Adeda Yayıncılık farklı yaş gruplarına hitap eden kitaplar üretir. İnsan sürekli olarak kendini geliştirmek, yeni şeyler öğrenmek ister. Adeda Yayıncılık da bu doğrultuda herkesin istek ve ihtiyaçlarını karşılayacak kitaplar satışa sunar. Dikkat ve zeka geliştirme kitapları, okul öncesi eğitici öğretici kitaplar, çocuk bakımı ebeveynlik kitapları, zeka geliştirici kitaplar, kaynak kitapları, çocuk öyküleri, araştırma kitapları, eğitim setleri, hamilelik, bebek bakım kitapları bulunur. Her bir kategori farklı bir içeriğe ve faydaya sahiptir. Hem kendinize hem de çocuklarınıza ufuk açıcı Adeda Yayıncılık 5 yaş alarak hayatınızda fark yaratabilirsiniz. Farklı ürün çeşitleri tekli ya da set halinde satışa sunulabilir. Dikkat güçlendirme seti Adeda Yayıncılık bebek ve çocuklar için alınan ürünlerden biridir. Farklı yaş grupları için özel olarak hazırlanan sette görsel ve sayısal zekanın geliştirilmesi amaçlanır. Bu doğrultuda çeşitli egzersizler, resimler, aritmetik beceriyi destekleyen problemler bulunur. Uzmanlar tarafından geliştirilen sorular her anlamda çocuklara fayda sağlar. Boş zamanlarını tablet oynayarak ya da televizyon izleyerek geçirmeleri yerine becerilerini keşfederek geçirebilirler. Bu doğrultuda yaşa uygun Adeda yayınları dikkati güçlendirme seti seçilir. Çalışmaların verimli geçmesi için egzersizlerin uygun zamanda çözülmesi gerekir. Adeda Yayıncılık çocuk kitapları dışında gençlerin kullanabileceği kaynak kitaplar da bulunur. Sınavlara hazırlık için tercih edilen kitaplar soruları rahat çözmeyi, dikkatin tek bir yere toplanmasını kolaylaştırmayı sağlar. Çocuklar Adeda Yayıncılık 7 yaş ile ilgilenirken sizde kendi yaş grubu kitaplarınızı okuyabilirsiniz.

Çocuklara Özel Adeda Yayıncılık Kitapları

Belirli yaş grubundaki çocuklara özel olarak hazırlanan kitaplar pek çok faydalı bilgi içerir. Dikkat ve zeka geliştirici kitaplar set halinde satılır ve oldukça kapsamlıdır. Adeda Yayıncılık dikkat güçlendirme seti çocuklara eğlenceli bir öğrenme süreci yaratır. Bu nedenle setlerin hem içi hem de dışı oldukça renklidir. Benzer şekilde okul öncesi kitapları da ilgi çekici tasarımlarıyla ön plana çıkar. Eğitici ve öğretici Adeda Yayıncılık 10 yaş ve diğer yaş gruplarına özel içerik faydaları ise şu şekildedir:

 • Kitaplar çocukların gelişimlerine katkı sağlar, öğrenme becerilerini geliştirir ve dikkatlerini toplamalarına yardımcı olur.
 • Adeda Yayıncılık 3 yaş setleri çocukları okula hazırlar, görsel ve analitik zekalarının gelişmesine katkıda bulunur.
 • Motor becerilerini geliştiren kitaplar el ve göz koordinasyonun korunmasına da yardımcı olabilir.
 • Adeda Yayıncılık 2 yaş kitapları da görsel ve sayısal egzersizler içerir. Ayrıca set içerisinde oyuncak da bulunması küçük çocukların ilgisini çekmek içindir.
 • Farklı yaş gruplarına ait setler unutkanlığı azaltabilir, sözel becerileri geliştirebilir, esnek düşünebilmeyi sağlayabilir, performans ödevlerine katkıda bulunabilir.
 • Eğitici ve öğretici dikkat güçlendirme seti psikolojik faydalara da sahiptir. Çocuklar sürükleyici kitaplar sayesinde motivasyonlarını ve özgüvenlerini arttırabilir. Ayrıca sinirli çocukların öfke kontrolünü sağlayabilmesine de yardımcı olabilir.
 • Çocuklar için özel olarak hazırlanan setler arasında ahşap materyaller ve kitaplar da yer alır. Adeda Yayıncılık 6 yaş setleri performans becerilerini geliştirir. Renkli ve canlı setler sayesinde etkin bir öğrenme sağlanabilir.
Derslere Yardımcı Adeda Yayıncılık Kitapları

