İnsanlar hayatının büyük bir bölümünü iş ortamında geçiriyor. Bu sebeple çalışma ortamı ve çalışma koşulları insanlar için önem arz ediyor. İş sağlığı ve güvenliği açısından çalışanların iş kıyafetleri ve aksesuarları kullanması gerekiyor. Olası kazalara karşı koruma sağlayan iş sağlığı ve güvenliği ürünleri arasında; iş kıyafetleri, koruyucu baretler, iş eldivenleri, iş gözlükleri, iş ayakkabıları ve iş çizmeleri yer alıyor. Sağlamlığı ve dayanıklılığı ile ön plana çıkan Base iş ayakkabıları ve iş çizmeleri bütün gün çalışan kişilerin ayaklarını olası kazalara karşı muhafaza ediyor. İtalyan kökenli bir marka olan Base, çeşitli meslekler için iş güvenliği ayakkabıları üretiyor. Zorlu çalışma şartları birçok farklı soruna yol açabiliyor. Özellikle şantiye gibi sahada çalışan kişilerin iş kıyafetlerini kullanması önem arz ediyor. İş kazalarını en aza indirgeyen iş ayakkabıları ve iş çizmeleri her türlü iş ortamında değerlendirilebilir. İş çizmeleri aynı zamanda hayvancılık işe ile uğraşan kişiler tarafından da tercih edilebiliyor. Ayak sağlığını koruyan Base iş ayakkabılarına ve iş çizmelerine Hepsiburada’nın iş güvenlik ürünleri kategorisinden erişebilirsiniz. 

Base İş Ayakkabısı Modelleri

İş ayakkabıları kullanıcıların istek ve ihtiyaçlarına göre tasarlanıyor. Çalışma ortamı iş ayakkabısı seçimini doğrudan etkiliyor. İş ayakkabıları ve iş çizmeleri kimyasal kullanan tersaneler, madenler, şantiyeler ve fabrikalarda kullanılıyor. Ayak sağlığı ve iş güvenliği için önem arz eden iş ayakkabıları kullanıcıları iş kazalarından ve meslek hastalıklarından koruyor. Parmak korumasına sahip olan Base kışlık iş ayakkabıları ağır yüklerin bulunduğu ya da düşme riskinin olduğu çalışma ortamlarında tercih ediliyor. Sert bir malzemeden yapılan burun koruyucular iş ayakkabılarının burun kısmına yerleştiriliyor. Ayağın üzerine bir cisim düşmesi durumunda cismin ağırlığı ayak parmak korumasının sertliğini yenemiyor ve ayağı olası hasardan koruyor. Dayanıklılıkları ile ön plana çıkan Base iş ayakkabıları çalışma ortamında yer alan çivi gibi nesnelere karşı delinme riskini önlüyor ve ayakların yara olmasını engelliyor. Elektrik direncine sahip olan Base iş ayakkabıları elektriği ileten yalıtkan malzemelerden yapıldığı için elektrik kaynağı ile temas etmesi durumunda kullanıcıların ayaklarını koruyor. Sıcağa ve soğuğa karşı dayanıklı olan Base iş ayakkabıları sıcak ya da soğuk ortamlarda çalışan kişiler için uygunluk gösteriyor. Burnu demirli Base iş ayakkabıları olası tüm risk faktörleri göz önünde bulundurularak tasarlanıyor. Base iş ayakkabıları güvenliği ve şık tasarımı bir arada sunuyor. Farklı hava koşullarına uygun olarak üretilen Base iş çizmeleri ve botları aynı zamanda soğuk hava şartlarına karşı da koruma sağlıyor. 

Base İş Çizmesi Özellikleri

Geniş bir kullanım alanına sahip olan Base iş çizmeleri birbirinden farklı materyallerden üretiliyor. Termal eva maddesi kullanılarak tasarlanan iş çizmeleri; rüzgara, yağmura, kara ve toza karşı dayanıklılık gösteriyor. Kullanıcıların ayaklarını sıcak tutan iş çizmeleri çoraplı model seçenekleri ile satışa sunuluyor. Çoraplı iş çizmelerinin bazı modellerinde çoraplar çıkarılabiliyor. Koruyucu ürünler arasında yer alan iş çizmeleri sağlam ve dayanıklılığı ile ön plana çıkıyor. Kadın ya da erkek fark etmeksizin herkes tarafından kullanıma uygun olan iş çizmelerinin ağız kısmı daraltılabilir. Su, fırça, bez ve deterjan yardımıyla kolayca temizlenebilen iş çizmeleri hafif ve ağır seçeneklerden oluşuyor. Çok soğuk ortamlarda kullanıma uygun olan iş çizmeleri kullanıcıların ayaklarını donmaktan korur. 

Base İş Çizmesi Çeşitleri

Base iş çizmesi çeşitlerinin özellikleri değişkenlik gösterebiliyor. Reflektörlü parçalara sahip olan iş çizmeleri karanlıkta dahi rahatlıkla görünür olabiliyor. Kısa ve uzun seçeneklerle tasarlanan iş çizmeleri farklı kullanıcı ihtiyaçlarına yanıt veriyor. Tek kullanımlık olan galoş çizme seçenekleri de mevcut. Kısa iş çizmeleri genellikle daha kuru arazilerde kullanılıyor. Ortopedik iş çizmeleri ayak sağlığı problemleri olan kişilere hitap ediyor. Çelik burunlu iş çizmeleri sağlam iş çizmesi arayan kullanıcılar için uygun oluyor. 

