Gönderi ve Paketleme

Taşıma şirketlerinde ve ticari iş yerlerinde sıklıkla kullanılan gönderi & paketleme ürünleri, yüzlerce farklı ürün eşliğinde alıcıya sunulur. Paketleme kâğıtlarından etiket makinelerine kadar ihtiyaç duyulan her türlü ürüne ambalaj malzemeleri arasından erişebilirsiniz.

Paketleme Ambalaj Malzemeleri Nelerdir?

Gönderi ve paketleme malzemeleri arasında yapıştırma gereçleri, paketleme ürünleri ve etiket çeşitleri bulunur. Yapıştırma gereçleri arasında koli bantları ve çift taraflı bantlar yer alır. Çift taraflı bantlar, günlük yaşamda da kullanılan işlevsel bant çeşitlerini kapsar. Tamirat, hobi veya teknik işlerde kullanılan çift taraflı bantlar, birçok marka seçeneği ile alıcıya ulaşır. Koli bantları arasında ise hem bant çeşitleri hem de bant makineleri bulunur.

Ambalaj malzemeleri arasında ise kraft kâğıtları, kargo poşetleri, hediye sarma kâğıtları, koliler, yağlı kâğıtlar ve daha birçok ürün yer alır. Kraft kâğıtlar genellikle rulo şeklinde satılıp ebat açısından değişiklik gösterir. Kraft kâğıtlar arasında desenli yüzeye sahip kahverengi kâğıt çeşitlerine de erişebilirsiniz. Kaplama kâğıtlar arasında ise hediye paketi olarak kullanılacak desenli ürünler yer alır. Kâğıt veya poşet şeklinde bulabileceğiniz ambalajlar arasında simli parlak yüzeye sahip ürünler dikkat çeker. Karton kutular, şişe kutuları ve yapıştırmalı zarf çeşitleri arasında ise farklı ihtiyaçlara hitap eden ürünlere erişebilirsiniz.

Koli Bandı ve Koli Bandı Makinelerinin Özellikleri Nelerdir?

Paketleme işleminde kullanılan en önemli malzemelerden biri olan koli bantları, şeffaf veya kahverengi gibi renk seçeneklerine sahiptir. Güçlü yapışma özellikleri ve değişen uzunlukları ile paketleme işlerinde ideal bir kullanım sunan bantlar, hem iş yerlerinde hem de evde ihtiyaç duyulan malzemelerden biri olur.

Farklı uygulamalar için kırmızı, mavi gibi renk seçenekleri ile bulunabilen koli bantları, kalitesine göre düşük sıcaklıklarda kullanılabilir özellikler taşır. Koli bantlarının yanı sıra bant makineleri de ürünler arasında yer alır. Ambalajlama işini kolayca yapmayı sağlayan makineler, hızlı ve esnek bir kullanım sunar. Sıkıştırma ayarı ve bıçak keskinliği gibi özellikler ile değişen makineler, kalite açısından değişiklik gösterir.

Etiket Makinesi Modelleri Nelerdir?

Gönderi ve paketleme ürünlerinden bir diğeri olan etiketler ve etiket makineleri, etiketleme işini pratik bir hale getirir. Etiket makineleri arasında yer alan masaüstü sabit makineler ofisler için ideal bir kullanım sunarken taşınabilir klavyeli makineler, esnek kullanımı ile öne çıkar. Seri etiket basma özellikleri ile işleri hızlandıran makineler, birçok farklı model eşliğinde bulunabilir. Etiket çeşitleri arasında ise yedek etiketler, ciltleme malzemeleri ve hazır etiketler yer alır. Hazır etiketler makine olmadan kullanılabildiği için hem kişisel kullanıma hitap eder hem de farklı işletmeler tarafından tercih edilir. Ciltleme ürünleri arasında ise kapaklardan spirallere kadar birçok ürün bulunur.

Paketleme Malzemesi Fiyatları Nasıl Değişir?

Gönderi paketleme malzemeleri, farklı fiyatlara sahiptir. Koli bantları ve çift taraflı bantlar, uzunluk ve kalite açısından değiştiği için fiyat açısından da değişiklik gösterir. Koli bandı makineleri ise üretildiği malzemeye uygun rakamlar ile alıcıya sunulur. Paketleme malzemeleri ve kâğıtlar ise çoklu paketler halinde satılır. 100’lü veya 50’li paketler içerdiği ürün sayısı ile orantılı fiyatlara bulunabilir. Zarf, paketleme poşetleri ve kargo poşetleri ise daha cazip fiyatlara bulunabilir.

Etiket çeşitlerinde ise hazır etiketler oldukça uygun fiyatlara alıcıya sunulur. Lazer etiketler, ofis etiketleri, sürekli form etiketleri çoklu paketler halinde satılır ve farklı ihtiyaçlara cevap verir. Etiket makinelerinde ve malzemelerinde ise fiyatlar ürüne göre farklı fiyat aralıkları ile alıcıya ulaşır. Etiket çeşitleri ve makineleri arasında yüzlerce ürün çeşidine erişebilir, avantajlı fiyatlar ile ihtiyaç duyduğunuz ürünü alabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Gönderi & Paketleme

10.000+ ürün listeleniyor
Kırtasiye / Ofis
Kırtasiye / Ofis
Ofis ve Okul Kırtasiye
Ofis ve Okul Kırtasiye
Gönderi ve Paketleme
Gönderi ve Paketleme
Koli Bandı Makinesi
Koli Bandı Makinesi
Çift Taraflı Bant
Çift Taraflı Bant
Ambalaj Paketleme Ürünleri
Ambalaj Paketleme Ürünleri
Koli Bandı
Koli Bandı
Zarf
Zarf
Etiket, Etiket Makinesi
Etiket, Etiket Makinesi
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Sepette Kampanyalı Ürünler