ÇÇS Bavul Fiyatları ve Modelleri

Tatile giderken herkesin en çok ihtiyaç duyduğu ürünler arasında valizler yer alır. Valizler, sıklıkla kullanılan bir ürün olmasından dolayı birçok farklı boyut ve modelleri ile satışa sunulur. Büyük, orta ve en küçük boyları ile kullanıcılara sunulan bavullar rutin ihtiyaçlarınızın karşılanmasında sizlere destek olur. ÇÇS markası, eski dönemlerden bugüne hizmet veren bir firmadır. Üretmiş olduğu tüm ürünlerinde 1.kalite üretimi göz önünde tutar. Kaliteye önem veren bir marka olan ÇÇS markası, bavul üretiminde de en çok tercih edilen markalar arasında yer alır. 

Sürekli olarak seyahat eden bir yaşamınız var ise seçecek olduğunuz valizinde mutlaka 1.kalite olması gerekir. Aksi takdirde uçak ve otobüs ile seyahat edildiği esnada valizlerin yırtılması ve kırılması durumları söz konusudur. Aynı zamanda bavul kullanımında en çok yaşanan problemlerden bir tanesi de valiz tekerleklerinin kırılmasıdır. Tekerlek kırıldığı zaman kullanıcılar oldukça zor durumlar ile karşılaşabilir. ÇÇS valiz bu problemlere karşı ekstra dayanıklı olmakla birlikte bu gibi durumlarda sizlere onarım ve değişim garantisi de sunar. Sizler de kaliteli bir ürün arayışında iseniz ÇÇS bavul tercih ederek ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.

Bavul Alırken Dikkat Edilecek Olan Unsurlar Nelerdir?

Çok sık seyahat eden insanlar için en önemli unsur kullanışlı bir valiz olmasıdır. Aynı zamanda uzun ömürlü bir valiz olması da oldukça önemlidir. Bavul sık sık alınan bir ürün olmamasından dolayı satın alacak olduğunuz ürünün hem kullanışlı hem de sizlere uygun olması şarttır. Kullanışlı bir valiz arayışında iseniz bavul alırken dikkat edilecek belli başlı hususlara da dikkat etmeniz gerekir. Valiz alırken dikkat edilecek olan hususlar şu şekildedir:

  • Valizler konusunda bilinen en büyük yanlışlardan bir tanesi valizin ağır olması gerektiğidir. Portatif bir kullanım için valizlerin mutlaka hafif yapılı malzemelerden yapılıyor olması şarttır. İskelet kısmı hafif olan ürünler taşıma esnasında sizlere herhangi bir ağırlık yüklemez. Böylelikle rahat bir taşıma sunar.
  • Bavul seçerken bir diğer dikkat edilecek hususlardan bir tanesi valiz boyutudur. Gittiğiniz noktalarda uzun süreli olarak seyahat ediyorsanız küçük boyutlu bir valiz satın almak yerine büyük boy bir valiz tercih edebilirsiniz. Tam tersi durumlarında ise kabin boy valizleri satın alabilirsiniz.
  • Uçak ve otobüs esnasında valizler sürekli olarak bir yerden farklı bir noktaya taşınabilir. Bu durumda valizlerin kırılma olasılığı oldukça yüksektir. Bavul alırken sert yapılı olanlar yerine elastik oranı yüksek yumuşak valizleri tercih edebilirsiniz.
  • Kış aylarında su ve nem geçirmeyen valiz olması şarttır.
  • Valizlerin 4 tekerlekli, 2 tekerlekli, çekçekli olarak farklı modelleri bulunur. 4 tekerlekli olanlar konforlu bir sürüş sağlamasından dolayı kullanıcılar tarafından tercih edilir.
  • Körüklü valizler alan olarak sizlere avantaj sağlar. İkinci fermuar açtığınızda yer ve alandan tasarruf ederek valiz içerisine daha fazla eşya yerleştirebilirsiniz.
  • Ergonomik bir kullanım açısından valiz sapı oldukça önemli bir unsurdur. Sağlam ve sert yapıda olması taşıma esnasında da sizlere kolaylık sunar. 
  • Valizlerin su geçirmez özellikte olması en dikkat edilecek unsurlardan bir tanesidir. Su geçirmeyen valizler yağmur, kar ve dolu gibi kötü hava koşullarına karşın valiz içerisindeki eşyaların korunmasını sağlar. Sizler de valiz alırken su geçirmez özelliği bulunan valizleri göz önünde bulundurarak tercih edebilir ve satın alabilirsiniz.

Valiz satın alırken bu unsurları da göz önünde tutmanız sağlam ve kullanışlı bir valize sahip olmanıza yardımcı olur. Sizler de valiz alırken mutlaka bu detayları inceleyerek uzun ömürlü kullanacağınız bir valizi bulabilirsiniz.

ÇÇS Bavul Modelleri Nelerdir?

