Evde, iş yerinde veya okulda kâğıt işlerinden küçük tadilatlara kadar birçok alanda vazgeçilmez yapıştırma malzemelerinden biri olan bantlar, farklı çeşitlere sahip oluyor. Bant çeşitleri arasında her iki tarafında yapışkan olan ve oldukça işlevsel bir kullanım sunan çift taraflı bantlar da yer alıyor. Çift taraflı bantlar, özellikle her iki tarafı da yapıştığı için ev ya da ofis gibi yerlerde en çok tercih edilen bant türü oluyor. Duvara tablo, poster gibi nesneleri asmak için yüzeye zarar vermeden ideal bir kullanım sunan bantlar, duvarın çivi izi ile yaralanmasını da önlediği için giderek yaygın bir kullanım kazanıyor. İşlevsel tasarımı ile birçok zor işi kolay bir şekilde halletmeye imkan veren çift taraflı bantlar, farklı çeşitlerde bulunabiliyor.

Çift taraflı bant çeşitleri arasında kalınlıkları, uzunlukları, yapıştırma güçleri değişen birçok ürün yer alıyor. Yapıştırma gücü, genellikle ürünün marka kalitesine bağlı olarak değişen bantlar, taşıdıkları maksimum ağırlığa bağlı olarak da seçiliyor. Ağır tablolar asmak için taşıma gücü yüksek olan bantlar seçilirken kâğıt, poster gibi nesneleri asmak için taşıma gücü daha düşük olan bantları seçebilirsiniz. Güçlü yapıştırıcısı ile kalıcı yapışkanlık sunan bantlar ile askı gibi nesneleri duvara sabitleyebilirsiniz.

Bant çeşitlerindeki asıl farklılık ise ürünlerin kalınlıkları ve uzunlukları oluyor. Enleri ile ince-orta ve kalın olarak bulabileceğiniz ürünlerin kullanım amacına uygun olarak seçilmesi tavsiye ediliyor. Özellikle 50 mm gibi enli ürünleri duvara ağır ve geniş kenarlı tablo benzeri ağır nesneleri asmak için kullanabilirsiniz. 19 mm gibi daha dar bant çeşitlerini ise askı gibi küçük nesneleri sabitlemek için tercih edebilirsiniz. Bantların uzunluklarına bakıldığında ise genellikle 7,5 metre ile 25 metre arasında ürünlerin bulunduğu görülüyor. Bant çeşitlerinde diğer bir fark ise tek satılan ürünlerin yanında ikili ve üçlü setler hâlinde satılan bantların da bulunması oluyor. İkili bantlar, genellikle iki farklı ende olup uzunlukları ise aynı oluyor. Üçlü bant setleri ise üç farklı ebatta olup farklı alanlarda kullanılabiliyor. Bant çeşitlerinin yanında bant kesme makinesi ile satılan ürünlere de erişebiliyorsunuz.

Çift Taraflı Bant Fiyatları

Geçici veya kalıcı kullanıma uygun olan çift taraflı bant çeşitleri, fiyat açısından çok da farklı olmuyor. Çift taraflı bantlarda fiyatları ile farklılık gösteren ürünler set hâlinde satılan bantlar oluyor. Genellikle 2’li ve 3’lü paketler şeklinde evlerde ve iş yerlerinde kullanım için ideal olan bantlar, tek satılan ürünlere oranla daha fazla bant içeriyor ve fiyat açısından da ekonomik oldukları görülüyor. Üçlü paketlerin yanında çoklu kullanımlara hitap eden 12’li paketler de bulunuyor. İçerdiği bant adedine bağlı olarak daha cazip fiyatlara satılan ürünleri inceleyebilirsiniz.

Çift taraflı bantlar arasında bulunan tek bant çeşitlerinde ise fiyatlar, temelde markaya bağlı olarak şekilleniyor. Tek bantlarda özellikle eni fazla olan bantlar, fiyat açısından biraz daha değişken olabiliyor. 25 mm veya 50 mm ene sahip olan bantlarda ürünlerin uzunlukları da fiyatları etkileyen önemli bir etken oluyor. Hem uzun hem de enli bantlar, daha büyük olduğu için ufak fiyat farkları göze çarpıyor. Daha dar ve kısa çift taraflı bantlar ise daha küçük etiketlere sahip oluyor. Çift taraflı bant fiyatları, yalnızca en ile değil; ürünlerin yapıştırma gücü ile de alakalı oluyor. Ağır nesneleri asmak veya sabitlemek için geliştirilen ve güçlü yapıştırıcıların kullanıldığı ürünleri bulabilirsiniz. Farklı alanlarda kullanıma uygun olan çift taraflı bant çeşitlerine ulaşabilir; güçlü yapıştırma özelliğine sahip ürünleri inceleyebilirsiniz.

Çift Taraflı Bant

67 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Ve-Ge
  2. Kraf
  3. Adel
  4. Picador
  5. Rubenis
  6. Tesa
  7. Scotch
  8. MAS
  9. Südor
  10. Art
  11. Cassa
  12. Duck
  13. Elegance
  14. Hdg
  15. UHU
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483643/15344/80147044/277923
BAŞA DÖN