ARA
Giriş Yap
0Sepetim
Adeda Yayıncılık
Dikkati Güçlendirme Seti 1. Sınıf - 7 yaş - Osman Abalı

Dikkati Güçlendirme Seti 1. Sınıf - 7 yaş - Osman Abalı

Adeda Yayıncılık Seçili Kitap Alışverişine "Bana Seni Seviyorum Deme Evlen Benimle" kitabı %76 İndirimli!
%
 • iline bugün teslimat seçeneği
 • (Kargo Bedava)
 • (Kargo Bedava)
 • iline bugün teslimat seçeneği
01 Temmuz 2020, Çarşamba
Ürün sapasağlam tarafımıza ulaştı. Öncelikle emeği geçenlere teşekkür ederim. Bu setin daha önce 2, 3 ve 5 yaş serilerini almıştım yeğenlerime. Şimdi diğerlerine de 4 ve 7 yaşı sipariş ettim. Kitapta sayfa üstlerinde sorulabilecek sorular var. Sorulan soruların dışında başka soru da türetebilirsiniz ekstradan. Setin içinde 3 kitap var. Kolaydan zora hazırlanmış. Diğer yaş gruplarının kitaplarını da aldığım için rahatlıkla karşılaştırma yapabiliyorum. Yaş arttıkça detay ve zorluk derecesi artmış. Başarılı buldum. Bir de yorumlarda dikkatimi çekiyor, "çok basit kalmış" "şu yaştaki çocuğum çözebildi yaşını beklemenize gerek yok" vs gibi yorumlara denk geliyorum. Evet siz isterseniz beklemeyebilirsiniz. Ancak her çocuğun hazırbulunuşluğu aynı değil ne yazık ki. Her çocuk anasınıfına gidemiyor veya aileleri yeteri kadar ilgilenemiyor vs. Bu kitaplar da bunu dikkate alarak hazırlanıyor. Nitekim kitabın başlangıç kısımları oldukça basit bir şekilde hazırlanmış, çünkü amaç çocuğun başarabilirim duygusunu tatmasını sağlamak ve sonrasında alışmaları yapması için istek oluşturmak. Kitapta düzeltilmesi gerektiğini düşündüğüm tek kısım el yazısıyla yazımı gösterilmiş harfler. İlkokullarda el yazısı kaldırıldı biliyorsunuz. Kitaplarda harflerin yazımını gösteren birer sayflalık yazılar mevcut. Çok fazla sayfa tutmuyor ancak yeni baskılarda çıkartılırsa daha iyi olur. Fotoğraflara ekleyeceğim oradan bakabilirsiniz. Yorumum umarım almayı düşünenlere yardımcı olur. Kitabın hazırlanmasında ve ulaştırılmasında emeği geçenlere teşekkürler.
T***** T***** İLKADIM - Samsun Tüm Değerlendirmeler (361)
DSACategoryId/60001501/2147483645/9914/80224072/80168006

Dikkati Güçlendirme Seti 1. Sınıf - 7 yaş - Osman Abalı


Dikkati Güçlendirme Seti (7 YAŞ)

Dikkat ve zekâ güçlendirme kitapları kategorisinde yer alan ve 7 yaş grubu anasınıfı öğrencileri için hazırlanan Dikkati Güçlendirme Seti kitabı görsel ve sayısal zekâyı geliştirmeye yönelik egzersizler içeriyor. Doç. Dr. Osman Abalı tarafından hazırlanan bu set bilimin ve akademik geçmişin birikimi ile hizmete sunuluyor. Problem çözme becerisinden düşünme ve aritmetik beceriye kadar birçok alanda gelişime destek olan bu set ile başarı kaçınılmaz bir hal alıyor.


