Asus mouse çeşitleri ile bilgisayar kullanımı çok daha keyifli ve konforlu bir hal alıyor. Birbirinden farklı özelliklerle ve tasarımlarla sizlere sunulan mouse çeşitleri teknolojik yeniliklerden besleniyor ve ortaya fonksiyonel, işlevsel, rahat kullanımlı ürünler çıkıyor. Oyun oynamak, medya düzenlemeleri yapmak, kitap okumak, bilgisayar programları ve klasörler içerisinde dolaşmak, İnternette gezinmek, çalışmalar yapmak ve daha nicesi etkili biçimde gerçekleşiyor. Mouse’lar size hız ve verimlilik sunuyor, böylece hem zamandan tasarruf etmenizi hem de daha keyifli biçimde bilgisayar kullanmanızı mümkün kılıyor.

Oyuncular İçin Özel Optimize Edilen Mouse Çeşitleri

Asus, oyunseverlerin mouse beklentilerini dikkate alarak geliştirdiği ürünleri ile ön plana çıkıyor. Oyun performansınızı artıran gaming mouse’lar aynı zamanda yenilikçi, modern tasarımları ile de dikkat çekiyor. Çift ele uygun dizaynlar, ayarlanabilir yan tuşlar, kolay kullanım özellikli yapı, ergonomik anahtar soketli dizayn ve özel aydınlatma size sunulan nitelikler arasında yer alıyor. Ayarlanabilir yan tuşlar sayesinde mouse çift ele uygun olacak biçimde düzenlenebiliyor. Kolay takılıp çıkarılabilir soket tasarımı hem tıklama değiştirme olanağı sunuyor hem de farenin daha uzun ömürlü olmasına katkıda bulunuyor. Sayfa kaydırma özellikli orta tekerlek tasarımlı mouse çeşitleri özellikle Word dosyaları üzerinde çalışmalar yapanları ve e-kitap okurlarını memnun ediyor. Mouse tutuşu göz önüne alınarak üretilen modeller kolay kullanım seçeneği ile verimliliği artırıyor. Pençe ve parmak ucu tutuş temel alınarak dizayn edilen fareler elinize tam ve iyi biçimde oturuyor. Markaya özgü teknolojilerle gücüne güç katan Asus gaming mouse çeşitlerinin uzun tıklama ömürlü olması, optik sensör kalitesi, hassas takipli yapısı, kolay imleç kontrolü sunması konforu artıran niteliklerden yalnızca birkaçıdır. Düşük aktivasyon gücü ve daha hızlı response için ayrık tasarımı olması da ürünlerin artıları arasında gösteriliyor. Örneğin tuşları kolayca özelleştirebileceğiniz, yüksek performanslı ve yüzey kalibrasyonlu ROG serisi mouse’lar oyun oynamayı sevenlerin favorileri arasında yer alıyor.

Özelleştirilebilir, Dinamik Görünümlü Asus Mouse’lar

  • Bilgisayar kullanımına dair en önemli aksesuarlardan olan fareler kullanıcılara artık çok daha fazla özellik vadediyor. Oyun oynarken, video/fotoğraf düzenlemeleri yaparken ya da İnternet sitelerinde gezinirken ileri seviye özelleştirilebilir mouse’ları kullanmak son derece avantajlı oluyor.
  • Ayarlanabilir yan tuş dizaynı sizlere kendi yan tuş düzeninizi oluşturma imkânı sunuyor. Farklı tıklama direnci seçeneği ise özellikle oyun oynarken hassasiyeti yoğun tıklama gereksinimlerinizi iyi derecede karşılıyor.
  • Kolay takılabilen anahtarlı soket bu amaca iyi derece hizmet ediyor, bununla birlikte eskiyen anahtarları kolayca değiştirme seçeneği sunan tasarımları farenizi uzun süre keyifle kullanmanızı sağlıyor.
  • Ayarlanabilir yan tuşlu Asus mouse’lar hem sağ hem de sol ele uygun bir yapıdadır.  Simetrik tuş düzenine sahip olan Asus mouse’ların bir avantajı da yanlışlıkla yan tuşlara basma sorununa getirdiği çözüm oluyor.
  • Ayarlanabilir yapılı manyetik yan tuşlar kolayca çıkarılabiliyor ve bunları yerine yan tuş kapakları eklenebiliyor. Böylece kullanıcı, mouse'u ister dört tuşlu isterse de yan tuşsuz olarak kullanabiliyor.

Performans Ürünü Seriler

Asus’un yüksek performans sağlayan mouse serileri özellikle üst segment arayışındakiler için iyi birer seçenek oluyor. Örneğin optik oyuncu farelerinin çoklu bağlantı seçenekli olanları bir adım öne çıkıyor.  Bu tür bir ürün istiyorsanız 1 ms 2,4 GHz ile Bluetooth bağlantıların ikisini de bünyesinde barındıran ROG serisi fareleri inceleyebilirsiniz. Yüksek performans teknolojilerle donatılmış olan bu işlevsel ürünler kolay taşınabilir ergonomileri ile de farkını ortaya koyuyor. Cep boy mouse’ların üst segment özellikleri içermesi sayesinde oyun severler bu ekipmanı rahatlıkla gittiği yere götürebiliyor. Buna ek olarak, bazı modellerde fareyi kolay taşımak için mouse çantası da bulunuyor. Fare için özel üretilen bu çantalar muntazam orantılama ile tam olarak fareye uygun bir yapı sergiliyor.  

