En temel yapıştırma gereçlerinden biri olan bantlar, hemen hemen her evde ve iş yerinde bulunan malzemeler arasında yer alıyor. Yaygın kullanımı ile yapıştırma işlerinde ilk tercihiniz olan bantlar, farklı türlerde bulunuyor. Bant çeşitleri arasında daha güçlü yapıştırma özelliği ile tanınan koli bantları, özellikle taşınma esnasında en çok ihtiyaç duyduğunuz gereçlerden biri oluyor. Normal kağıt yapıştırma bantlarına oranla hem güçlü yapıştırma özelliği ile farklılık gösteren hem de eni ile daha kalın büyük bir bant türü olan koli bandı, özellikle karton kolilerin ağzını yapıştırmak için kullanılıyor.

Kullanım amacı temelde aynı olan koli bantları arasında farklar bulunabiliyor. Öncellikle renk, marka gibi temel detaylar ile farklılık gösteren bantlar, 45x40 ölçülerinde standart ebatlar ile geliyor. 4.5 cm eni ile karton kutuları bantlamak için ideal ölçülerde tasarlanan ürünler, genellikle şeffaf renklerde oluyor. Şeffaf rengi ile sade bir kullanım sunan ve koli üzerindeki yazıları gösteriyor olma açısından da ideal olan koli bandı çeşitleri, uzunluk noktasında farklılık gösteriyor. İşlevsel bir bant türü olduğu için genellikle 100 metre gibi uzunluklara sahip olan ürünler arasında daha kısa bantları da bulabilir; kullanım yoğunluğunuza uygun olanı seçebilirsiniz.

Renkli koli bandı çeşitleri arasında ise klasik kahverengi, koyu kahverengi gibi renklerin yanında beyaz koli bantları da bulmanız mümkün oluyor. Yapıştırma gücü, kullanım amacı gibi durumlar açısından farklılık göstermeyen renkli bantları inceleyebilirsiniz. Renkli bant çeşitlerinde turuncu gibi canlı renklere sahip ürünleri de temin edebilirsiniz. Canlı rengi ile dikkat çekici bir tona sahip olan bantlar ile özel kolilerinizi bantlayarak taşınma dağınıklığı sırasında özel kolileri kolayca ayırt edebilirsiniz. Renkli bant çeşitlerinin yanında üzerinde “Kırılabilir” veya “Dikkatli Taşı” tarzında baskılar bulunan özel bantlar da yer alıyor. Kırmızı gibi canlı renklere sahip olan ve kırılır eşyaları paketlemek için ideal olan baskılı bantlar, tek ürün olarak satılıyor ve özel alanlarda kullanıma hitap ediyor. Baskılı koli bandı çeşitleri arasında kalp gibi daha sevimli baskılara sahip ürünleri de bulabilirsiniz.

Koli Bandı Fiyatları

Çeşitli özellikleri ile değişebilen koli bantları, fiyat açısından birçok farklı kıstasa bağlı olarak farklılaşıyor. Bantlar arasında özellikle çoklu setler hâlinde satılan baskılı koli bandı fiyatları dikkat çekiyor. Koli olarak satılan ve içerisinde 84 adet bant bulunan baskılı ürünler, içerdiği bant sayısına paralel fiyatlar ile alıcıya sunuluyor. İşletmeler için ideal olan çoklu bantlar, üzerinde çeşitli baskılara sahip oluyor ve baskılı ürünlerin fiyat açısından daha farklı olduğu görülüyor. Aynı markaya sahip aynı sayıda bant içeren baskısız ürünler ise daha cazip fiyatlar ile satılıyor. Standart ebatlara sahip olan şeffaf koli bantları ise benzer ürünlerde olduğu gibi fiyat açısından da farklı oluyor. 48 adet şeffaf bant içeren ürünler, küçük fiyat farkları ile ayrılsa da genellikle aynı bütçelere hitap ediyor. Aynı zamanda aynı sayıda bant içeren fakat fiyat açısından daha uygun olan ürünlere de erişebilirsiniz.

Tek veya bireysel kullanım için 3’lü veya 6’lı paketler hâlinde satılan bantlar ise az sayıda bant içerdiği için kendine uygun fiyatlar ile satılıyor. Evlerde ve iş yerlerinde uygun bir kullanım sunan bantları şeffaf bant olarak bulabilirsiniz. Tek satılan bant modelleri ise metresine bağlı olarak değişen fiyatlara sahip oluyor ve 100 metrelik bantları aynı fiyatlar ile temin edebilirsiniz. Daha özel kullanıma hitap eden baskılı tek bant çeşitlerini ise yine aynı fiyat aralığında bulabilir; ihtiyacınıza uygun bantlara kolayca ulaşabilirsiniz.

Koli Bandı

108 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Ve-Ge
  2. MAS
  3. Astel
  4. Salvo
  5. Tesa
  6. AraBulGelsin
  7. Kraf
  8. Rubenis
  9. A.R.Y
  10. Ark
  11. Cassa
  12. Ennalbur
  13. Exxo
  14. Globox
  15. Klas
  16. Nuga
  17. Ofica
  18. Prado
  19. Roll-Up
  20. Scotch
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483643/15344/80147044/277922
BAŞA DÖN