Dark
Dark Storex.D27CR USB3.0 Dual 2.5"/3.5" SATA Kart Okuyuculu Clone Destekli Docking Station (DK-AC-DSD27CR)

Dark Storex.D27CR USB3.0 Dual 2.5"/3.5" SATA Kart Okuyuculu Clone Destekli Docking Station (DK-AC-DSD27CR)

Dark
%
 • iline bugün teslimat seçeneği
 • (Kargo Bedava)
 • (Kargo Bedava)
 • iline bugün teslimat seçeneği
Beş Yıldız 11 Şubat 2019, Pazartesi
Öncelikle zamanında gelen gün içi kargo için teşekkürler.Ürün önceden kullandıgım USB 2.0 2TB Hard diskimin içini çıkartıp buna taktıgımda 3.0 olarak veri transferi yapmaya başladı.Aynı anda 2 adet HDD ve usbye harici hard disk bağlandığında normal çalışmasına devam etti.Herhangib bir sorun yaşamadım.Kontrolcüsü düzgün çalışıyor bu yüzden bilgisayara takıldıgında sorunsuz çalışıyor.SD Card okuyucu ile fotoğraf makinesinden çıkartıp taktıklarımı sorunsuz olarak okudu.En son SSDyi 2.5 yuvaya takıp denedim.Ürün gayet başarılı.Herkese tavsiye ederim. devamını göster devamını gizle
HÜSEYİN ÇOBAN (41) ATAŞEHİR - İstanbul Tüm Yorumlar (4)
DSACategoryId/2147483646/3013120/813

Dark Storex.D27CR USB3.0 Dual 2.5"/3.5" SATA Kart Okuyuculu Clone Destekli Docking Station (DK-AC-DSD27CR)

 

 

 

Dark StoreX D27CR Çift Disk Destekli Bilgisayardan Bağımsız Klonlama Özellikli, Kart Okuyuculu Harici Disk İstasyonu
StoreX D27CR ile Kart Okuyuculu Disk Kutusunun Ayrıcalığını Yaşayın!

Yazılımsıl Klonlama, Yüksek Hız ile Birleşti!
Yüksek performanslı disk istasyonlarının uzmanı Dark; tek tuşla bilgisayar bağlantısına ihtiyaç duymadan klonlama özelliğine sahip 3.5"/2.5" çift disk destekli USB3.0 disk istasyonu D27CR' yi hazırladı. D27CR ile diğer disk istasyonlarından farklı olarak herhangi bir PC ya da program kullanmadan tek tuşla diskler arasında klonlama yapabilirsiniz. D27CR disk istasyonu; CF, SD kart okuyucusu ve ön panelinde bulunan 1x USB3.0 bağlantısı ile bir bilgisayarın tüm depolama ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. USB3.0 bağlantılı StoreX D27CR, 10TB+ kapasiteli SATA arayüzlü tüm 3.5" / 2.5" HDD/SSHD/SSD disklerinizi destekler.

"Klonlama" Tek Tuş' a İniyor!
Dark StoreX D27CR tek tuşla klonlama özelliğine sahiptir. Bilgisayar bağlantısına ihtiyaç duymadan ya da karışık jumper ayarlarıyla uğraşmadan hızlıca diskinizdeki verilerinizi diğerine kolayca klonlayabileceksiniz.

Klonlama Başlar - Sürer - Biter, Sizin Herşeyden Haberiniz Olur!
Dark SoreX D27CR ile klonlama işlemi için her bir SATA bağlantı noktasına birbirine eş ya da farklı boyutlarda disk yerleştirip ön panelde bulunan "Clone" tuşuna iki kez basmanız yeterlidir. D27CR, klonlama işlemi başladığında disk ledlerini aralıksız yakıp söndürecek klonlama işlemine başlayacaktır. İşlem sürecinde ledler yanıp sönmeye devam edecektir. Klonlama işlemi bittiğinde Dark D27CR, disk ledleri kesintisiz yanarak size klonlamanın bittiği bilgisini verecektir.

Dikkat!: Klonlama işlemi bittikten sonra klonlama yaptığınız disk; ad, boyut ve data bilgileri açısından birebir aynı olacağından işletim sisteminizde çakışmaya neden olarak görünmeyebilir. Bu durumda diskinize erişmek için Bilgisayarım - Yönet - Depolama - Disk Yönetimi bölümünden diskinizin çevrimiçi olmasını sağlayınız.

Boyutları Farklı Diskler ile Klonlama İşlemi
Dark StoreX D27CR USB3.0 disk istasyonu ile klonlama işlemi birbirinden farklı boyutlarda diskler ile yapılabilir. Klonlama işlemi sonunda hedef diskte kullanılmayan disk bölümü "Ayrılmış Alan" olarak kalacaktır.
Dikkat!: Hedef diskinizin depolama boyutu ana disk ile aynı ya da daha geniş depolama boyutuna sahip olmalıdır.