Adeda Yayıncılık sadece okul öncesi, anaokulu ya da ilkokul çocuklarına değil aynı zamanda sınav çağındaki çocuklara da kitap hazırlar. Adeda Yayıncılık kitapları farklı yaş gruplarına göre hazırlanır. Bunun nedeni farklı yaşlardaki çocuklar farklı sınıflara gider ve sınavlara katılır. Kitapların içerikleri derslere ve sınav müfredatına göre değişebilir. Ayrıca MEB müfredatına uygun içeriklere sahip olmaları da önemlidir. Bunun yanında Adeda Yayıncılık dikkat geliştirme kitapları da vardır. Adeda Yayıncılık 7.sınıf kitapları da set halinde olabilir ve yaş grupları doğrultusunda farklı sınıflar tarafından da kullanılabilir. Adeda Yayıncılık 8.sınıf setleri sadece okul sınavlarına yönelik değildir. Aynı zamanda dikkati güçlendirmeye ve görsel algının artmasına da yöneliktir. Bu doğrultuda öğrenciler dikkat seviyelerini tamamı renkli kitaplardan öğrenebilir. Adeda Yayıncılık 11 yaş dikkatin maksimum verimlilikle kullanılmasını sağlar. Sayısal, sözel ve görsel egzersizlerle başarı arttırılabilir. Adeda Yayıncılık 12 yaş kitapları sayesinde mantık yürütmek, konuya hakim olmak, okuduğunu anlamak, dikkat yoğunluğunu toplamak, yorum yapabilmek ve muhakeme becerisi geliştirebilmek kolaylaşabilir. Setler sınava hazırlanan öğrenciler dışında okuma yazmaya yeni geçmiş çocuklar için de etkilidir. Adeda Yayıncılık okumayı güçlendirme seti sayesinde çocuklar okuduklarını kolayca anlayabilir ve okul hayatına eğlenceli aktivitelerle başlayabilir. Kitap uygulama talimatları da göz önünde bulundurularak derslerden kalan zamanlar iyi değerlendirilebilir. Adeda DGS seti çeşitleri sayesinde çalışmalar birer egzersize dönüşebilir.

Adeda Yayıncılık Kitapları Fiyatları

Ürünlerin fiyatları içerikleri doğrultusunda değişiklik gösterebilir. Adeda Yayıncılık setleri yaş gruplarına göre farklı kitaplar, oyuncaklar bulundurabilir. İçerikler genişlediği zaman ürünlerin fiyatları da artabilir. Ürünlerde çok sayıda kitapla beraber egzersizler de bulunur. Bu egzersizler farklı yaş gruplarındaki çocuklara fiziksel ve psikolojik anlamda fayda sağlar. Adeda Yayıncılık 4 yaş görsel ve sayısal egzersizleriyle çocukları okula hazırlar. Resim eşleştirme, nesneleri fark etme gibi egzersizler ebeveynler kontrolünde yapılabilir. Ebeveynler ise boş zamanlarında anne baba, hamilelik ve bebek bakımıyla alakalı olan kitapları okuyabilir. Her bir kitap farklı sayfa sayılarına, kapak ve sayfa kalitelerine sahip olabilir. Kaliteli ciltler Adeda Yayıncılık 9 yaş kitaplarının dayanıklı olmasını da sağlar. Özellikle küçük çocuklar kitapları çabuk eskitebilir. Sert kapaklar ise kolay kolay yırtılmadığı ve zedelenmediği için etkili bir kullanım sergiler. Adeda Yayıncılık 8 yaş kitapları fiyatları belirlenirken yeni nesil sistemler kullanılıp kullanılmadığı da dikkate alınır. Adeda Yayıncılık Balina Baliba yeni Neuro Via sistemi kullanılır. Bu gelişmiş sistemler setlerin maksimum performansla dikkat güçlendirici özelliklerini sergilemelerini sağlar. Etkilerinin fazla olması da fiyatlarının artmasına neden olabilir. Dikkat geliştirme seti Adeda Yayıncılık setleri arasında fiyatı yüksek olanlardan bir diğeri ahşap materyalli olanlardır. Evde çocuklarınızla beraber hem keyifli hem de eğitici aktiviteler yapmak isterseniz dikkat güçlendiren setleri tercih edebilirsiniz. Aradığınız tüm Adeda yazmayı güçlendirme seti çeşitlerine de Hepsiburada’dan uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Adeda Yayıncılık Kitapları Nasıl Kullanılır?

Farklı Adeda Yayıncılık etkin okuma ve anlama setleri içerisinde kitap uygulama talimatları bulunur. Bu talimatlar dikkatli bir şekilde incelenebilir ve etkili kullanım yöntemleri keşfedilebilir. Egzersizler yapılırken ebeveyn gözlemleri de oldukça önemlidir. Çocuklar Adeda Yayıncılık okuma yazma seti içindeki egzersizleri yaparken zorlanırsa bir alt yaş grubu setleri yapabilir.

Adeda Yayıncılık Kitapları Genel Faydaları Neler?

Birbirinden kaliteli Adeda Yayıncılık 1.sınıf setleri çok sayıda faydaya sahiptir. Çocukların motor becerilerini geliştiren, esnek düşünebilmelerini sağlayan, farklı bakış açıları bulmalarına yardımcı olan ve soyutlama becerisi sunan kitaplar renkli sayfalardan oluşur. Dikkat çekici görseller çocukların motivasyonlarını ve ders çalışma isteklerini de arttırabilir. Kullanıcıların edindikleri faydaları öğrenmek için Adeda Yayıncılık yorumları inceleyebilirsiniz.

Ebeveynler Adeda Yayıncılık Kitaplarından Memnun mu?

Ebeveynler farklı yaş gruplarındaki çocukları için eğitici ve öğretici kitaplar alabilir. Adeda Yayıncılık dikkatli çizgiler gibi kitaplar gelişmiş içerikleri sayesinde anne babalara yol gösterici olur. Okul öncesi ve sonrası gelişimlerine büyük katkı sağlar. Adeda Yayıncılık hikaye kitapları ise boş vakitlerin keyifli ve verimli geçmesine yardımcı olur.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Adeda Yayıncılık

293 ürün var
 1. Ürün Çeşidi A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Yayın Tarihi A-Z
 5. Yazar A-Z
 6. Basım Dili
 7. Boyut
 8. Satıcı A-Z
 9. İndirimli Ürünler
 10. Hemen Al Sonra Öde
 11. Sepette Kampanyalı Ürünler
 12. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Yarın Kapında
Başa dön