Base İş Ayakkabısı ve İş Çizmesi Satın Alırken Hangi Özelliklerine Dikkat Edilmeli?

Base iş ayakkabısı veya iş çizmesi satın alırken dikkat edilmesi gereken bazı özellikler yer alıyor. Öncelikle iş ayakkabısı seçiminde kullanıcıların kendi çalışma ortamlarını göz önünde bulundurması gerekiyor. Örneğin; kaygan zeminlerde çalışanların kaymaz tabanlı iş ayakkabısı, elektrik ortamında çalışanların elektrik yalıtımlı iş ayakkabısı, sıcak zeminlerde çalışanların ise ısıya dayanıklı bir iş ayakkabı seçmesi öneriliyor. Daha sonra iş ayakkabısının ortopedik olup olmadığına bakılması tavsiye ediliyor. Çünkü gün boyu giyilen iş ayakkabısının rahat ve konforlu olması oldukça önemli. Nefes alabilir özelliğe sahip olan iş ayakkabıları terleme yapmıyor ve ayak sağlığını koruyor. İş ayakkabısı seçiminde ağırlığına da dikkat edilmesi öneriliyor. Çünkü hafif yapıdaki iş ayakkabıları kullanıcıları yormuyor ve daha rahat hareket etme imkanı tanıyor. İş ayakkabısı seçiminde dayanıklılık da oldukça önemli. Çelik burunlu iş ayakkabıları olası tüm dış etkenlere karşı ayağı koruyor. Son olarak iş ayakkabısı seçiminde doğru ayak numarası tercih edilmesi öneriliyor. Aksi bir durumda iş ayakkabısı ayağı fazla sıkabiliyor ya da bol gelebiliyor. 

Base İş Ayakkabıları ve İş Çizmeleri Fiyatları

Base iş ayakkabıları ve iş çizmelerinin fiyatları özelliklerine, tasarımına, modeline göre farklılık gösteriyor. İş güvenlik ürünleri kategorisinde listelenen Base iş ayakkabısı ve iş çizmesi modellerini detaylı olarak inceleme fırsatı bulabilirsiniz. Base iş ayakkabılarını kendi arasında ya da farklı marka iş ayakkabısı modelleri ile fiyat ve özellik açısından karşılaştırabilirsiniz. Bu karşılaştırma işlemi sonucunda ise hem bütçenize hem ihtiyacınıza hem de tarzınıza uygun olan iş ayakkabısını veya iş çizmesini bulabilirsiniz. Base iş ayakkabısı modellerini yeni eklenenler, indirim oranı, yüksek puanlılar, çok değerlendirilenler, çok satanlar, azalan fiyat veya artan fiyat şeklinde sıralayabilirsiniz. Artan fiyata göre sıralama yaptığınızda en üst sırada en uygun fiyatlı Base iş ayakkabısına ulaşabilirsiniz. Filtreleme özelliklerinden yararlanarak Base iş ayakkabısı araştırmanızı özelleştirebilirsiniz. Bu sayede aradığınız özelliklerdeki iş ayakkabısına daha kısa sürede ulaşarak zamandan tasarruf edebilirsiniz. Base iş ayakkabısı ve iş çizmesi için fiyat aralığı, değerlendirme puanı, beden, renk ve satıcı filtrelemesi yapabilirsiniz. Kendi beden numaranızı seçtiğinizde doğrudan size uygun olan Base iş ayakkabılarına erişebilirsiniz. En az ve en çok şekilde fiyat belirterek bütçenize uygun olan Base iş ayakkabılarını listeleyebilirsiniz. Bu sayede bütçenizin dışına çıkmadan hatta bütçenizden tasarruf ederek alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Satıcı seçiminde kullanıcı yorumlarından faydalanabilir ya da diğer satıcılara kıyasla daha ekonomik fiyat seçeneği sunan satıcıyı tercih edebilirsiniz. Bunun dışında acil ürün ihtiyaçlarınız için Hepsiburada’nın “Yarın Kapında” özelliğinden faydalanabilirsiniz. Sipariş ettiğiniz Base iş ayakkabısını konumunuza bağlı olarak yarın teslim alabilirsiniz. 

Base İş Ayakkabısı ve İş Çizmesi İndirim ve Kampanyaları

Base iş ayakkabısı indirim ve kampanyalarına Hepsiburada’nın “Süper Fiyat, Süper Teklif” kısmından ya da “Kampanyalar” bölümünden erişebilirsiniz. Online indirimlerle hem bütçenizden hem de zamanınızdan tasarruf edebilirsiniz. Beğendiğiniz Base iş ayakkabısında herhangi bir indirim yoksa ve beklemek isterseniz favoriye alarak ürünü takibe alabilirsiniz. Hepsiburada uygulamasını cep telefonunuza indirdiğinizde favorideki ürünleriniz için gerçekleşen indirimler hakkında anlık olarak bildirimler alabilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Base İş Ayakkabıları ve İş Çizmeleri

145 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Beden
Toplam 24 / 145 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483620/13003347/13003349/60002013/base