Kırtasiye ofis ürünleri ana başlığı altında yer alan kırtasiye ürünleri bölümünden kolayca ulaşılabilen kağıt etiketler renk ve özelliklerine göre birbirinden ayrılmaktadır. Bu bağlamda etiket & etiket makinası başlığı altında yer alan birbirinden farklı ürün gruplarından günlük hayatta en çok tercih edileni beyaz etiketlerdir. Etiket başlığı altında görülen pek çok ürün grubu gibi beyaz etiket kategorisinde de kullanım alanına, ürün miktarına ve ürün boyutlarına bağlı olarak değişiklik gösteren pek çok ürün çeşidi listelenmektedir. Tanex, Dymo, Avery, Brother ve Sanem isimli markaların ürünlerinin bulunduğu bu kategoride arama yapılırken marka, fiyat veya stok durumuna göre istenilen filtre uygulanarak ürün incelemesi yapılabilmektedir. 

Az sayıda ürün içeren paketlerden çok sayıda ürün içeren paketlere, ufak nesnelerin etiketlenmesine uygun küçük boyuttaki etiketlerden daha çok yazı yazılabilen ve görülmesi kolay büyük boy etiketlere, kare ve dikdörtgen gibi belirli geometrik formlara sahip modellerden şerit şeklinde uzayan boyutun kullanıcı tarafından belirlenebildiği modellere farklı boyut ve içeriğe sahip bir çok ürün çeşidi bu kategoride yer almaktadır. Standart ambalaja sahip ürünlerde ambalaj boyutu gereğince bir etiketin ölçülerine uygun olarak paketin içerdiği ürün adedi de değişiklik göstermektedir. Örnek olarak çok sayıda 22 x 18 mmlik etiketlerin bulunduğu pakette bulunan ürün sayısı 76 x 39 mmlik etiketlerin bulunduğu paketteki ürün sayısına nazaradan daha fazladır. Bu doğrultuda öncelik olarak ihtiyacın doğru tespit edilmesi ve buna uygun ürün seçimi yapılması gerekmektedir.

Günlük kullanıma uygun olarak hazır kesilmiş pratik etiketler fiyatlandırma, isimlendirme, adres bilgisi, gramaj ve ürün özelliklerinin belirtilmesi gibi pek çok alanda kullanılabilmektedir. Ancak bireysel kullanımın yanı sıra ticari kullanıma uygun olarak şerit şeklinde uzayan ve rulo halinde satılan standart boylardaki kullanışlı etiketler de oldukça fazla tercih edilmektedir. Kullanıcıya istediği uzunlukta yüzey alanı oluşturma imkanı sağlayan bu tip ürünler de genişliklerine göre birbirinden ayrılmaktadır. Standart adres etiketi şeklinde isimlendirilen ürünlerin yanı sıra geniş adres etiketi, küçük adres etiketi gibi farklı alternatifleri de bu kategori altında listelenmektedir. Bu tip ürünlerin yanı sıra daha profosyonel kullanıma uygun olarak yazıcı aracılığı ile kullanıma özgü üretilmiş yazıcı etiketleri de bulunmaktadır.

Rulo şeklinde ambalajlanan yazıcı etiketlerinin bu şekilde ambalajlanmasının nedeni ise bir veya birden çok etiketin birbiri üzerine veya istenmeyen herhangi başka bir yüzeye yapışmasını önlemektir. Ayrıca beyaz etiketler kalıcılığı açısından da iki şekilde sınıflandırılmaktadır. Bunlardan ilki sabit etiketler olup bu ürünler yapıştığı yüzeyden kolay kolay çıkmamaktadır. Bir çok etiketleme işinde öncelikli olarak tercih edilen bir ürün olmakla beraber yapıştığı yüzeyden çıkartılmak istendiğinde yüzey üzerinde leke ve izler bırakmaktadır. Dolayısıyla kalıcı olmayan etiketleme işlemleri için çıkartılabilir etiketleri kullanmak daha doğru bir seçim olacaktır. Çıkartılabilen beyaz etiketler yapısı gereği geçici süreli kullanıma uygun olarak üretildiğinden yapıştığı yüzeyden çıkartılmak istendiğinde herhangi bir leke veya iz bırakmamaktadır.

Beyaz etiket çeşitleri fiyat aralığı açısından incelendiğinde günlük kullanıma uygun hazır kesimli etiketlerin fiyatları yazıcılara uygun olarak tasarlanmış rulo etiketlere oranla daha uygun fiyatlardan kullanıcıya sunulmaktadır. Ancak uzun süreli kullanımda ihtiyaca yönelik olarak iki tip ürün de ekonomik olarak değerlendirilebilir. Tüm bu geniş sınıflandırma ve ürün çeşitliliği ile her türlü kullanıma uygun birbirinden farklı beyaz etiket çeşitleri ilgili kategorilerin altında yer almaktadır. Evde, ofiste, okulda ve daha bir çok alanda kullanılmaya uygun beyaz etiketlerle ilgili tüm detaylara ürün açıklamalarından ulaşılabilmekte ve istenilen ürün kolaylıkla sipariş edilebilmektedir.

Beyaz Etiket

20 ürün var
 1. Markalar
  1. Aso
  2. Tanex
  3. Dymo
  4. Brother
  5. Avery
  6. Sanem
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483643/15344/80147044/15389/80147050
BAŞA DÖN