Etiket, Etiket Makinesi

Sağlık sektöründen tekstil sektörüne kadar birçok alanda kullanılan etiket makinesi, rulo şeklinde etiketleri basmak için tasarlanan cihazlardır. Kullanılacağı alana göre değişen etiket makineleri, barkod tipi etiketlerin yanında lazer etiket, şerit etiket ve etiketleme yapmak için kullanılan kılçık tabancası çeşitlerini içerir.

Etiket Makinesi Çeşitleri Nelerdir?

Etiket makineleri arasında şerit etiket makineleri, taşınabilir barkod makineleri ve sabit etiket makineleri bulunur. Şerit etiket makineleri, fiyat ve bilgilendirme etiketi basmak için kullanılan makineleri kapsar. Şerit halinde etiket basan makineler, kâğıt ve plastik etiket ile kullanılabilir özellik taşır. Kolay kullanımı ve hızlı baskı yapma özelliği ile ayırt edilen makineler, plastik etiket basma özeliği ile dış ortamlarda kullanılan etiketleri basmayı sağlar. Taşınabilir barkod makineleri ise kâğıt etiketler basmak için kullanılır. Dokunmatik ekranlı, klavyeli taşınabilir cihazlar, profesyonel kullanıma hitap edip benzerlerinden ayrılır.

Sabit etiket makineleri ise bilgisayarla entegre edilerek kullanılan farklı ebatlarda etiket basabilen cihazlardır. Bilgisayar ekranından kolayca etiket yapmayı mümkün kılan modeller, küçük ebatları ile fazla yer kaplamaz ve fonksiyonel özellikleri ile oldukça işlevsel bir kullanım sunar. Taşınabilir cihazlar arasında ise USB kablosu ile bilgisayara bağlanan cihazlara da erişmek mümkündür. Kılçık tabancası çeşitleri ise farklı uçlar ile satılıp kabartmalı yazı yazmak için kullanılır.

Etiket Çeşitleri Nelerdir?

Etiket makinelerinin yanında makine türüne göre, etiket çeşitlerine de ürünler arasından ulaşabilirsiniz. Etiket çeşitleri arasında lazer etiket, form etiketi, beyaz etiket, polyester etiket, vinil etiket ve plastik etiket çeşitleri yer alır. Şerit etiketler, çok yönlü kullanım sunar ve etiket makinesinin markasına göre üretilir. Genişlik, kalınlık ve kalite açısından değişen şerit etiketler, iç ve dış ortamda kullanılan tasarımları ile de değişiklik gösterir. Silinebilir nitelik taşıyan modeller, özellikle kullanışlı bulunduğu için tercih edilir. Şerit etiketler arasında kabartma şeritleri de bulunur. Suya ve güneşe dayanıklı tasarımları ile iç ve dış mekânlarda tercih edilen modeller, farklı sektörlerde kullanımı ile öne çıkar.

Lazer etiket çeşitleri ise hazır etiket modelleri olarak karşınıza çıkar. Farklı ebatlara sahip olan lazer etiketler, eğitim sektöründen ticarete kadar her alanda kullanılabilir ve çoklu paketler halinde satıldıkları için daha işlevsel bir kullanım sunar. Makine gerekmeden kullanılabildiği için pratik bulunan etiketler, farklı paket seçenekleri ile geniş bir alıcı kesimine hitap eder. Lazer etiketler arasında çiftli etiket çeşitlerine de erişebilirsiniz.

Etiket ve Etiket Makinesi Fiyatları Nedir?

Etiket makinelerinde fiyatlar, ürün modeline göre değişiklik gösterir. Taşınabilir profesyonel etiket makineleri, klavyeli tasarımları ve fonksiyonel özellikleri ile kendi sınıfına uygun fiyatlar ile satılır. Profesyonel etiketleme makinelerinde markalar da fiyatları etkiler. Özellikle alanında ünlü markaların kaliteli makine çeşitleri daha üst bütçelere hitap eder. Sabit makinelerde ise makine fonksiyonları fiyatları etkileyen temel unsurdur. Baskı hızı, baskı kalitesi, çözünürlük ve farklı ebatlarda etiket basma özellikleri ile değişiklik gösteren cihazlar, farklı fiyat aralıklarında bulunabilir. Tasarım açısından da değişen ürünler arasında kompakt tasarımı ile öne çıkan cihazlara cazip fiyatlar ile erişebilirsiniz.

Etiket fiyatları ise etiket türüne göre değişir. Yapışkanlı şeffaf etiketler, içerdiği etiket sayısı ile orantılı fiyatlara satılır. Genellikle 100’lü paketler halinde bulunan ürünlerde etiket ebadı, fiyatı etkileyen önemli bir unsur olur. Lazer etiket çeşitlerinde ise fiyatlar oldukça caziptir. 100’lü takımlar halinde satılan ürünler, etiket ebadının değişmesi halinde küçük fiyat farkları ile alıcıya sunulur. Şerit etiketlerde fiyatlar, genişliğe ve uzunluğa göre değişir.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Etiket & Etiket Makinesi

5471 ürün listeleniyor
Kırtasiye / Ofis
Kırtasiye / Ofis
Ofis ve Okul Kırtasiye
Ofis ve Okul Kırtasiye
Gönderi ve Paketleme
Gönderi ve Paketleme
Etiket, Etiket Makinesi
Etiket, Etiket Makinesi
Lazer Etiket
Lazer Etiket
Sürekli Form Etiketi
Sürekli Form Etiketi
Beyaz Etiket
Beyaz Etiket
Etiketleme Sarf Malzemeleri
Etiketleme Sarf Malzemeleri
Kılçık Tabancası ve Malzemeleri
Kılçık Tabancası ve Malzemeleri
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 48 / 5471 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?