Dgs ile İlgili Hedefler / Genel Faydaları

Öğrenme sistemini aktif bir şekilde çalıştırıp ders başarısını artırır.
Dikkat becerilerinde artış olur, ders ve akademik alandaki dikkat hataları azalır.
Çalışmaya ve öğrenmeye karşı istek artar, okuldaki performansı yükselir.
Görsel alana girenleri fark eder ve ayırt eder, masa başı ders çalışmalarındaki başarısı artar.
El göz koordinasyonu artar, performans ödevlerinde üretkenliği artırır.
İnce motor becerilerinde artış olur, el becerileri gelişir.
Dinleme becerisi artar, işitsel algısında kuvvetlenme olur.
Planlama ve sıralama becerilerinde artış olur, karşısına çıkan problemlerde fayda sağlar.
Okuma ve okuduğunu anlamaya fayda eder.
Zihinsel enerjinin bir konuya odaklanmasına yarar.
Düşünme becerilerini destekler, yorumlama becerisini geliştirir.
Esnek düşünebilmeye yardımcı olur. Kısa süreli bellek, uzun süreli bellek gelişimine fayda sağlar.
Farklı bakış açıları ile problem çözmeye yarar sağlar.
Aritmetik becerisine katkı sağlar.
Soyutlama becerisine fayda sağlar.
Sözel becerilerini artırır.
Unutkanlığı azaltır. Kavrama süratini geliştirir.
Farklı açılardan öğrenme becerisini destekler.


Psikolojik Faydaları

Sürükleyicidir, başarılı olma duygusunu pekiştirir. Kendine güveni özellikle akademik özgüveni artırır.
Okulu ve çalışma sevgisini artırır.
Kâğıt, kalem ders ve öğrenme olumlu hale gelir.
Boş zamanlarını değerlendirir.
TV ve görsel araçların yol açtığı problemlerin azalmasına yardımcıdır.
Duygu ve öfke kontrolü artar.


Kitap Uygulama Talimatları

1. Dikkati güçlendiren egzersizler çocuğun yaşına uygun olarak hazırlanmıştır.
2. Yaşına uygun egzersizlerden çok hata yapan çocuklar bir alt yaş grubu olan kitapları çalıştıktan sonra kendi yaşlarına uygun kitapları çalışmaya devam edebilirler.
3. Çalışmaların her birinin üzerinde talimatlar ve yönergeler bulunmaktadır.
4. Çocuğun kendi başına yapması ve sonrasında, cevap anahtarında birlikte kontrol edilmesi mümkündür. İsterlerse anne baba veya eğitimcilerle birlikte de çözebilirler. Önemli olan yoğunlaşma ve çözümle sonuca gitmektir.
5. Çalışma süresinde sınır bulunmamaktadır. Çocuklar istedikleri kadar egzersiz yapabilirler. Mümkünse her bir sayfadaki egzersiz çözülmeli, sayfa atlaması yapılmamalıdır. 6. Her bir sayfa için çözme süresi değişmektedir. Ortalama 2-5 dakikalık süre her bir sayfa için yeterli kabul edilebilir. Bazı egzersizler bu süreyi aşabilir bazıları daha kısa sürede yapılabilir. Bu sebeple çocuğa serbest zaman verilmesi daha iyi olacaktır. Yani çocuk istediği kadar sayfaya yoğunlaşabilir. Eğer yapamıyorsa sonuç gösterilerek sorunun cevabından öğrenmesi sağlanmalıdır.
7. Mümkünse her gün çalışmalar yapılmalıdır. Bu yapılamazsa çok uzun ara vermeden egzersizlere devam edilmesi daha faydalıdır. Ancak uzun bir zamana yayılsa bile kitabın bitirilmesi ana hedef olmalıdır.
8. Çocuğun günlük çalışma süresi 10 dakikadan 60 dakikaya kadar çıkabilir. Zaman kısıtlaması yoktur. Günün herhangi bir saatinde yapılabilir.
9. Eğer çocuk kendi yaşının kitaplarını bitirmişse bir üst yaş grubuna geçerek çalışmalara devam edebilir. Bu durum çocuğun dikkat seviyesinin yüksek olduğunu gösterir.
10. Çocuklar hata yaptığında uygun bir iletişim dili ile doğrusu gösterilmelidir.
11. Derslerden kalan zamanlarda bu çalışmalar rahatlıkla yapılabilir.
12. Çocuğun çok hata yaptığı egzersizler farklı şekillerde tekrarlanarak bu hatalar azaltılabilir.
13. Kitabın ilerleyen sayfalarında hata oranının azalması beklenir.
14. Dikkatin egzersizlerle güçlendirilmesi keyif, dinamizm ve motivasyon süreci ile desteklenmelidir.