Kullanışlı yapısı ile ÇÇS bavul modelleri en çok tercih edilen bavullar arasında yerini alır. Herkesin tarzına hitap eden birbirinden farklı bavul modelleri arasından istediğiniz modeli tercih ederek satın alabilirsiniz. ÇÇS bavul modelleri şu şekildedir:

ÇÇS Polipropilen Valiz

ÇÇS polipropilen valiz modeli kullanışlı ve dayanıklı valiz arayanların en çok tercih ettiği valiz modelleri arasında yerini alır. Darbeye karşı ekstra koruma sağlayan bu valizler esnek yapıdadır. Esnek yapılı olmasından dolayı meydana gelebilecek kırılmalara karşı da oldukça korunaklıdır. ÇÇS polipropilen valiz, TSA standardına sahip ayarlanabilir şifreli kilit sistemi ile güvenli bir kullanım sağlar. Hafif yapıya sahip olmasından dolayı bir yerden farklı bir noktaya kolaylıkla taşınabilir.

ÇÇS Üçlü Valiz Seti

Valiz satın alırken ekonomik olması, dayanıklı olması ve kullanışlı yapıda olması oldukça ön plandadır. Bu nedenle kişiler valiz satın alırken bu alternatifleri göz önünde bulundururlar. ÇÇS üçlü valiz seti, kullanışlı ve ergonomik yapısı ile ihtiyaçlarınızda sizlere doğrudan destek olur. Küçük, orta ve büyük boy olarak satışa sunulur. Yakın bir lokasyona seyahate gittiğiniz zaman orta boy valizi tercih edebilirsiniz. ÇÇS üçlü valiz seti büyük, zırhlı ve dönebilen tekerleklere sahiptir. Geniş iç mekanı ile eşyalarınızı kolaylıkla yerleştirebilirsiniz. Üçlü valiz seti değiştirilebilir parçalara sahiptir. İşçilik ve üretim hatalarından kaynaklı problemlerde 2 yıl garanti sunar. Valizinizde meydana gelen problemlere karşın garanti sürecini göz önünde bulundurarak değişim işlemlerinden yararlanabilirsiniz.

ÇÇS 5225 Valiz

ÇÇS 5225 valiz modeli, darbeye karşı yüksek dayanıklılık sağlar. Uzun ömürlü bir kullanım sunan bu valiz, kauçuk ve silikon malzemesinden üretilmiştir. Bu malzemeler valizlerin daha kullanışlı olmasını sağlar. Dış kısmının sert plastik olması valizin daha steril olmasına yardımcı olur. Seyahatiniz bittiği zaman ıslak bir bez yardımı ile valizinizi kolaylıkla temizleyebilirsiniz. Aynı zamanda silikon ve kauçuk malzemesinden üretilen valizlerin ağırlığı dengeleyen ve taşımayı kolaylaştıran özelliği bulunur. 360 derece dönebilen tekerleğe sahip olan bu valizi konforlu bir şekilde dilediğiniz her noktaya taşıyabilirsiniz. ÇÇS 5225 valiz modellerinde kullanıcılara birçok farklı renk seçeneği sunulur. En çok tercih edilen renkler arasında yer alan antrasit rengi dışında mavi, pudra, saks mavisi, sarı ve siyah renkleri vardır. Kendi tarzınız ve zevkinize göre ÇÇS valiz modellerinden yararlanarak satın alabilirsiniz.

ÇÇS Polikarbon Valiz

ÇÇS Polikarbon valiz her türlü zorlu şartlara karşı dayanıklı olan bir valiz türüdür. Deforme olması ve kırılması neredeyse imkansız olan bu valizler de çizik dahi olmamasından dolayı herkes tarafından tercih edilir. ÇÇS polikarbon valiz, hafif gövde yapısına sahiptir. Hafif olması nedeni ile araba, uçak ve otobüs gibi alanlarda avantaj sağlar. Valizin parçalarının tamamı tamamen değiştirilebilir özelliktedir. İşçilik ve üretim hatalarından kaynaklı valizinizin kullanılamadığı durumlarda parça değişimleri herhangi bir ücret talep edilmeden garanti kapsamında yapılır. Valizlerin garantisi toplamda 2 yıllık bir süreci kapsar. Polikarbon malzemesi dışında dayanıklılığın daha da artmasına yardımcı olan ABS materyali valizin uzun süreli kullanımında destek olur. Büyük boy olarak satışa sunulan bu valizin 2 renk seçeneği bulunur. Saks mavisi ve gümüş rengi ile satışa sunulan bu valizler arasında kendi tarzınız ile uyumlu olan rengi tercih ederek kullanabilirsiniz.

ÇÇS Abs Valiz Nedir?

ÇÇS Abs valiz, darbelere ve çarpmalara karşı tam koruma sağlayan bir malzemedir. Sert bir plastik türü olmasından dolayı sık seyahat edenlere avantaj sağlar. Abs malzemesinden üretilen valizler bir kalıp yolu ile üretilerek satışa sunulur. Valiz içerisinde kırılabilecek eşyalara karşı da güvenli kullanım sağlayan abs malzemesi, ÇÇS markası tarafından tüm valizlerde kullanılır. 

ÇÇS Abs Valiz Avantajları Nelerdir?

