Hışır Örtü

Evinizde boya ya da tadilat yaparken eşyalarınızı koruma altına almanız gerekiyor. Küçük eşyaları diğer odalara taşıyarak ayak altından kaldırsanız bile kanepe gibi büyük eşyaların yerini değiştirmek, çoğu zaman mümkün olmuyor. Böyle durumlar için farklı çeşitlerde hazırlanan hışır örtü modelleri, eşyalarınızı kaplayarak kirlenmelerini veya zarar görmelerini engelliyor.

Geri dönüşümlü plastikten üretilen branda çeşitleri, ister iç isterseniz de dış mekanda rahatlıkla kullanılabiliyor. Su geçirmez özellikleri sayesinde üzerlerine dökülen her türlü sıvıya karşı eşyalarınız koruma altına alınıyor. Büyük boyutlarda üretilen naylon kumaş, istenilen ölçüde kolaylıkla kesiliyor. Böylece küçük boyutlu mobilyalar için tek bir branda yeterli oluyor.

Hassas eşyaları paketlemeye yardımcı olan balonlu ambalaj naylonları da bulunuyor. Taşınma esnasında cam, porselen gibi kırılabilecek eşyaları ya da hassas yapıya sahip elektronik aletleri, taşıma sırasında oluşan sarsıntı ve darbelere karşı korumaya yardımcı oluyor. Baloncuklu örtü, istenilen ölçülerde kesilerek kolinin içine yerleştiriliyor. Hassas eşyaların etrafında hava kalkanı oluşturarak darbeleri emiyor. Böylece hassas tüm eşyalarınız, güven içinde yeni yuvalarına ulaşıyor.

Badana ve tadilat esnasında zemin yüzeyini koruma altına alan kalın branda çeşitleri de bulunuyor. Ev içinde çalışma yaparken üzerine sürekli baskı uygulanan zemin kaplaması, darbelere ve çizilmelere karşı dirençli branda malzemesiyle korunuyor. Su geçirmez özelliği ile çalışma sırasında oluşabilecek nemden ve artıkların dökülmesinden etkilenmiyor. Tadilat bittikten sonra örtüyü kaldırdığınızda zemin, tertemiz bir şekilde dekorasyona hazır hâlde bekliyor.

Eşyalarınızı koruma altına almanızı kolaylaştıran geniş ve kalın streç filmler, öne çıkan bir diğer ürün çeşidi oluyor. Streç film, sarıldığı eşyaya hiçbir ekstra işlem gerektirmeden yapışıyor ve tüm yüzey kaplanıyor. Böylece ambalajı yapıştırıcı ya da bant yardımıyla sabitlemek gerekmiyor. Sivri uçlu köşeler, yırtılmaya karşı dayanıklı malzeme karşısında tehlike oluşturmuyor. Su geçirmez özelliği ile özellikle elektronik eşyaların paketlenmesinde tercih ediliyor. Esnek yapısı, ambalajlama işleminin pratik ve hızlı olmasını sağlıyor.

Farklı kullanım alanları için alternatifler sunan hışır örtü modelleri, kaplanacak zemin ya da eşyanın büyüklüğüne göre farklı boyutlarda hazırlanıyor. Yer zemin kaplamaları, genellikle kesmeye gerek kalmadan kullanılıyor. Köşelerden süpürgeliklere bant yardımıyla sabitlenen örtü üzerinde yüzeyi kirletmeden rahatlıkla çalışmak mümkün oluyor.

Streç film modelleri, kaplama yapılacak eşyanın genişliğine uygun olarak farklı boyutlarda hazırlanıyor. Rulo şeklinde sunulan plastik kaplama, sert yapısı ile hareket kolaylığı sağlıyor. Büyük bir mobilyayı sarmalarken elinizde eğilip bükülmeden taşıyabileceğiniz rulo, tüm yüzeyleri kısa zamanda sarmanıza olanak sunuyor. Ambalajlama işlemi esnasında streç film, mobilyanın yüzeyine dokunur dokunmaz sabitleniyor. Bu sayede naylonun erişemeyeceğiniz diğer ucunu tutmak için yardıma ihtiyacınız olmuyor. En büyük eşyaları bile tek başınıza dayanıklı plastik ile kaplamanıza olanak sunuyor.

Su geçirmez hışır örtüler, bahçe ve balkon mobilyalarınızı da koruma altına alıyor. Yaz boyunca kullandığınız dış mekan mobilyalarını siz uyurken yağmur yağması ihtimaline karşı içeri taşımak zorunda kalmıyorsunuz. Büyük boyutlu branda çeşitleri ile dış mekandaki koltuklarınız, minderleriyle birlikte örtülüyor. Geceyle gündüz arasındaki ısı farkına karşı dayanıklı hışır örtü, siz rahat rahat uyurken eşyalarınızı meydana gelebilecek yağışlara karşı koruyor.

Kıymetli eşyalarınızı balonlu naylon ile sağlama alarak koliledikten sonra karton kutunun üzerini hışır örtü modellerinden biriyle kaplamak mümkün oluyor. Bu sayede darbe ve sarsıntılara karşı korumaya alınan eşyalar, su ve rutubete karşı da dayanıklı hâle geliyor. Sadece taşınırken değil; uzun zaman kullanmayacağınız eşyaları ortalıktan kaldırırken de bu şekilde paketleyerek bir dahaki kullanma zamanına kadar güven içinde saklamanız mümkün oluyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Hışır Örtü Fiyatları

363 ürün listeleniyor
Pass
Polisan
İzmir Fırça
Arma
Naksan
ECheffs
Tremix
İpsan
Go İthalat
Kafenn
Kardelen
Master
Dafs
Fawori
GMS
abnturk
Dyo
Bayplast
Ezber Yapı Malzemeleri
Filli Boya
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Toplam 43 / 363 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?