Deniz Topu

Okulların kapanmasıyla birlikte başlayan uzun yaz tatili özellikle çocuklar için deniz, kum ve oyun demektir. Aileler de iş stresinden uzaklaşmak, yılın yorgunluğunu atıp dinlenmek için özellikle deniz tatilini tercih ederler. Hepsiburada.com tarafından sizlerin beğenisine sunulan deniz topları işte tam da bu noktada devreye giriyor. Anne ve babalar şezlonglarında güneşlenirken, çocukların kendi başlarına oynayabileceği bir oyuncak olan deniz topu ile artık her iki taraf da rahat edecek. Çocuklar deniz topu ile oynarken size sadece onlara uzaktan göz kulak olmak kalacak. Üstelik yılın yorgunluğu üzerinizden gittikten sonra çocuklarınızla birlikte oynayıp kahkahalarla eğleneceksiniz.
Hepsiburada.com farkınızı deniz toplarında da ortaya koyuyor. Erkek ve kız çocukları için ayrı ayrı tasarlanmış olan toplar bir harika! Erkekler için son yıllara damgasını vuran Angry Birds oyununun kahramanı var deniz topu üzerinde. Kızlar için ise Sindrella var. Çocuklarınız bu toplara bayılacak. Ayrıca bol renk ve model çeşidiyle herkes aradığını mutlaka bulacak. Üstelik çok uygun fiyatlarla.
Tatile giderken en sıkıntı çekilen şey, alınan eşyaları bavula sığdırmak. Bu yüzden çoğu aile denizde oynanabilen aktivite oyuncaklarını götürmemeyi yeğliyor. Oysa sahip olacağınız deniz topları hiç yer kaplamıyor. Kolayca şişirip indirebiliyorsunuz. Bu harika deniz toplarına sahip olduğunuza hiç pişman olmacaksınız. Hemen sepetinize ekleyin ve yazın tadını çıkarın.
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Deniz Topu Fiyatları

97 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 97 ürün
DSACategoryId/60001546/2147483604/1800549/1300771