Sürekli Form Etiketi

Genelde nokta vuruşlu yazıcılar kullanılarak yazdırılan sürekli form etiketleri özellikle nakliye, kargo, sevkiyat ve postalama alanında faaliyette bulunan firma ve kurumlar tarafından yoğun olarak kullanılıyor. Sürekli form etiketlerinin sayfaları birbirlerine bağlı olduğu için oldukça kısa süre içinde binlerce etiketi yazdırmak mümkün hale geliyor. Sürekli form etiketlerinin yanı sıra etiketleme makineleri için üretilen yedek şeritler, çeşitli kullanımlar için farklı etiket türleri ve oldukça dekoratif özellikte etiketlik ve fiyatlıklar da bulunuyor.

Sürekli Form Etiketi Çeşitleri Nelerdir?

Sürekli form etiketlerinin ölçüleri milimetre (mm) ile gösteriliyor ve 20 x 50 mm, 35 x 77 mm, 22 x 55 mm gibi çeşitli ölçülerde sürekli form etiketleri üretiliyor. Etiket yazdırma konusunda oldukça zaman tasarrufu sağlayan ve faaliyet alanına göre küçük ölçekli firmalar tarafından da kullanılabilen sürekli form etiketlerinin birçok farklı renkte çeşidi bulunuyor. Sürekli form etiketleri, içerisinde farklı sayfa sayılarında etiketlerin yer aldığı paket halinde satılıyor.

Sürekli form etiketlerinin üzerine adres, ürünlerle ilgili bilgiler ve paket içeriği gibi bilgiler yazdırılıyor. Ürün ambalajında İngilizce ifadesiyle "dot matrix labels" yazan etiketler de sürekli form etiketi anlamına geliyor. Sürekli form etiketlerinin yanı sıra bireysel, hobi amaçlı veya iş yerinizdeki çalışmalarınızda kullanabileceğiniz çeşitli renklerde ve ölçülerde birçok etiket çeşidi bulunuyor. Yuvarlak, kare, dikdörtgen ve birçok farklı ölçüde çeşitleri olan etiketleri zarf, paket, CD, klasör ve raf gibi birçok materyal üzerinde kullanabilirsiniz.

Etiket Makineleri İçin Üretilen Yedek Etiket Şeritleri Nelerdir?

El tipi portatif etiket makineleri, ihtiyaçları olan elektriği üzerlerindeki pillerden karşılıyor ve evde, iş yerinde ve dış ortamlardaki etiketleme çalışmalarında kullanılıyor. Portatif etiketleme makineleri için üretilen yedek etiket şeritlerinin, rulo ve kaset tipi olmak üzere 2 çeşidi bulunuyor. Kaset tipi etiket şeritlerde, etiketin rulosunu çevreleyen plastik bir malzeme bulunuyor. Etiket makinesi yedek şeritleri yalnızca uyumlu marka ve modeldeki etiket makineleriyle kullanılabiliyor ve etiket üreticileri tarafından şeridin hangi etiket makinelerinde kullanılabileceği belirtiliyor.

Kâğıt ve plastik olmak üzere iki farklı malzemeden üretilen yedek etiket şeridi bulunuyor. İç mekânlardaki etiketleme ihtiyaçlarınız için kâğıttan üretilen etiketleri, hem iç hem de dış mekândaki etiketleme işlemleriniz için silinebilir özellikteki plastik etiketleri satın alabilirsiniz. Farklı genişlik ve uzunluklara sahip olan ve oldukça geniş bir renk yelpazesinde üretilen birçok yedek etiket şeridi bulunuyor. Tek parça olarak satılan şeritleri satın alabileceğiniz gibi, çok sayıda yedek şeridin avantajlı fiyatlarla satıldığı çoklu paketleri de tercih edebilirsiniz.

Dekoratif Etiketlik ve Fiyatlık Modelleri Nelerden Oluşuyor?

Oldukça zarif görünümlü PVC malzemelerden üretilen ve asetat kalemi, CD kalemi gibi kalemlerle bilgilerin üzerine kolayca yazılabildiği birçok etiketlik ve fiyatlık modeli bulunuyor. Etiketlik ve fiyatlıkların üzerindeki yazılar, kolonya ve asetat gibi alkol içeren sıvılarla kolay şekilde silinip tekrar yeni bilgilerle değiştirilebiliyor. Mandallı, ayaklı, kancalı, ahşap saplamalı, raf önü, kare gibi çeşitli modelleri bulunan ve birbirinden dekoratif biçimlerde üretilen etiketlik ve fiyatlıklar 2'li, 5'li, 10'lu ve 50'li paketlerde satılıyor. Mağaza, market, pastane, kafe ve kuru yemişçi gibi birçok iş yeri için uygun modelleri olan etiketlik ve fiyatlıkları satın alarak raflarınıza ve reyonlarınıza oldukça estetik bir dokunuş katabilirsiniz.

Sürekli Form Etiketi ve Yedek Etiket Şeridi Fiyatları Neye Göre Değişiyor?

Sürekli form etiketi fiyatları bir pakette bulunan sayfa adedine ve milimetre olarak ürünün ölçülerine göre değişiklik gösterebiliyor. Etiket makinelerine özel üretilen yedek şeritlerin fiyatları ise ürünün rulo ya da kaset tipinde olmasına, genişlik ve uzunluk ölçülerine ve çoklu ya da tekli paket olarak satılmasına göre değişebiliyor. Etiket makineleri için üretilen yedek şeritler, tamamen belirli bir marka ve modeldeki etiket cihazında kullanılmak için tasarlandıklarından, etiket makinesinin marka ve modeline uyumlu olan şeritleri satın almanız önem taşıyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Sürekli Form Etiketleri

449 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 49 / 449 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?