Set İçerikleri
• Dikkati Güçlendirme Seti 7 Yaş, 3 adet kitaptan oluşmaktadır.
• Her kitap 167 sayfadan oluşmaktadır.

Eğitimi ailede başlayıp okulda sürdürülen bir serüven olarak ele alan Adeda Yayıncılık, 3-18 yaş arası her dönem için ayrı hazırlanmış olan eğitim setleri ile hem çocukların hem ebeveynlerin yol göstericisi oluyor. Birbirinden farklı içerikleri ile öğrenme, dikkat, odaklanma, ilgi, hafıza gibi birçok alanda gelişim gösterme imkanı sunan eğitim setleri, okul başarısını artırmakla kalmayıp; planlama, yorumlama ve yargılama gibi düşünce becerilerini güçlendirerek kişilik gelişimine olumlu destek sağlıyor. Doç Dr Osman Abalı tarafından profesyonel yöntemlerle hazırlanan setler, özellikle dikkat eksikliği yaşayan okul öğrencileri için büyük önem taşıyor.

Dikkati Güçlendirme Seti 1. Sınıf 7 yaş ürünü, özellikle okula başlama döneminde uyum ve dikkat problemi yaşayan çocuklar için profesyonel metotlarla hazırlanmış bir set olarak ebeveynlerin en çok tercih ettiği ürünler arasında yer alıyor. 167 sayfadan oluşan üç farklı kitap şeklinde hazırlanan Dikkati Güçlendirme Seti, zorluk derecesi değişkenlik gösteren birbirinden farklı dikkat egzersizleri içeriyor. Çocukları sıkmamak ve dikkatlerini uzun süre korumak adına eğlenceli bölümlerle renklendirilmiş olan üç kitap sayesinde görsel ve sayısal hafızayı geliştirmek hem keyifli hem kolay!

Dikkat eksikliği problemi yaşayan 1. sınıf dönemindeki çocuğunuza, yaşına uygun olarak hazırlanmış egzersizlerle eğlenceli oyunlar oynama şansı verirken; dikkatini daha uzun süre koruduğunu, el göz koordinasyonunda büyük artış olduğunu, çalışmaya ve öğrenmeye karşı duyduğu istekteki büyük artışı, karşısına çıkan problemlere daha hızlı ve kolay çözümler bulduğunu fark edeceksiniz. Doç Dr Osman Abalı tarafından profesyonel eğitim ve birbirinden farklı dikkat unsurları ile hazırlanan set ile, çocuğunuzun daha birçok alanda göstereceği gelişime şahit olabilirsiniz.

Akademik, görsel, sayısal ve dokunsal algıya yönelik egzersizler ile desteklenmiş olan Dikkati Güçlendirme Seti,

Kavrama hızını geliştirerek öğrenme becerisini birçok açıdan destekliyor.

Zihinsel enerjinin uzun süre belli konuya odaklanmasını sağlıyor. Böylece hem düşünme becerilerinde, hem de yorumlama becerisinde artışa sebep oluyor.

Görsel alan sınırlarına girenleri fark etmeyi ve ayır etmeyi sağlayarak masa başı çalışma süresince dikkati en üst düzeyde tutma imkânı veriyor.

Egzersizler sayesinde aritmetik beceride büyük artış gözlenirken, soyut düşünme yeteneğinde de gözle görülür hızlanma meydana geliyor.

Düşünce kalıbını genişletmekle kalmayıp, farklı açılardan bakmayı ve esnek bir düşünce biçimine sahip olmayı mümkün kılıyor. Bu özellik çocuğunuzun yalnızca okul hayatında değil, tüm hayatı boyunca karşılaşacağı problemler karşısında kolay çözümler bulmasına yardımcı olacaktır.

Hem kısa süreli hafızayı hem uzun süreli hafızayı destekleyecek olan egzersizler, okuduğunu kolay bir şekilde kavramayı ve problem çözme sırasında çabucak hatırlamayı sağlıyor. Böylelikle masa başında geçirilen çalışma süresi de azaltılarak, çocuğunuzun dikkati dağılmaya başlamadan tüm ödevleri bitmiş olacak!