Şarjlı fare çeşitlerinin yüksek pil ömrü ve pil gücüne sahip olması da fayda sağlıyor. Pil ömrü yüksek olan çift bağlantı seçenekli gaming mouse’ların pil dayanım süresi değişkenlik göstermekle birlikte, bu rakam geneli itibarı ile yüksek değerlere tekabül ediyor. Yüksek DPI’a ulaşabilen optik sensörlü fareler size iyi bir performanstan daha azını sunmayarak yerini sağlamlaştırıyor.

Modern, Şık ve Yenilikçi Tasarımlar

Ürünler kaliteli materyallerden ve kaplamalardan imal ediliyor, ele uygunluk esasına göre dizayn ediliyor. Örneğin özel yüzey kaplamanın kauçuk yan panellerle birleştiği Pugio serisi fareler dış tasarımı ile kullanışlılığı artıran modellerden oluyor. Ayrıca markaya özgü Asus Aura RGB aydınlatma özellikli mouse çeşitleri modern ve dinamik görünümleri ile tüketicileri cezbediyor. RGB aydınlatma kanallı mouse’lar her açıdan güzel bir imaj yaratıyor. Özelleştirilebilir RGB aydınlatmalı mouse’lar sizlere 6 adet öne ayarlı aydınlatma efekti üzerinden milyonlarca renk sunuyor. Statik, renk döngüsü, nefes alıp veren, reaktif, kuyrukluyıldız ve dalga renk efektleri ile oyundaki performansınızı mouse’unuz üzerinden yansıtabilirsiniz. Yüksek çözünürlüklü, maksimum hızlanma değeri ve maksimum takip hızlı optik mouse çeşitleri farenizi dilediğiniz hızda kullanmanızı mümkün kılarken, hafif ve ince yapısı ile zahmetsizce taşınabiliyor.

Rog serisine özgü anahtar yuvası tasarımlı fareler, mouse anahtarlarını hiç zorlanmadan değiştirmenizi sağlıyor ve bu da aygıtınızı çok iyi derecede kişiselleştirebileceğiniz anlamına geliyor. Belirlediğiniz çalışma gücü ve hassasiyete sahip olan anahtarı zorlanmadan takabileceğiniz gibi, zamana ve kullanıma bağlı olarak aşınan, yıpranan ya da bozulan anahtarları da değiştirebilirsiniz. Özel anahtar yuvası dizaynı böylece farenizin kullanım süresini de uzatmanıza yardımcı oluyor. Kablolu ya da kablosuz mouse çeşitleri arasından hangisini isterseniz ona yönelebilirsiniz. Kablosuz Asus mouse modelleri pek çok kesim tarafından tercih edilmekle birlikte, özellikle ofis düzeni çalışanlar kablolu mouse’ları kullanmak isteyebiliyor. Bunu göz önüne alan marka ekipleri kolay yıpranma yapmayan, dayanıklı kablo tasarımlı fareleri sizlerle buluşturuyor.

Asus’a Özgü Teknolojilerle Örülü Mouse’lar

Beklentilerinizi karşılamanın yanı sıra yapabilirliklerinizin alanını genişletmeyi de kendine görev bilen Asus hız, geniş etkinlik olanağı, performans ve kolay kullanım vadeden ürünleri ile öne çıkıyor. Tıpkı Asus Aura gibi SmartHop teknolojisi de markanın sizlere sunduğu bir diğer kolaylık oluyor. En uygun kanala en kısa sürede ve kolayca geçme imkânı tanıyan SmartHop, radyo tayfını 1 saniyede yaklaşık 1000 defa tarıyor. Bu sistem, frekans bandını sarmalayan trafiği de sıkışıklığı da belirliyor ve bu durumdan kaçınılmasını sağlıyor. Mümkün olan en uygun kanala gerçek zamanlı olarak geçiliyor. Ayrıca çevrede farklı cihazlar olsa dahi her an, her yerde en kesintisiz bağlantıyı elde etmenizi sağlıyor.

Armoury II teknolojisine yer yeren fareler en kullanışlı seriler arasında gösteriliyor. Kapsamlı kontrol seçenekleri ile donatılan Armoury II fare modelleri sunucu tabanlı çevre birimi ayarlama aracını ifade ediyor. Son derece kolay kullanımlı özel arayüze sahip bu mouse’lar ile kendi oyun tarzınıza göre ayarlamalar yapabilirsiniz. Ayrıca kalibrasyon düzenlemeleri ile performans iyileştirmeleri de yine yapabilecekleriniz arasındadır. Oyun oynarken verilerinizi analiz etmek isterseniz donanım istatistiklerini takip edebilir ve daha pek çok işlem gerçekleştirebilirsiniz. Yüksek tıklama dayanıklılığına sahip, işlevsel ve yenilikçi Asus mouse çeşitleri arasından size en uygun olanını tercih edebilir, zevkle kullanabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Asus Mouse

70 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Kullanım Amacı
Toplam 24 / 70 ürün
DSACategoryId/2147483646/3013120/52/asus