Hemen her iş kolundaki üretim, imalat, satış, pazarlama, depolama işlerinde ürünler ile ilgili bilgi vermek, uyarıda bulunmak için etiket kullanılıyor. Kullanım amaçları farklı olan etiketleme işlemi, sistemli ve düzenli iş akışı için mutlaka gerekli oluyor. Etiketleme işinin amacına ve ihtiyaca göre farklı etiketleme yöntemleri kullanılıyor. Bir etiketi bazen tek bir bilgi bazen bir hatırlatma bazen bir kod bazen de detaylı bilgi içerebiliyor. Etiket & etiket makinesi çeşitleri, ihtiyaca yönelik çok sayıda alternatifle oldukça fazla seçenek sunuyor

Günümüzde büyük küçük işletmelerin, bireysel kullanıcıların ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde geliştirilmiş çok çeşitli etiket & etiket makinesi üretiliyor. Bilgisayara bağlı bir yazıcı ile istenilen her şeyin üzerine yazılabildiği "sticker" şeklinde tasarlanmış etiketler oldukça rağbet görüyor. Bu tür etiketlerin üzeri boş olduğu için istenilen her şey, el yazısı ile de yazılabiliyor. Üzeri hazır baskılı, özel kullanım alanları için özel tasarlanmış etiketler bulunduğu gibi harflerden oluşan ve bu harflerin yan yana gelmesi ile istenilen metnin oluşturulabildiği etiketler de üretiliyor. Bu tür etiketler, genellikle arkası çeşitli yüzeylere yapışabilir şekilde tasarlanıyor.

Kullanım alanına ve kullanım yoğunluğuna bağlı olarak çok sayıda alternatif etiketleme yöntemi bulunuyor. Etiketleme işlemi için sadece etiket alınabileceği gibi, etiketlerin kolaylıkla hazırlanmasını sağlayan etiket makinesi çeşitlerinden birini seçerek bu işlem daha pratik hâle de getirilebiliyor. Etiketleme makineleri, basit veya daha gelişmiş modellerle oldukça fazla seçenek sunuyor. Mesela ürünler üzerine fiyat yapıştırmak istenildiğinde sadece bu iş için üretilmiş, fiyat yazmak için özel tasarlanmış kâğıda baskı yapan seri etiketleme makineleri tercih ediliyor. Profesyonel masa üstü etiket & etiket makinesi modelleri, kendi içinde kategorilere ayrılıyor. Bilgisayara bağlanabilen masa üstü etiket ve etiketleme makine çeşitlerinin yanı sıra üzerinde klavye olan ve bilgisayara bağlanmadan da etiket yazmayı sağlayan masa üstü modeller de bulunuyor. Kendi içinde teknik özelliklere göre sınıflara ayrılan el tipi etiketleme makineleri ise mobil kullanım için tercih ediliyor. Genellikle ev kullanıcılarının tercih ettiği plastik üzerine kabartma yazı yazma imkanı veren etiketleme makineleri, uzun kullanım ömürleri ile dikkat çekiyor.

Etiket & etiketleme makinesi kullanmak, sarf malzemelerine ihtiyaç duyulmasına sebep oluyor. Etiket makineleri ile birlikte kullanılması gereken malzemeler, pille çalışanlar için pil gibi parçalar; yazıcı özelliği olan tüm makineler için şart olan mürekkep kartuşları ve elbette tercih edilen veya kullanılan makineye uygun olarak üretilmiş etiketler, sarf malzemeleri içinde sayılıyor. Ekstra bir makineye sahip olmadan bilgisayara bağlı bir yazıcı sayesinde etiket hazırlamayı tercih edenler için çok sayıda etiket çeşidi bulunuyor. Bu çeşitler, kullanım alanına göre değişiklik gösteriyor ve bu sebeple farklı ebatlarda üretiliyor. Bazen sadece işaret koymak, bir ürünün indirime girdiğini belirtmek, hasarlı bir ürünü belirlemek, bir nesneyi diğerlerinden ayırmak gibi sebeplerle daire formunda kırmızı bir etiket de kullanılabiliyor. İşaret etiketleri denilen bu ürünler, etiket & etiketleme makinesi sarf malzemeleri olarak satılıyor.

Günlük hayatta çok sık karşılaşılan ve birçok kullanım alanı olan etiket & etiket makinesi çeşitleri içinden farklı fonksiyonlara sahip en ideal ürünü çok kısa sürede bulmak, mümkün olabiliyor. Kaliteli, verimli, dayanıklı ürünleri seçmek, yapılan işi ve performansı direkt etkiliyor. Tüketicilerin beklentilerine cevap verebilen, teknolojik gelişmeleri yakından takip eden, en modern materyallerle ve teknoloji ile uyumlu ürünler üreten firmalar, etiket & etiketleme makinesi seçiminde çok sayıda alternatif ile kullanıcı memnuniyetini garanti ediyor.

Etiket & Etiket Makinesi

532 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Tanex
  2. Dymo
  3. Multiofis
  4. Brother P-Touch
  5. Brother
  6. Ecotag
  7. New Print
  8. Sarff
  9. Çağın Ofis
  10. Kraf
  11. Avery
  12. Ekstrafix
  13. Bigpoint
  14. Aso
  15. Taneks
  16. Bafix
  17. Maped
  18. Motex
  19. Ark
  20. Daxi
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483643/15344/80147044/15389
BAŞA DÖN