Çalışmaya ve öğrenmeye karşı ilgiyi son derece artıran egzersizler, tablet, bilgisayar, cep telefonu gibi dikkati olumsuz etkileyen cihazlara karşı duyulan ilgiyi kontrol altına almayı sağlıyor. Çocukların hem akademik hem kişisel alandaki gelişimi üzerinde birçok olumsuz etkisi olduğu bilinen bu cihazların kontollü kullanılması özellikle gelişim çağında büyük önem taşıyor. Yetişkinlik döneminde farklı bağımlılık türlerinde artışa neden olduğu öngörülen kontrolsüz akıllı cihaz kullanımı, dikkat eksikliğinin de en büyük nedenlerinden biri olarak görülüyor.Çocuğunuzun eğitim hayatını en iyi şekilde sürdürmesi ve hayatının her alanında önemli yer tutacak olan otokontrol mekanizmasını geliştirebilmesi için, profesyonel olarak hazırlanmış olan Dikkati Güçlendirme Setlerinden faydalanabilirsiniz. Çocuğunuzun eğitim hayatını eğlenceli egzersizler ile desteklerken; dikkat süresinde, öğrenme hızında ve çalışma isteğinde meydana gelen büyük artışa tanık olacaksınız!Düz yazı

Basım Dili Türkçe
Boyut Normal Boy
Cilt Durumu Ciltsiz
Sayfa Sayısı 468
Yayın Tarihi 2019
Yazar Osman Abalı
Diğer
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV0000011R8R
Dikkati Güçlendirme Seti 1. Sınıf - 7 yaş - Osman Abalı Yorumları
Tüm yorumları gör (361)
 • TT
  Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
  Beş Yıldız

  Ürün sapasağlam tarafımıza ulaştı. Öncelikle emeği geçenlere teşekkür ederim. Bu setin daha önce 2, 3 ve 5 yaş serilerini almıştım yeğenlerime. Şimdi diğerlerine de 4 ve 7 yaşı sipariş ettim. Kitapta sayfa üstlerinde sorulabilecek sorular var. Sorulan soruların dışında başka soru da türetebilirsiniz ekstradan. Setin içinde 3 kitap var. Kolaydan zora hazırlanmış. Diğer yaş gruplarının kitaplarını da aldığım için rahatlıkla karşılaştırma yapabiliyorum. Yaş arttıkça detay ve zorluk derecesi artmış. Başarılı buldum. Bir de yorumlarda dikkatimi çekiyor, "çok basit kalmış" "şu yaştaki çocuğum çözebildi yaşını beklemenize gerek yok" vs gibi yorumlara denk geliyorum. Evet siz isterseniz beklemeyebilirsiniz. Ancak her çocuğun hazırbulunuşluğu aynı değil ne yazık ki. Her çocuk anasınıfına gidemiyor veya aileleri yeteri kadar ilgilenemiyor vs. Bu kitaplar da bunu dikkate alarak hazırlanıyor. Nitekim kitabın başlangıç kısımları oldukça basit bir şekilde hazırlanmış, çünkü amaç çocuğun başarabilirim duygusunu tatmasını sağlamak ve sonrasında alışmaları yapması için istek oluşturmak. Kitapta düzeltilmesi gerektiğini düşündüğüm tek kısım el yazısıyla yazımı gösterilmiş harfler. İlkokullarda el yazısı kaldırıldı biliyorsunuz. Kitaplarda harflerin yazımını gösteren birer sayflalık yazılar mevcut. Çok fazla sayfa tutmuyor ancak yeni baskılarda çıkartılırsa daha iyi olur. Fotoğraflara ekleyeceğim oradan bakabilirsiniz. Yorumum umarım almayı düşünenlere yardımcı olur. Kitabın hazırlanmasında ve ulaştırılmasında emeği geçenlere teşekkürler.

  Dikkati Güçlendirme Seti 1. Sınıf - 7 yaş - Osman Abalı
  Dikkati Güçlendirme Seti 1. Sınıf - 7 yaş - Osman Abalı
  Dikkati Güçlendirme Seti 1. Sınıf - 7 yaş - Osman Abalı
  İLKADIM - Samsun

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (14) Hayır (0)

 • ES
  Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
  Beş Yıldız

  Harika bir set kitaptan bikaç resim attım. İçerisindeki steckerları çok sevdi kızım. Çok teşekkürler umarım kızıma faydası olacak dikkati çok çabuk dağılıyor. Bu set bittiğinde diğer yaşlarınıda alacağım. Sayfaların altında egzersizin hangi beceriyi geliştirdiği yazıyor.

