Kırtasiye ofis ürünleri ana başlığı altında yer alan kırtasiye ürünleri bölümünde pek çok ürün ile birlikte kağıt etiketler adı altında ayrı bir kategori yer almaktadır. Bu kategori kapsamında bulunan gönderi ve paketleme bölümünde ise koli bandı makinesi başlığına tıklayarak çok sayıda ürüne kolaylıkla ulaşılabilmektedir. Bu ürünler en basit özelliklere sahip küçük ve standart modellerden başlayıp fonksiyonel ve kompakt bir çok modele kadar uzanmaktadır. Farklı büyüklüklerdeki koli bantlarını yerleştirilmesine ve kesimine uygun olarak tasarlanmış farklı boyutlardaki koli bandı makinelerinden masaüstü modelleri günlük hayatta en çok kullanılan ürünlerden biridir. Bunun yanı sıra sürekli olarak koli bandının kullanıldığı nakliye ve paketleme gibi birimlerde kullanılmak üzere çeşitli sanayi tipi koli bandı makineleri de bu kategori altında yer almaktadır.

Koli Bandı Makinesi Fiyatı

Masaüstü modellerde ofis kullanımına uygun pek çok ürünün sıralandığı başlıkta ürün boyutuna ve markasına göre fiyat farklılıkları gözlemlenmektedir. Özellikle sessiz paketleme özelliği gibi ekstra avantajlara sahip özel ürünlerde koli bandı makinesi fiyatı en yüksek değerine ulaşmaktadır.

Kraf, Bigpoint, Excell, Gıpta, Mas, 3A, Cassa, Mondo, Proteks ve Rubenis isimli markalara ait ürünlerin yer aldığı bu reyonda ürünlerin markalarına göre de fiyatları farklılık göstermektedir. Bu kategori altında yer alan ancak standart bir koli bandı kopartma makinesinden ziyade koli paketleme makinesi olarak kullanılan ürünler; bandın koli etrafında kolaylıkla döndürülebilmesi ve paketlemenin olabildiğince kusursuz tamamlanması için ekstra bir kol uzantısına sahiptir. Bu ürünler sayesinde özellikle nakliye,kargo ve ürün paketleme bölümünde çalışan bireyler gerekli büyüklükteki bir koli bandı makinesi tercih ederek kolaylık sağlayabilirler.

Çeşitli renk seçeneklerine sahip olan bu ürünler aynı zamanda taşınma sırasında eşyaların paketlenmesinde oldukça kullanışlı bir çözüm sunmaktadır. Kırılacak pek çok eşyanın defalarda etrafında bant döndürülerek paketlendiği kolilerin sağlamlığını arttırmak ve bu esnada vakit ve enerji kaybını minimuma indirmek isteyen bireyler için koli bandı makinesi kullanmak son derece akıllıca bir tercih olacaktır. Bu şekilde kullanıma uygun olarak koli etrafında döndürülmeye uygun kol uzantısına sahip modeller arasından uygun fiyatlı olanlar tercih edilebilir. Bu sayede paketleme işlemi oldukça hızlandırılabilmektedir. Aynı zamanda koli bandının yapıştığı yüzeye mümkün olduğunda düz bir şekilde yapışmasını sağlayan bu ürün sayesinde el ile yapıştırılan bantlarda olduğu gibi katlanma, birbirine yapışma ve yırtılma gibi sorunların önüne geçilmektedir. Benzer şekilde koli bandının yapıştığı yüzeyde gergin olmasını sağlayan koli bandı makineleri; el ile yapılan yapıştırma işlemlerinde yaşanan vakit kaybının minimuma indirerek kullanıcıya hem vakit hem de iş gücünden kazanma imkanı sağlamaktadır. Bu sayede daha kısa zamanda daha kusursuz bir paketleme işlemi gerçekleştirilebilmektedir.

Farklı boyut ve renklerde kullanıcıya sunulan koli bandı makineleri ürün açıklaması kısmında bulunabilecek ürün boyutlarına ait bilgiler ışığında birbirleri ile kıyaslanabilmektedir. Bu sayede ihtiyaca en uygun olan ürün kolaylıkla tercih edilebilmekte ve hepsiburada güvencesi ile tek bir tıkla satın alınabilmektedir. Hayat kolaylaştırıcı çözümler kapsamında değerlendirilebilecek bir ürün olan koli bandı makinesi çeşitli ambalaj ve paketleme işlemlerinin yanı sıra herhangi bir yüzeye yapıştırılacak bir nesnenin sağlam bir şekilde yapışmasını sağlamak üzere de kullanılmaktadır. Camlara yapıştırılan ilanlar, rulo halinde saklanacak ağır ev gereçleri gibi çeşitli nesneleri birbirine yapıştırmak veya bir arada tutmak amacıyla günlük hayatta sık sık ihtiyaç duyduğumuz koli bandının kullanımını kolaylaştıran koli bandı makineleri bu kategori altında farklı modelleri ile kullanıcıya titizlikle sunulmaktadır.

Koli Bandı Makinesi

22 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Excell
  2. Kraf
  3. MAS
  4. Bigpoint
  5. Mondo
  6. 3A
  7. Cassa
  8. Maped
  9. Mimaks
  10. Proteks
  11. Rubenis
  12. Umix
  13. Yoyko
  14. Özarma Ambalaj
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483643/15344/80147044/80147046
BAŞA DÖN