‌Blackspade ‌Outdoor Çorap ve Tozluklar serin geçen bahar ayları ile sert geçen kış mevsiminin olumsuz etkisini azaltmaya yardımcı oluyor. Soğuğa meydan okuyan termal teknolojisi; vücuda uyumlu ve ergonomik yapısıyla konforunuzu artırıyor. Termal çoraplar ve tozluklar sıcak tutması bir yana terlemeyi önlemesiyle de gündelik yaşamda sıklıkla tercih ediliyor. Farklı seviyelerdeki aktif termal çorap ve tozlukların üretiminde ise sağlığınızı koruyan doğal içerikler kullanılıyor.

‌Blackspade çorap ve tozluk çeşitleri hem gündelik hayatta hem de sportif aktivitelerde kullanılabiliyor. İşe giderken, yürüyüş ya da koşu sırasında ya da ‌hiking, ‌snowboard, kayak gibi sporları yaparken kullanabilirsiniz. Esnek kumaş özelliği sayesinde her koşulda rahat hissetmenizi sağlarken, vücut ısınızın korunması hareket kabiliyetinizi artırarak daha konforlu bir alan yaratıyor.

Üstün Termal Teknolojiye Sahip Çorap ve Tozluklar

‌Blackspade termal teknolojisi, hem giyim ürünlerinde hem de aksesuarlarda kullanılıyor. Termal yapı temel olarak vücut sıcaklığınızı koruyor, böylece soğuk havalarda ani ısı kayıpları önleniyor. Bu koruyucu sistem, aynı zamanda hem sıcak hem de kuru kalmanızı sağlıyor. Beden ölçülerinize göre satın alacağınız ürünler, vücudunuzu ideal biçimde sararak iyi derecede yalıtım olanağı sunuyor. Termal çoraplarda soğuk atmosferin keskin havasından vücudu koruyan doğal lifler kullanılıyor. Bu özel kumaş sayesinde ter hızla emiliyor ve etkili biçimde dışarı atılıyor.

Termal çoraplar kış sporları ile uğraşanların yanı sıra motosiklet ve bisiklet kullananlar, koşucular, balık tutanlar ve yelkenle açılanlar tarafından da yaygın biçimde kullanılıyor. Çorap ve tozlukların hangi seviyedeki aktiviteler için uygun olduğu modelden modele farklılık gösteriyor. Orta ve yüksek seviyedeki aktiviteler için buna uygun sıcaklık ve vücut aktivitesi derecesine sahip olan termal çorapları seçmek gerekiyor.

Kaliteli ve Dayanıklı Ürünler

Termal teknolojisi ile adından bahsettiren markanın diğer ürün grupları gibi çorap çeşitleri de kaliteli ve dayanıklı biçimde üretiliyor. ‌Öko-Tex 100 standartlarına uygunluk gösteren çoraplar kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Dünya çapında uygulanan nitelikli bir sertifika sistemi olan ‌‌Öko-Tex, ham maddeden ara ve son ürünlere kadar tüm süreçlerin kontrolünü içeriyor. Giyilebilir tekstil ürünlerinin sağlığa zarar veren materyallerden arınmış olduğu ya da sağlığa zarar vermeyecek ölçüde materyal kullanıldığı anlamına geliyor. Bu doğrultuda ‌Blackspade gelişmiş laboratuvar testleri neticesinde, tüm kriterlere uygunluk sağladığı belirlenen ürünleri sizlere ulaştırıyor.

Kullanışlı, İşlevsel ve Etkili Giyim Aksesuarları

 • ‌Blackspade termal tozluk ve çoraplarda özel üretim ipliklerle imal edilen kumaşlar kullanılıyor, yerleştirilen yalıtım bölgeleri soğuğa karşı tam koruma sağlıyor. Kumaş içerisinde yer alan doğal lifler, hem yumuşaklık hissi veriyor ve sıcak tutuyor hem de hızlı nem aktarımı sağlayarak çabuk kuruyor.
 • Nefes alıp veren termal ürünler, kapalı kalan deri üzerinde meydana gelen nemin transferini kumaş üzerinde yer alan kılcal bölgeler arasından sağlıyor. Böylece yoğun sportif aktivitelerde dahi vücut her daim kuru ve sıcak kalıyor. Kötü koku oluşumu da engelleniyor, hijyen artırılıyor.
 • Hafif elyaftan üretilen ‌Blackspade çoraplar vücutta varlığını hissettirmiyor. Ağırlık oluşturmaması sayesinde konforunuzu maksimize ediyor. Elyaf materyal aynı zamanda ürünlerin son derece estetik ve şık görünmesine etki ediyor, yumuşak doku tahrişini önleyerek hareket özgürlüğünüzü de doğrudan artırıyor.
 • Termal çorap ve tozlukların da diğer ürünlerde olduğu gibi bakım talimatlarına uygun şekilde temizlenmesi gerekiyor. Tavsiye edilen temizleme standartlarına uyarak giysilerinizi daha uzun süre eskimeden kullanabilir, özelliklerini kaybetmeden uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz.
 • Ürünlerin koruma dereceleri gibi boyutları, kalıpları ve renkleri de farklılaşıyor. Isı koruması ve ter transferi için için vücudunuza tam uyum sağlayan çorapları tercih etmeniz önemlidir.
ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Blackspade Outdoor Çorap ve Tozluklar

14 ürün var
 1. Cinsiyet
  1. Unisex
 2. Markalar A-Z
  1. Blackspade Outdoor Çoraplar Tozluklar
  2. The North Face Outdoor Çoraplar Tozluklar
  3. Salomon Outdoor Çoraplar Tozluklar
  4. Jack Wolfskin Outdoor Çoraplar Tozluklar
  5. Columbia Outdoor Çoraplar Tozluklar
  6. Thermoform Outdoor Çoraplar Tozluklar
  7. Evolite Outdoor Çoraplar Tozluklar
  8. Gabriel Najdorf Outdoor Çoraplar Tozluklar
  9. 2AS Outdoor Çoraplar Tozluklar
  10. Makalu Outdoor Çoraplar Tozluklar
  11. Aytuğ Outdoor Çoraplar Tozluklar
  12. Panthzer Outdoor Çoraplar Tozluklar
  13. mund Outdoor Çoraplar Tozluklar
  14. Alpinist Outdoor Çoraplar Tozluklar
  15. Ferrino Outdoor Çoraplar Tozluklar
  16. Mund Socks Outdoor Çoraplar Tozluklar
  17. Tryon Outdoor Çoraplar Tozluklar
  18. Horizon Av Outdoor Çoraplar Tozluklar
  19. YDS Outdoor Çoraplar Tozluklar
  20. Rohner Outdoor Çoraplar Tozluklar
 3. Beden
 4. Renk
 5. Fiyat Aralığı
  -
 6. Değerlendirme Puanı
 7. Fırsat Ürünleri
 8. Satıcı A-Z
 • Marka Blackspade
DSACategoryId/60001546/2147483604/22006250/1303339/blackspade
Başa dön