Üstün teknoloji ve %100 yerli sermaye ile üretilen Ççs bavul çeşitleri dayanıklılık, fonksiyonel kullanım avantajları ve modayı yakından takip eden estetik özellikler taşıyor. Seyahatlerinizde yanınızda bulunduracağınız Ççs bavul çeşitleri, geniş iç hacmi ve uzun ömürlü tasarımıyla, benzersiz bir ürün olma özelliğine sahip bulunuyor. Uzun ya da kısa seyahatleriniz için farklı ebat ve tasarımlarda üretilen bavul modelleri, şık ve kullanışlı ergonomik tasarımlarıyla, satın aldığınız ilk günden itibaren uzun yıllar modaya uygun kalmayı başarıyor. 

Kumaş olarak üretilmiş Ççs bavul modelleri, kumaşın sıcaklığı ve şık görüntüsüyle mükemmel bir görünümde tasarlanıyor. Kaliteli kumaştan üretilmiş modellerin, kullanışlı bir iç hacmi bulunuyor. Yanınızda bulundurmak isteyeceğiniz birçok eşyayı, kolaylıkla yerleştirmeye imkan tanıyan geniş iç hacim, zarif dış görünüşü olumsuz yönde etkilemiyor. Ççs bavul modellerinden kumaş bir ürün tercih etmek isterseniz, farklı ebatlarda bir ürün seçme şansınız bulunuyor. Küçük çek çekli kabin boyu modeller, ağırlığı dengeleyen 4 tekerlekli taşıma sistemine sahip bulunuyor. Bavulun arka bölümünde bulunan kartlık, dilerseniz kimlik ve iletişim bilgilerinizi eklemenize olanak sağlıyor. Ergonomik tasarıma sahip çek çekli tutacak kısmı, bavulu kolayca taşımanıza yardımcı oluyor. Ürün, kabin boyu olarak tasarlandığından dolayı, bagaj bekleme sorunu yaşamadan, bavulunuzu daimi olarak yanınızda bulundurma imkanı tanıyor. 

Orta ya da büyük boy kumaş tasarımlı bir Ççs bavul modeli tercih etmek isterseniz, şık ve modern detaylara sahip birçok alternatif bulunuyor. Desenli ya da düz renklerden üretilmiş, farklı modellerde tasarlanmış bavullar, her zevke hitap edebilecek özellikler taşıyor. 8 tekerlekli olarak üretilen Ççs bavul çeşitleri, harici kilit aparatı ile güvenli seyahat imkanı sağlıyor. İç kısmında bulunan ve eşyalarınızı muntazam biçimde yerleştirmeye imkan sağlayan bölmeler, seyahatinizde büyük fayda sağlıyor. 

Kırılmaya ve darbelere karşı yüksek dirence sahip %100 ABS malzemesi ile üretilen Ççs bavul çeşitleri, birçok fonksiyonel özelliği bir arada bulunduruyor. ABS bavulları küçük, orta ve büyük boy olmak üzere tek tek ya da set halinde satın alabilirsiniz. Üstelik kullanmadığınız zamanlarda iç içe yerleştirilerek saklama imkanı bulunan bavul seti, yerden tasarruf sağlıyor. Bavul içerisinde ayrı ayrı yerleşime imkanı sağlayan kullanışlı bölmeler, geniş aileler için de önemli avantajlar sunuyor. Kademeli çek çek özelliği, aparatı farklı yüksekliklerde kullanmanıza imkan yaratıyor. Ççs bavul modelleri, 2x4 tekerlek sistemine sahip bulunuyor. 360 derece dönme kapasitesine sahip bulunan silikon tekerlekler sayesinde kolay hareket ederek, yürürken dengenizi korumanıza yardımcı oluyor. Ayarlanabilir şifreli kilit özelliği, bavul içindeki eşyalarınızın güvenliğini sağlıyor. 

Çizilmeye karşı dayanıklı olması ve dayanıklılık özelliği ile Polypropylene malzemesi, Ççs bavul modellerinde de kullanılıyor. Aynı zamanda hafif bir materyal olan malzeme, pratik kullanım kolaylığı sağlıyor. Farklı renk, ebat ve desenlerde üretilen Ççs bavul çeşitleri, bu seride de geleneği bozmuyor. Polypropylene malzeme ile üretilmiş bavul modellerinin de birçok renk ve desende çeşitleri bulunuyor. Yüksek kaliteli kilit, kullanışlı iç bölmeler, silikon ve 360 derece dönebilen tekerlekler, bu serinin önemli özelliklerini oluşturuyor. 

Ççs bavul çeşitleri, tüm özellikleriyle yüksek kalite standartlarında üretiliyor. Darbelere, düşmeye ve olumsuz kullanım şartlarına dayanıklılık gösteren özellikleri arasında, yüksek kaliteli fermuar yapısı da bulunuyor. Bavullar, içerisinde bulunan yüklüce eşyayı sığdırmak amacıyla oldukça zor kapatılabiliyor. Buna dayanıklı olarak üretilen fermuar sistemi, Ççs bavul modellerinde üstün kaliteli bir detayı oluşturuyor. Firmanın ürün gamında bavul çeşitlerinin yanı sıra sırt çantaları ve farklı kullanım amaçları için üretilmiş birçok ürün çeşidi de bulunuyor. Ççs bavul fiyatları, ürünün tasarımında kullanılan malzemeler, ebatlar ve modellere göre farklılık gösteriyor. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Ççs Bavul Fiyatları ve Modelleri

Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Boy
Toplam 24 / 929 ürün
DSACategoryId/60001546/2147483604/1300939/ccs