  Dikkati Güçlendirme Seti 1. Sınıf - 7 yaş - Osman Abalı
  Dikkati Güçlendirme Seti 1. Sınıf - 7 yaş - Osman Abalı
  Dikkati Güçlendirme Seti 1. Sınıf - 7 yaş - Osman Abalı
  Dikkati Güçlendirme Seti 1. Sınıf - 7 yaş - Osman Abalı
  ARDEŞEN - Rize

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (9) Hayır (0)

 • EA
  Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
  Beş Yıldız

  Urun guzel begendim. Kargo ile ilgilide problem yasamadim. Fakat bir ogretmen olarak icerikle ilgili deginmek istedigim bir konu var. Setin bazi sayfalarinda el yazisi uygulamasinin kalkmasina ragmen egik el yazisi harf ve rakamlari kullanilmis. 1. Sinif cocugu icin bir karmasa olusturmakta. Bu sorun duzeltilirse cok daha iyi olacaktır.

  SAFRANBOLU - Karabük

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (19) Hayır (0)

 • Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
  Beş Yıldız

  Set Ürün oldukça kapsamlı içerikli,3.kitaptan oluşuyor fiyatını da takip edip aldık cok faydali eğlenceli egitim.seti tavsiye ederiz....

  Dikkati Güçlendirme Seti 1. Sınıf - 7 yaş - Osman Abalı
  Dikkati Güçlendirme Seti 1. Sınıf - 7 yaş - Osman Abalı
  SARIYER - İstanbul

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (0)

 • İG
  Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
  Beş Yıldız

  6 yaş kştabını almıştık. kızımız elinden bırakmak istemedi. 7 yaşı da aldık ve hızla çözmeye başladı. çok eğlenceli ve geliştirici. kesinlikle tavsiye ederim.

  Dikkati Güçlendirme Seti 1. Sınıf - 7 yaş - Osman Abalı
  KAĞITHANE - İstanbul

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • MG
  Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
  Beş Yıldız

  24 saatte elimize geçen kitapların ilk bölümünü yariladik bile.6 yaşında oğlum 7 yaş setinde zorlanmadan bir saat çalıştı hem eğlendi hem teknolojiden uzak zaman geçirmenin keyifli olduğuna kanaat getirdi 😊bir ogretmen olarak tüm anne babalara tavsiye edebilirim..

  ODUNPAZARI - Eskişehir

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (10) Hayır (0)

 • UT
  Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
  Beş Yıldız

  Oğlum kitabı çok sevdi. Bir saattir yapıyoruz artık yeter demesem devam edecek. Gerçekten 6-7 yaşındaki bir çocuğun ilgisini bu kadar süre tutabilmek takdire şayan. Bu seti hazırlayan hocama bir sınıf öğretmeni olarak teşekkür ediyorum. Çok güzel etkinlikler var çocuğun dikkatini, odaklanma becerilerini geliştirir. Bu ilkokul çağındaki bir çocuk için son derece önemlidir. Herkese tavsiye ederim.

  MERKEZ - Tokat

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • MT
  Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
  Beş Yıldız

  Harika bir set

  Dikkati Güçlendirme Seti 1. Sınıf - 7 yaş - Osman Abalı
  MEZİTLİ - Mersin

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • HG
  Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
  Beş Yıldız

  Set gayet başarılı.öyle basite indirgenmeden her bir etkinliği özenle hazırlanmış.6 yaş oğlum bayılarak, keyifle yapıyor.yaptikca yapasi geliyor. Hergun ne etkinlik yapsak diye düşünmeyin.cocugunuz zamanı kaliteli gecirsin.icindeki görseller bazen zorlayabilir, benim oğlum anaokuluna gittiği halde okuyup yazabildigi için bu seti aldım.cok iyi yapmışım.

  SELÇUK - İzmir

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (0)

 • AT
  Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
  Beş Yıldız

  Bu kitabın bütün serilerini alacağım sanırım. Çocuğum için 3 yaştan itibaren başlayıp, 7 yaşına kadar geldik. Herkese tavsiye ederim. Teşekkürler..