10TB+ Disk Desteği
Dark StoreX D27CR disk istasyonu günümüzün yüksek kapasiteli 4TB, 6TB, 8TB ya da 10TB+ kapasiteli SATA diskleriyle tam uyumludur.

Windows İşletim Sistemi 2TB Üzeri Kapasite Desteği Hakkında
2TB' ın üzerinde kapasite sunan disklerden tam faydalanabilmek için kullandığınız işletim sisteminin ve sistem konfigürasyonunun bunu desteklemesi gerekmektedir.
Detaylı bilgi için: https://support.microsoft.com/tr-tr/help/2581408/windows-support-for-hard-disks-that-are-larger-than-2-tb

USB 3.0 ile Yüksek Hızlı Kablolu Bağlantı
StoreX D27CR günümüzün en hızlı bağlantı arabirimlerinden olan USB3.0 çıkışa sahiptir. USB3.0 maksimum 5Gbps bağlantı hızı sunmaktadır. USB2.0 bağlantılı taşınabilir diskler maksimum 30MB/s veri aktarım hızına erişebilirken, USB3.0 bağlantılı Dark StoreX D27CR disk istasyonu ile kullandığınız diskin performansına bağlı olarak 550MB/s' ye varan yazma hızlarına aşabilirsiniz. Dark StoreX D27CR ile USB2.0 disk istasyonlarına göre çok daha hızlı veri transferi yapacak, gigabytlarca veriyi kısa sürede kolayca kopyalayacaksınız. Aynı zamanda kart okuyucunuzdan yeni nesil yüksek hızlı kartları USB3.0 hızlarında okutup mobil cihazlarınızın kartlarından gerekli dosyaları hızla arşivinize taşıyabilirsiniz.

*Erişebilen maksimum yazma hızı kullanılan donanıma ve dosya türüne göre değişiklik gösterebilir. Yüksek okuma-yazma hızlarına katı hal sürücüleri (SSD' ler) kullanılarak erişilebilir.

Tek Kablo ile Çift Diske Erişim
StoreX D27CR çift disk yuvasına sahiptir. İster tek disk, ister çift disk ile kullandığınızda tek kablo üzerinden aynı anda iki diske de erişim imkanı sunar.Dark StoreX D27CR Şık Tasarıma Sahiptir
Dark StoreX D27CR sadece yüksek performansı sağlamaz aynı zamanda özel tasarımı ile farklılığını gösterecektir.   

Vidasız, Kolay Tak&Çıkart Yapı
Dark disk istasyonu disklerine en hızlı şekilde erişmek isteyen kullanıcılar içindir. Diski sadece yuvaya oturtup güç ve veri bağlantısını yapmanız yeterlidir. Vida, tanıtma, ayar derdi olmadan disklerinizi bilgisayarınıza kolayca bağlayabilirsiniz.


Öneri: Kenardaki Disklerinizi Koruyun
Disk istasyonunda kullandığınız 3.5" ve 2.5" disklerinizi rafta statik elektrikten uzak, tozlanmadan saklamak için ayrıca DK-AC-DAK1B ve DK-AC-DAK2B 3.5" ya da  2.5" 2'li Disk Koruma ve Taşıma Kutusu satın alabilirsiniz.


Dark StoreX D27CR Eksiksiz Kutu İçeriğine Sahiptir
Dark StoreX D27CR' nin kutu içerisinde; D27CR disk istasyonu, USB3.0 kablo, güç adaptörü, kullanım kılavuzu ve garanti belgesi yer almaktadır.

Teknik Özellikler
 

Tip : Disk İstasyonu (Docking Station)
Takılabilen Disk Boyutu : 3.5" ve 2.5"
Disk Arabirimi : SATA I/II/III
Malzeme : Plastik
Ek Özellik : Kart Okuyucu CF /SD + USB3.0 Host
Klon Desteği : Var
Bağlantı Arayüzü : USB3.0 / USB 2.0
Ürün Kodu : DK-AC-DSD27CR


 

 

 

 

Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Var
Stok Kodu HBV00000APKLD
Dark Storex.D27CR USB3.0 Dual 2.5"/3.5" SATA Kart Okuyuculu Clone Destekli Docking Station (DK-AC-DSD27CR) Yorumları
Tüm yorumları gör (4)
 • ZY
  Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
  böyle bir ürün beklemiyordum

