1910'da Gabrielle Chanel (Coco) tarafından kurulan moda evi yenilikçi, basit ve zarif moda çağrışımlarıyla geleneksel moda anlayışında gerçek bir devrim yaratıyor. Uzun yıllar boyunca tasarım şirketinin yöneticiliğini ve kreatif direktörlüğünü elinde tutan Chanel, 1971 yılında ölümünün ardından yerini Karl Lagerfeld’e bırakıyor. İkonik ve sıra dışı tasarımları ile bilinen moda evi bir yandan da parfüm alanında iddialı işlere imza atıyor. Eşsiz kokusu sayesinde kısa süre içinde adından söz ettiren Chanel parfüm koleksiyonu, parfüm dünyasında köklü değişikliklere ön ayak oluyor. Jacques Polge, Olivier Polge, Ernest Beaux, Henri Robert ve Christopher Sheldrake gibi ünlü parfümörler ile işbirliği içinde üretilen Chanel kokuları, kalıcı ve özgün tonları ile göz dolduruyor.

Chanel Erkek Parfüm Çeşitleri

Usta parfümörler tarafından özenle hazırlanan Chanel erkek parfümleri, her tarza uygun seçenekler sunuyor. Taze ve ahenkli notaların dengeli bir şekilde harmanlanması ile ortaya çıkan kokular, içgüdüleri harekete geçiriyor. En kaliteli doğal meyveler, baharatlar, orman bitkileri ve ekstratlar kullanılarak imal edilen Chanel erkek parfüm çeşitleri, ahenkli içeriği ile alışkanlık yaratıyor. Odunsu ve aromatik kokular, duyuları özgürleştiren meyveler ve ormanların kışkırtıcı bitkileri ile uyum içinde kullanılıyor. Greyfurt ve limonun canlandırıcı etkisi, kuru sedirin odunsu tonları ile ustaca harmanlanıyor. Güç ve asaleti ön plana çıkaran kokular, maskülen stilinizin tamamlayıcısı oluyor.

1995 yılında Henri Robert tarafından geliştirilen ve markanın ilk erkek parfümleri arasında yer alan kokular, piyasaya sürüldüğü ilk günden günümüze kadar geçen süreçte, markanın beğeniyle kullanılan modelleri arasında yer alıyor. Sektöre hızlı bir giriş yapan Chanel; limon, portakal, neroli gibi ferah esintiler taşıyan alt notaları ve kakule, beyaz biber, sedir ağacı gibi kalıcı etki bırakan kalp notaları ile erkek kokuları içinde iddialı olduğunu gösteriyor. 1996 yılında tanıtılan yeni koleksiyonlar da Chanel’in erkek parfümleri alanında ne kadar emin adımlar atarak ilerlediğini gözler önüne seriyor. Kaliteli içeriğe ve uzun süreli kalıcılığa sahip olan Chanel erkek parfüm çeşitleri, önümüzdeki yıllarda da erkeklerin vazgeçemeyeceği kokulardan biri olacak gibi görünüyor.

Chanel Erkek Parfüm Fiyatları

Farklı tandanslı kokuların uzmanlıkla harmanlanması ile ortaya çıkan Chanel erkek parfüm çeşitleri, uzun süreli kullanımlar için tercih edilebilecek premium kokular içinde kendine yer buluyor. Markaya ait erkek parfümleri, ünlü isimlerin de katkılarıyla, her dönemde çağdaş çekiciliğini koruyarak dünya çapında çok satan parfümler arasında yer almayı başarıyor. Geçmişten günümüze kadar devam eden süreçte, Chanel'in koku tabanına yüzden fazla parfüm modeli ekleniyor. Markaya ait erkek parfümleri, keskin bir tarza ve maskülen görünüme önem veren erkekler tarafından ilgiyle karşılanıyor. Zengin ürün çeşitliliğine ve şık şişe tasarımlarına sahip olan Chanel erkek parfümleri; 20 ml, 50 ml, 100 ml ve 150 ml şişe seçenekleri ile kullanıcılara sunuluyor. Aynı seriye ait parfümlerin, birbirinden farklı kokular taşıyan çeşitli edisyonları da bulunuyor.

Chanel erkek parfüm fiyatları ise; ürünün modeli, içeriği, ait olduğu seri, şişe tasarımı ve şişe hacmi gibi farklı hususlara bağlı olarak değişiklik gösterebiliyor. Sınırlı sayıda üretilen veya sıra dışı şişe tasarımlarına sahip olan modellerin fiyatı, seri içindeki ürünlere kıyasla biraz daha yüksek olabiliyor. Ayrıca parfümün şişe hacimleri arttıkça da, fiyat üzerinde belli artışlar gözlemlenebiliyor. Giysi ya da ten üzerine ufak miktarlarda sıkılan Chanel erkek parfümleri, oldukça saf içeriklere sahip olduğu için, uzun bir süre boyunca etkinliğini ve kalıcılığını koruyabiliyor. Parfümlerin ayrı zamanlarda kendini gösteren alt, üst ve kalp notaları, kokunun zaman içerisinde çeşitlilik ve zenginlik kazanabilmesine de olanak tanıyor.

Chanel Erkek Parfümü

20 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Chanel
  2. Calvin Klein
  3. Burberry
  4. Versace
  5. Bvlgari
  6. Giorgio Armani
  7. Hermes
  8. Tom Ford
  9. Paco Rabanne
  10. Diesel
  11. Avon
  12. İxora
  13. Sansiro
  14. Florancia
  15. Adidas
  16. Oriflame
  17. Givenchy
  18. Hugo Boss
  19. Dior
  20. Dolce & Gabbana
  21. Azzaro
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Ürün Puanı
 6. Parfüm Mililitre
 7. Parfüm Türü
 8. Koku Tipi
 9. Satıcı A-Z
 • Marka Chanel
DSACategoryId/60001547/2147483603/341406/32010683/chanel
BAŞA DÖN