  BODRUM - Muğla

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • Tüm yorumları gör (361)
Kapat Ürün Yorum Kriterlerimiz

Ürünle ilgili görüşlerinizi paylaştığınız için müşterilerimiz adına teşekkür ederiz.

Hepsiburada’da yer alan ürün yorumları, müşterilerimizin satın aldıkları veya kullandıkları ürünlere dair değerlendirmelerini içerir.

Ürün veya markayla ilgili bilgi veren, ürüne ve kullanımına dair artı ya da eksi özellikleri yazan yorumlar onaylanarak ürün sayfasında yer alır.

Hakaret, argo veya alaycı tavır içeren, fiyat bilgisi verilen, soru sorulan, link verilen, karşılaştırma yapılan yorumlar onaylanamamaktadır.

Bu kriterlere göre incelenen yorumlar, kısa bir değerlendirme sürecinden geçer, uygunsa onaylanarak ilgili ürün sayfasında yer alır. Değerlendirme süresi, yorumların geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Sepette indirimli fiyat
Aşağıdaki kampanyalar, satıcısı olan ürünlerde geçerlidir.
Dikkati Güçlendirme Seti 1. Sınıf - 7 yaş - Osman Abalı ile birlikte seçebileceğiniz kampanyalar
Dikkati Güçlendirme Seti 1. Sınıf - 7 yaş - Osman Abalı
Bana Seni Seviyorum Deme Evlen Benimle - Miraç Çağrı Aktaş
Seçili Kitap Alışverişine "Bana Seni Seviyorum Deme Evlen Benimle" kitabı %76 İndirimli!
%76
indirim
25,00 TL 6,00 TL
Başka Bir Şey - Ahmet Batman
Kitap Alışverişlerine "Başka Bir Şey - Ahmet Batman" Kitabı %75 İndirimli!
%75
indirim
22,00 TL 5,50 TL
Çilek Tadında Aşk Öyküleri-Kolektif
Seçili Kitap Alışverişine "Çilek Tadında Aşk Öyküleri" Kitabı %70 İndirimli!
%70
indirim
19,50 TL 5,85 TL
Karanlıktan Doğan Aydınlık Midhat Paşa - Şule Akşun
Kitap Alışverişlerine "Karanlıktan Doğan Aydınlık Midhat Paşa" Kitabı %70 İndirimli!
%70
indirim
33,00 TL 9,90 TL
Maymun Kadar Aklım Olsa - Ben Ambridge
Kitap Alışverişine "Maymun Kadar Aklım Olsa - Ben Ambridge" Kitabı %66 İndirimli!
%66
indirim
22,40 TL 7,62 TL
Pamuk İle Paytak - Henning Callsen
Çocuk Kitabı Alışverişlerine Pamuk ile Paytak - Henning Callsen Kitabı %55 İndirimli!
%55
indirim
22,00 TL 9,90 TL
Sevdim Gitti - Merthan Demir
Seçili Kitap Alışverişine "Sevdim Gitti - Merthan Demir" kitabı %47 İndirimli!
%47
indirim
17,00 TL 9,01 TL
Mima (İmzalı) - Yüce Zerey
Kitap alışverişine "Mima (İmzalı) - Yüce Zerey" kitabı sepette %25 indirimli!
%25
indirim
19,85 TL 14,89 TL
Harry Potter Boyama Kitabı - Hazel Bilgen
Kitap Alışverişlerine "Harry Potter Boyama Kitabı - Hazel Bilgen" Kitabı %15 İndirimli!
%15
indirim
12,00 TL 10,20 TL
Harry Potter Sihirli Yaratıklar Boyama Kitabı
Kitap Alışverişlerine Harry Potter Sihirli Yaratıklar Boyama Kitabı %15 İndirimli!
%15
indirim
12,00 TL 10,20 TL
Doğa Defteri – Kuşlar - Deniz Gezgin
Seçili Kitap Alışverişine "Doğa Defteri – Kuşlar - Deniz Gezgin" kitabı %4 İndirimli!
%4
indirim
9,90 TL 9,50 TL
Başa dön