayar Kasaları
  7. Power Boost Bilgisayar Kasaları
  8. Rampage Bilgisayar Kasaları
  9. Thermaltake Bilgisayar Kasaları
  10. Zalman Bilgisayar Kasaları
  11. Frisby Bilgisayar Kasaları
  12. Everest Bilgisayar Kasaları
  13. Vento Bilgisayar Kasaları
  14. Xigmatek Bilgisayar Kasaları
  15. Gametech Bilgisayar Kasaları
  16. Rush Bilgisayar Kasaları
  17. Fractal Design Bilgisayar Kasaları
  18. Cougar Bilgisayar Kasaları
  19. Sharkoon Bilgisayar Kasaları
  20. Deep Cool Bilgisayar Kasaları
  21. GameBooster Bilgisayar Kasaları
  22. Tx Bilgisayar Kasaları
  23. Phanteks Bilgisayar Kasaları
  24. Raijintek Bilgisayar Kasaları
  25. Nzxt Bilgisayar Kasaları
  26. TGC Bilgisayar Kasaları
  27. Dragos Bilgisayar Kasaları
  28. Gamepower Bilgisayar Kasaları
  29. OEM Bilgisayar Kasaları
  30. Performax Bilgisayar Kasaları
  31. Silverstone Bilgisayar Kasaları
  32. Turbox Bilgisayar Kasaları
  33. Be Quiet! Bilgisayar Kasaları
  34. Compusa Bilgisayar Kasaları
  35. Fsp Bilgisayar Kasaları
  36. Game Case Bilgisayar Kasaları
  37. Gigabyte Bilgisayar Kasaları
  38. Inca Bilgisayar Kasaları
  39. Morex Bilgisayar Kasaları
  40. İzoly Bilgisayar Kasaları
  41. Antec Bilgisayar Kasaları
  42. Canar Bilgisayar Kasaları
  43. DarkFlash Bilgisayar Kasaları
  44. Destro Bilgisayar Kasaları
  45. GAMEMAX Bilgisayar Kasaları
  46. Adata Bilgisayar Kasaları
  47. Akasa Bilgisayar Kasaları
  48. Aopen Bilgisayar Kasaları
  49. Boost Bilgisayar Kasaları
  50. Fortune Bilgisayar Kasaları
 5. Anakart Desteği
 6. Boyutlar
 7. Toplam Fan Sayısı
 8. Dahili Fan Sayısı
 9. Renk
 10. Sıvı Soğutma Desteği
 11. Güç Kaynağı Konumu
 12. Kasa Aydınlatması
 13. USB 3.0
 14. USB 3.1
 15. Fan Aydınlatması
 16. CPU Soğutucu Boşluğu
 17. Max. VGA uzunluğu
 18. Genişleme Yuvası
 19. 5.25 inç Yuvası
 20. 3.5 inç Yuvası
 21. Şeffaf Yan Panel
 22. Fotoğraflı Değerlendirme
 23. Fırsat Ürünleri
 24. Dahili Kart Okuyucu
 25. 2.5 inç Yuva
 26. Satıcı A-Z
 • Marka Asus
DSACategoryId/2147483646/8/1013/asus
Başa dön