  1- birinci slota hdd takıyorum 2. slot ışığı yanıyor. 2ye takıyorum 1 yanıyor. bunu nasıl ters bağlamışlar anlamıyorum. (aslında çok ciddi bir hata) 2- clonlama için source kızmına dolu hdd takıyorum, targeta boş hdd takıyorum clonlama başlamıyor. bu arada cihazla gelen kullanım klavuzu aldğım cihaza bile ait değil. aklıma geldikçe sinirleniyorum. kullanım klavuzunda clone düğmesini clone kısmına getirin falan diyor. bu modelde öyle bir şey yok. kullanım klavuzunda clon için bip sesi gelecek diyor, kutudan çıkan modelde ses seda yok. kısacası kullanım klavuzu modele ait bile değil. 3- denemek için target kısmına dolu hdd takıyorum, source kısmına boş hdd takıyorum (dikkat edin denemek için diyorum çünkü sourceye dolu targeta boş takınca clone başlamıyor) klonlama başlatıyorum. 3 saate yakın klon sürüyor. ikisi de 320 gb sapasağlam 2.5inc hdd. o kadar bekliyorum. işlem bitince bi bakıyorum ikisi de formatlanmış. dolu olan da silinmiş. elimde iki tane boş hdd ile kalakalıyorum. (bu sefer de boşu doluya clonlamış) düşünsenize çok önemli bi hdd kopyalayacaksınız ve elinizde bu cihaz var! Allah korusun! 4- klonlama sırasında hddler o kadar ısınıyor ki "hdd üzerinde yumurta pişirdim" diye video çekeceğim neredeyse. 5 - diyelim ki tek hdd takılı ve aktif kullanıyorsunuz. ikinci slota bir hdd daha takarsanız bağlantı kopuyor cihaz resetleniyor tekrar 2 hdd olarak ayağa kalkıyor. ya da 2 hdd takılı, birini çıkardınız biriyle devam edeceksiniz yine cihaz komple resetleniyor. büyük sıkıntı! 6- slottan slota veya pcden hddye ya da hddden pcye veri atacaksınız diyelim, cihaz ansızın sapıtıyor. reset reset reset dögüsüne giriyor. manuel butondan sizin cihazı kapatıp açmanız gerekiyor. 7 - dark gibi artık isim yapmış bir firma nasıl oluyor da şu cihazına bi clone tutorial videosu çekmiyor doğru düzgün bi kullanım klavuzu yayınlamıyor aklım almıyor. hele ki yaptığın ürünü satmadan önce hiç mi teset etmiyorsun. mesela ters bağlantı hatası ciddi bir hata.

  EYÜP - İstanbul

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (6) Hayır (0)

 • AY
  Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
  Dört Yıldız

  GAyet güzel bir ürün tavsiye ederim. Harddisklerimi okuma ve yazmada sorun yaşamadım.

  YENİMAHALLE - Ankara

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
  Beş Yıldız

  Öncelikle zamanında gelen gün içi kargo için teşekkürler.Ürün önceden kullandıgım USB 2.0 2TB Hard diskimin içini çıkartıp buna taktıgımda 3.0 olarak veri transferi yapmaya başladı.Aynı anda 2 adet HDD ve usbye harici hard disk bağlandığında normal çalışmasına devam etti.Herhangib bir sorun yaşamadım.Kontrolcüsü düzgün çalışıyor bu yüzden bilgisayara takıldıgında sorunsuz çalışıyor.SD Card okuyucu ile fotoğraf makinesinden çıkartıp taktıklarımı sorunsuz olarak okudu.En son SSDyi 2.5 yuvaya takıp denedim.Ürün gayet başarılı.Herkese tavsiye ederim.

  ATAŞEHİR - İstanbul

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • MD
  Clone tuşu çalışmıyor

  Ürünü yeni aldım. Gayet güzel ve kullanışlı fakat clone tuşuna 2 kere basmama rağmen clone lama bir türlü başlamıyor

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (0)

 • Tüm yorumları gör (4)
Kapat Ürün Yorum Kriterlerimiz

Ürünle ilgili görüşlerinizi paylaştığınız için müşterilerimiz adına teşekkür ederiz.

Hepsiburada’da yer alan ürün yorumları, müşterilerimizin satın aldıkları veya kullandıkları ürünlere dair değerlendirmelerini içerir.

Ürün veya markayla ilgili bilgi veren, ürüne ve kullanımına dair artı ya da eksi özellikleri yazan, tedarik ve teslimat sürecini değerlendiren yorumlar onaylanarak ürün sayfasında yer alır.

Hakaret, argo veya alaycı tavır içeren, fiyat bilgisi verilen, soru sorulan, link verilen, karşılaştırma yapılan, 1-2 kelime olup yeterli bilgi içermeyen yorumlar onaylanamamaktadır.

Bu kriterlere göre incelenen yorumlar, kısa bir değerlendirme sürecinden geçer, uygunsa onaylanarak ilgili ürün sayfasında yer alır. Değerlendirme süresi, yorumların geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Sepette indirimli fiyat
Aşağıdaki kampanyalar, satıcısı olan ürünlerde geçerlidir.
BAŞA DÖN