Etiketleme Sarf Malzemeleri

Etiketleme Sarf Malzemeleri

Tekstil sektöründen eğitim sektörüne kadar birçok alanda kullanılan etiketler, etiketleme sarf malzemeleri eşliğinde alıcıya sunulur. Etiketleme sarf malzemeleri arasında etiketleme yapmak için kullanılan tüm ürünleri bulabilir, etiketleme işini kolay ve pratik hale getiren hazır etiket çeşitlerine erişebilirsiniz.

Etiketleme Sarf Malzemesi Çeşitleri Nelerdir?

Etiketleme sarf malzemeleri arasında şerit etiket makineleri, yedek makine şeritleri, yapışkanlı hazır etiketler yer alır. Şerit etiket makineleri, kullanışlı tasarımı ile ofisten ev yaşamına kadar birçok alanda kullanılabilir. İş yerlerinde dosyalar ve çeşitli eşyalar üzerine etiketleme yapmaya imkân veren modeller, evde kavanoz etiketleme gibi işler için ideal bir seçimdir. Plastik şeritleri ise dayanıklı ve uzun süre kullanıma uygun etiketler basmayı sağlar. Şerit makineler için yedek şerit çeşitleri farklı uzunluklar ile alıcıya sunulur. Yedek şeritler arasında uzunlukları, kaliteleri ve renkleri değişen ürünler bulunur. Özellikle üretildiği malzeme açısından farklılık gösteren yedek şeritler arasında kâğıt, plastik ve polyester şeritleri bulabilirsiniz. Bilhassa tekstil alanında kullanılan polyester etiketleri farklı marka seçenekleri ile bulmak mümkündür. Plastik etiketler arasında ise cam, metal, ahşap gibi çoklu yüzeylerde kullanıma uygun etiketlere erişebilirsiniz.

Hazır etiketler arasında fiyat veya isim yazmak için özel temalarda tasarlanan etiketler bulunur. 10’lu, 25’li veya 50’li paketler halinde satılan hazır etiketler ile makineye gerek duymadan etiketleme yapabilirsiniz. Etiketler arasında okul ve eğitim için özel tasarlanmış ürünlere erişebilirsiniz. Özellikle okula yeni başlayan çocuklar için sevimli temalarda ürünler arasında birçok farklı etiket çeşidini bulabilirsiniz.

Etiketleme Sarf Malzemesi Nasıl Seçilir?

Etiketleme sarf malzemeleri ihtiyaca ve kullanılacak alana göre seçilmelidir. Okul, atölye ve ofis için değişen etiket modelleri arasında kullanacağınız alana uygun modelleri kolayca bulabilirsiniz. Okul için çocuklara özgü tasarlanan etiketler ile çocuklarınızın okul eşyalarını etiketleyebilirsiniz.

Ofis için ise şerit etiket ve hazır etiket modelleri oldukça uygun bir kullanım sunar. Şerit etiketler değişen genişlikleri ile dosya veya arşiv gibi eşyaları etiketleyerek düzenli saklamaya imkân verir. Ofis için kullanılan hazır etiketler arasında ise beyaz tek renk etiketler ideal bir seçim olur. Çeşitli atölyeler ve işletmeler için PVC şerit etiket veya polyester şerit etiketler tavsiye edilir. Dış ortamda kullanılabilen PVC etiketler dayanıklı tasarımı ile benzerlerinden ayrılır ve seri kullanıma uygun tasarımı ile işinizi kolaylaştırır. Tekstil alanında ise fiyat ve indirim etiketleri hazır paketler halinde alıcıya sunulur ve hazır etiketler oldukça kolay bir kullanım sunar.

Etiketleme Sarf Malzemesi Fiyatları Nasıl Değişir?

Etiket sarf malzemeleri arasında farklı türde ürünler yer aldığı için fiyatlar ürün modeline göre değişiklik gösterir. Şerit etiketler marka, dayanıklılık, ham madde, uzunluk gibi özelliklere göre değişir ve farklı fiyatlara satılır. Plastik renkli ve şeffaf etiketler uzunluğuna göre küçük rakamlar ile birbirinden ayrılır. Dış mekânlarda kullanıma uygun etiketler ise su, yağmur gibi doğa olaylarından etkilenmediği için daha dayanıklıdır ve uygun fiyatlar ile alıcıya sunulur. Şerit etiketlerin genişlikleri de fiyatları etkiler. Uzunlukları aynı olan farklı genişlikteki etiketlere farklı fiyat seçenekleri ile erişebilirsiniz.

25’li veya 50’li paketler halinde satılan hazır etiket çeşitleri, daha uygun fiyatlara sahiptir. Raf önü veya vitrin için tasarlanan ok veya yıldız biçiminde dikkat çeken PVC kaplı etiketler daha üst bütçelere hitap edebilir. Okul etiketleri ise oldukça cazip rakamlar ile alıcıya ulaşır. Özellikle küçük çocuklar için tasarlanan sevimli kitap, defter etiketlerini cazip fiyatlara alabilirsiniz. Tekli ve çoklu paketler arasında seçim yapabilir, ürünler içinde farklı modellere erişebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Etiketleme Sarf Malzemeleri

1227 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 1227 ürün
DSACategoryId/2147483643/15344/80147044/15389/15445