Spor ve günlük dış giyim ürünleri sektöründe dünyaca ünlü bir marka olan Columbia, 1938 yılından beri faaliyettedir. Markaya ait patentli teknolojiler ile üretilen dış giyim ürünleri arasında; bere, eldiven, atkı, maske, bandana ve boyunluk modelleri de yer alır. Outdoor sporları ve doğada gerçekleşen aktiviteleri sevenler için tasarlanan Columbia outdoor bere seçenekleri, zorlu doğa koşullarına karşı etkin koruma sağlayan ürünlerdir. Günlük yaşam için de tercih edebileceğiniz Columbia bere çeşitleri, işlevsel ve ergonomik tasarımlı modellerdir. Sizi sıcacık tutarak soğuktan korur. Açık alan etkinliklerinin yanı sıra şehir yaşamında da kullanabileceğiniz birçok ürün modeline cazip Columbia outdoor bere fiyatları ile sahip olabilirsiniz.

İşlevsel Tasarımlı Columbia Outdoor Bere Modelleri

Çeşitli tasarımlarla üretilen Columbia outdoor bere seçenekleri, kış aylarını üşümeden geçirmenize yardımcı olur. Kadın, erkek ve çocuklar için tasarlanan modeller, açık alan spor antrenmanlarınız, hafta sonu etkinlikleriniz ve günlük kullanımınız için ideal ürünlerdir. Markanın, patentli teknolojileri ile ürettiği termal özellikli bereler, ısı yalıtımlı modeller olduğu için konforludur. Kıyafetlerinizle kombin yapma imkânı tanıyan renklerle üretilen modeller arasında, çift taraflı bere seçeneklerini de bulabilirsiniz. Markanın soğuk havaya karşı üstün koruma sağlayan polar atkı ve boyunluk modellerini tercih ederek berenizle kombin yapabilirsiniz. Columbia bere modelleri arasında profesyonel bisikletçiler için üretilen özel tasarımlı ürünler de yer alır. Bisikletçi bereleri, polyester ve elastan karışımı kumaşlardan üretilir ve ısıyı yansıtma detayına sahiptir. Sporcuları zararlı güneş ışınlarına karşı güvenle korur. Günlük kullanım ve spor aktiviteler için tasarlanan yün bereler ise başınızın hava almasını sağlayarak terlemenize izin vermez. Columbia’ın nem emme özelliğine sahip bere modelleri, yağışlı ve soğuk havalarda kullanabileceğiniz ideal ürün seçenekleridir.

Üstün Korumalı Columbia Berelerin Özellikleri

Soğuk ve yağışlı hava koşulları için tasarlanan üstün korumalı Columbia bere modelleri, markanın geliştirdiği Omni Heat ısı yansıtma teknoloji ile üretilir. Vücut ısınızı korumak üzere tasarlanan ürünler, tüm faaliyetlerinizde yüksek performans göstermenize yardımcı olur. Nefes alabilen micro polar kumaştan üretilen berelerin sunduğu faydalı özellikler şöyle sıralanır:

  • Columbia outdoor bere modelleri, başınızı ve kulaklarınızı tamamen örtüp sizi soğuktan koruyacak biçimde tasarlanır.
  • Yumuşak ve hafif yapılı ürünler, ısı üretimi yaptıkları için sizi daima sıcak tutmayı başarır.
  • Çamaşır makinesinde sıklıkla yıkanabilen Columbia antipilling polar bere modelleri formunu kaybetmez ve tüylenme yapmaz.
  • Omni Heat Reflective termal yansıtıcı teknoloji ile tasarlanan Columbia outdoor bere modelleri, kendi vücut ısınızı size geri yansıtma özelliğine sahiptir. Böylece vücut ısınızın sabit kalmasını sağlar.
  • Üstün korumalı Columbia bereler nem transferi yapan teknolojilerle üretilir. Bu teknoloji sayesinde aktivite sırasında oluşan ter, hızlı biçimde buharlaşır ve vücudunuzdan uzaklaşır.
  • Nefes alan, nemi emen ve vücut ısısını koruyan hafif yapılı polar kumaştan üretilen Columbia bere modelleri, şık dizaynlar ve canlı renklerle tasarlanarak size çok amaçlı kullanım konforu sunar.

Columbia Outdoor Bere Fiyatları

Moda trendlerini yakından takip eden Columbia tüm ürün çeşitlerinde olduğu gibi bere, şapka, atkı, boyunluk ve eldiven modellerinde de moda eğilimlerine yer verir. Günlük yaşam ve sportif aktiviteler için tasarlanan ürünleri, ulaşılabilir Columbia outdoor bere fiyatları ile kullanıcıların beğenisine sunar. Ürünlerin teknolojik özellikleri, tasarımları ve kumaş türleri Columbia bere fiyatlarının belirlenmesinde etkendir. Markanın çok amaçlı kullanım olanağı tanıyan outdoor bere çeşitlerini hem açık alan spor çalışmalarınızda hem de şehir yaşamınızda kullanabilirsiniz. Her beğeniye ve ihtiyaca cevap veren Columbia outdoor ürün seçeneklerini inceleyerek gereksinimlerinizi hemen karşılayabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Columbia Outdoor Bere Fiyatları

67 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
Güncel Değerlendirme
Toplam 24 / 67 ürün
DSACategoryId/60001546/2147483604/22006250/22001915/columbia