Babybee bebek oyuncaklarının yanı sıra ebeveynler için çocuk bakımını kolaylaştıran ürünlerle de dikkat çeker. Kaliteli üretim malzemelerinin yarattığı dayanıklılık sayesinde markanın ürettiği gereçler, uzun süreli bir kullanım yaşamak isteyen aileler için idealdir. Renk çeşitliliğinin yanı sıra çocuğunuzun yaş grubunu göz önünde bulundurarak da satın alabileceğiniz Babybee ürünleri, verimlilik oluşturan özellikleriyle hem sizin hem de çocuğunuz için konfor yaratır. Ev ortamında kullanılabilen oyuncaklar arasındaki katlanabilir ürünler, kullanım sonrasında portatif bir şekilde uygun bir noktaya kaldırılabilir. Çocuğunuza keyifli bir şekilde yemek yedirebilmenizi sağlayan mama sandalyeleri ile mutfağınızda pratik bir yardımcıya sahip olursunuz. Ayaklıklı mama sandalyeleri ise rahat hareket ettirilebilmeleri ve ergonomik oturma üniteleriyle beğeni toplar.

Babybee Bebek ve Çocuk Ürünlerinin Özellikleri 

  • Polar kumaşla kaplı toplar sayesinde çocuğunuz el ve kollarını kullanarak fiziksel aktiviteler gerçekleştirebilir.
  • Babybee banyo küvetlerini sipariş ederek çocuğunuzu güvenli ve rahat bir alanda kolaylıkla yıkayabilirsiniz.
  • Tekerlekli tasarımları ile dikkat çeken oyuncak toplama kutularını kullanarak çocuğunuzun tüm oyuncaklarını bir araya getirebilirsiniz.
  • Ana kucağı modelleri de tasarlayan Babybee, bebeğinizi güvenli bir şekilde yatırabilmenizi ve taşıyabilmenizi sağlar.

Oyun Oynamayı Daha Eğlenceli Hale Getiren Ürünler

Çocuğunuzun evde ya da bahçede oyun oynayabilmesi için geliştirilmiş olan oyun halıları ile çocuğunuzun oyun keyfine özel bir ortam yaratabilirsiniz. Zeminin soğukluğunun çocuğunuza geçmesini önleyen ve renkli desenleriyle şık bir oyun alanı yaratan halıları, pikniklerde yanınıza da alabilirsiniz. Babybee oyuncak arabalar arasındaki plastik ürünler, dayanıklı gövdeleri sayesinde çarpma tehlikesine karşı güvenliği artırır. Kornası bulunan plastik arabalar çocukları eğlendiren özellikleriyle beğeni kazanır. Hem adım atmayı öğrenmeye yardımcı olan hem de üzerine oturup ayaklarından destek alarak mesafe kat edebilmeyi sağlayan arabalar ile çocuğunuzun fiziksel becerilerinin gelişimine katkıda bulunabilirsiniz. 

Keyifli Anlar Yaşatan Kullanışlı Oyuncaklar

Çantaları sayesinde parçalarını bir arada kolayca toplayabileceğiniz bloklar aracılığıyla çocuğunuz yeni şekiller ortaya çıkarabilir ve zekasını geliştirebilir. El becerilerine ve şekil zemin ilişkisi kurmaya katkı sağlayan puzzle ve blok gibi ürünler, çocuğunuzun gelişimine olumlu katkı sağlar. Babybee oyun matlarını satın alarak çocuğunuzun üzerinde oynayabileceği korunaklı bir bölge oluşturabilirsiniz. Çocuğunuzun parke ve mermer gibi soğuk zeminlerde üşütmesini de önleyen matlar, katlanarak saklanmaya uygundur. Yumuşak bir zemin yaratan matlar, çocuğunuzun kalçasını ve dizlerini de korur. Scotter çeşitleri de tasarlayıp üreten marka, çocuğunuzun denge kurma ve enerji atma gibi konularda hem ev içerisinde hem de dışarıda kullanabileceği ürünler sunar.

Çocuğunuzu ve Eşyalarını Rahatlıkla Taşıyan Bebek Arabaları

Babybee'nin önemli özellikler ile donattığı bebek arabaları çocuğunuzu açık havada güvenli bir şekilde taşıyabilmenizi sağlar. Çıkarılabilir parçalardan oluşan yapıları ile hem taşıma hem de temizleme işlemlerini daha pratik hale getiren bebek arabaları, oturma pozisyonu ayarlanabilir üniteleriyle bebeğiniz için rahat bir alan oluşturur. Gezintilerinizde çocuğunuzu güvenli bir alanda oturtabilmek için uygun bir seçim olan bebek arabaları aynı zamanda kolayca katlanıp bagajlara sığdırılabilir. Tenteyi kullanarak çocuğunuzu dış etkilere karşı koruyup uyutabilirsiniz. Tekerleklerin sarsıntıyı azaltıcı tasarımını destekleyen yumuşak yapıları, aynı zamanda farklı yollarda mesafe kat edebilmenize de katkıda bulunur. Emniyeti artıran kemerler ve koruma kolu çocuğunuzun güven içerisinde seyahat etmesini sağlar. Çift taraflı olarak kullanabileceğiniz tutma kulpu sayesinde bebek arabasını efektif bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Ebeveynlerin açık havada seyahat ederken ya da gezerken yanlarına alabilecekleri bebek bakım çantaları ise biberon, bez, ıslak mendil ya da mama gibi gereçleri rahatlıkla taşıyabilmeyi sağlar.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...