ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim
Kaizen Yayınları
Çantadan Zirveye - Tıbbi Mümessil Nedir? Nasıl Olunur?

Çantadan Zirveye - Tıbbi Mümessil Nedir? Nasıl Olunur?

Kaizen Yayınları
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
DSACategoryId/60001501/2147483645/9925/1503108

Çantadan Zirveye - Tıbbi Mümessil Nedir? Nasıl Olunur?


Sağlık sektörünün insan sağlığına yönelik ürettiği ürünlerde ve sunduğu hizmetlerde kalite anlayışı tek ve standarttır. Bu anlayış, sağlık sektörünün en önemli dinamiğini oluşturan ilaç endüstrisinin ürün ve hizmetlerine de yansımıştır. Bu nedenle ilaç firmaları, ülkelerin gelişmişliğinde önemli bir paya sahiptir.

İlaç sektörü, çalışan profilinde insana odaklı çalışma ve kaliteli hizmet üretme anlayışı esas olmak durumundadır. Bir şirketin ya da bir ulusun rekabet karşısındaki en önemli gücü, sahip olduğu insan kaynağının bilgi, algı ve kararlılık düzeyinde yatmaktadır. Böyle bir insan kaynağının oluşum süreci başlatacak olan anlayış, kendine ve topluma karşı sorumluluklarının farkında, değişime ve dönüşüme açık, yaptığı işi seven, en önemli kariyerin işini iyi yapmak olduğuna inanan bireylerden başlayacaktır.
Tıbbi Satış Mümessilleri ve mesleğe aday olanlar, bu sorumluğun farkında olmak için kendilerini ve mesleği doğru tanımlamaları gerekmektedir. Diğer yandan ilaç endüstrisinin diğer tüm pozisyonları, aslında Tıbbi Satış Mümessilleri’nin işini kolaylaştırmak, onları başarılı kılmak için çalışmaktadır. Satamıyorsanız, üretmenizin de bir gereği yoktur.
Bu nedenle endüstrinin diğer pozisyonlarında çalışmak isteyen veya çalışanlar açısından işini iyi yapma önceliğine sahip olanlar için, Tıbbi Satış Mümessilini yakından tanımak ve bu mesleği doğru tanımlamak önemli bir ayrıcalık olacaktır.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Sepette indirimli fiyat
Aşağıdaki kampanyalar, satıcısı olan ürünlerde geçerlidir.
Başa dön