Abs materyalinden üretilen valizlerin kullanıcılara pek çok avantaj sağlar. En büyük avantajlarından bir tanesi ise hafif yapılı olmasıdır. Çekçek ve tutma sapı ultra konfor sağlamakla birlikte istediğiniz yöne kolaylıkla valizi çekebilirsiniz. Hem esnek hem de sert plastik yapısı ile eşyalarınızın ekstra korunmasını sağlar. Valiz içerisinde koyulan cam ve diğer kırılabilecek eşyalar abs materyali sayesinde sorunsuz bir şekilde yolculuk yapmanıza imkan tanır. Renk ve desen bakımından geniş skalaya sahip olan ÇÇS abs valiz modelleri, canlı renk seçenekleri ile her alanda valizinizi ayırt etmenize yardımcı olur. Özellikle havaalanları gibi kalabalık ortamlarda valizlerin kaybolma riski mevcuttur. ÇÇS valiz modellerinin sunmuş olduğu farklı renk seçenekleri ile bu riski tamamen ortadan kaldırabilirsiniz. 

ÇÇS Valiz Boyutları Nelerdir?

ÇÇS valiz seti üç farklı boyut seçeneği ile kullanıcılara sunulur. Sizler, ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak valiz satın alabilirsiniz. ÇÇS valiz boyutları, tüm dünyada standart ölçülere sahiptir. ÇÇS valiz seti boyutları şu şekildedir:

ÇÇS valiz büyük boy 70X50X25 cm boyutlara sahiptir. 

ÇÇS valiz kabin boy 50X35X31 cm boyutlara sahiptir. 

ÇÇS valiz orta boy 60X44X23 cm boyutlara sahiptir.

ÇÇS Bavul Fiyatları Ne Kadar?

ÇÇS bavul, dayanıklı ve kaliteli yapısından dolayı valiz ihtiyacı olan kişilerin en çok tercih ettiği markalardan bir tanesidir. Büyük, orta ve kabin boy olarak satışa sunulan ÇÇS bavul fiyatları tercih etmiş olduğunuz valiz boyutuna göre değişkenlik gösterebilir. Örnek olarak gösterilecek olur ise; kabin boy valiz ile büyük boy valiz fiyatları aynı değildir. Sizler, kendi ihtiyaçlarınız doğrultusunda uygun fiyatlı valiz seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. ÇÇS bavul fiyatı farklı modellerde yılın belirli zamanlarında düzenlenen kampanyalar ile belirlenir Bu kampanya dönemlerini takip ederek daha uygun fiyatlara valize sahip olabilirsiniz. ÇÇS bavul fiyatları ve modelleri hakkında bilgi sahibi olmak için online mağazaları ziyaret edebilirsiniz.

ÇÇS Valiz Bakımı Ne Şekilde Yapılır?

Valizler uçak, otobüs, araç ve benzeri noktalara yerleştirilmesinden dolayı sıklıkla tozlanan bir üründür. Aynı zamanda çekçekli olan valizler, sürekli yolda sürüklenmesinden dolayı teker kısımları da sıklıkla kirlenmektedir. ÇÇB valizlerin temizlenmesi de oldukça kolaydır. Valizin çekme kolu, tekerlekleri ve dış yüzeyler ile temas edilen yerleri dezenfektan mendiller aracılığı ile kolaylıkla temizleyebilirsiniz. Bavulun iç kısmını ise tamamen boşalttıktan sonra elektrik süpürgesi ile temizleyebilir toz ve kalıntıdan arındırabilirsiniz.

ÇÇS Markası Hangi Ülkenin Ürünüdür?

ÇÇS markası, 1984 yılında kurulmuş olan bir markadır. İlk üretimlerine 24 metrekarelik bir alanda okul çantası üretimi ile başlamış olup, kısa süre içerisinde yakaladığı başarı ile birçok farklı ürün üretimlerine başlamıştır. 1997 yılından sonraki süreçlerde çanta ithalat ve ihracatına da başlayan ÇÇS markası, üretmiş olduğu kaliteli ürünler ve müşteri memnuniyeti neticesinde Dockers, Caterpillar gibi köklü firmaların Türkiye Genel Distribütörü unvanını almıştır. ÇÇS markası, Türkiye menşeli bir markadır. 

ÇÇS Valiz Nereden Satın Alınır?

ÇÇS valiz, nereden satın alınır sorusu en çok sorulan sorulardan bir tanesidir. ÇÇS valizler kaliteli yapıları bulunmasından dolayı global bir marka haline gelmiş olup Türkiye’de ve dünyanın pek çok farklı noktasında yer alır. Online alışveriş siteleri sıklıkla kullanılan bir platform olmasından dolayı ÇÇS valizleri online alışveriş sitelerinde bularak satın alabilirsiniz. Online sitelerde yılın belirli zamanlarında düzenlenen indirimlerden yararlanarak oldukça uygun fiyatlara kaliteli bir valize sahip olabilirsiniz.Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Ççs Bavul Fiyatları ve Modelleri

841 ürün listeleniyor
Hepsiburada Limiti
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Boy
Toplam 36 / 841 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?