Discovery firması olta kamışı, olta makinesi ve diğer balık avı malzemeleri ile avcılık sektöründe öne çıkar. Son derece kaliteli olta kamışları ve olta setleri hem yeni başlayanlar hem de profesyonel balık avcıları için ideal malzemeler içerir.

Discovery Kamış ve Olta Takımları

Discovery kamış ve olta takımları çok yönlü kullanım özellikleri sunar ve farklı avlanma stillerine uygun olarak üretilir. Boyut, malzeme, atar ve çeker değeri gibi özellikler bakımından değişiklik gösteren olta kamışları arasından kendi avlanma tarzınıza en uygun ürünü rahatlıkla bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra, yeni başlayanlar için önerilen setler arasından seçim yaparak kolayca tüm malzemeleri edinebilirsiniz. Böylece her bir malzeme için kafa karışıklığı yaşamadan doğrudan avlanmaya başlayabilirsiniz. Discovery olta takımları ve olta kamışı seçenekleri arasında karar vermek için öncelikle avlanacağınız bölge, avlayacağınız balığın cinsi, balık boyutları gibi unsurları göz önünde bulundurmanız gerekir. Örneğin çipura ya da dil balığı gibi ağır ve yapılı balıkların avında genellikle ağır ve sağlam olta kamışları tercih edilir. Çünkü bu tip balıklar av esnasında cüsseleri ile iğneye ve kamışa vurarak zarar verebilir. Buna karşın, küçük göl balıklarının avında ise hafif ve esnek yapıdaki olta kamışları tercih edilir. Böylece kolay kullanım ve pratiklik özelliklerinden faydalanılabilir.

Pratik Kullanımlı Setler

Set olarak sunulan Discovery olta takımı modelleri ihtiyaç duyabileceğiniz tüm ürünleri kapsadığı için son derece pratiktir. Her bir ürün için ayrı ayrı araştırmanıza gerek kalmadan tüm malzemeleri bir arada edinebilirsiniz. Özellikle yeni başlayanlar için büyük kolaylık sağlayan Discovery olta takımı modelleri oldukça geniş kapsamlı kullanım imkânı sunar. Discovery olta setleri ve olta kamışları arasında karar verirken avlanacağınız konumu önceden belirlemenizde fayda vardır. Böylece hangi uzunluktaki olta kamışından daha etkili biçimde faydalanabileceğinize karar verebilirsiniz. Örneğin, iskele ya da tekne gibi bir alandan avlanmayı planlıyorsanız balık yoğunluğuna yakın olacağınız için çok uzun olta kamışlarını tercih etmenize gerek yoktur. Ancak kıyıdan avlanmayı planlıyorsanız mümkün olduğunca uzun bir olta kamışı tercih ederek balık yoğunluğu bulunan iç bölgelere kolaylıkla erişebilirsiniz. Bu nedenle Discovery olta kamışı ve olta setleri arasında seçim yaparken avlanma stilinize uygun bir malzeme seçerek av verimliliğini artırabilirsiniz. Discovery olta kamışı ve olta takımlarının öne çıkan bazı avantajları ise şu şekildedir:

 • Discovery olta kamışları son derece dayanıklı yapıları sayesinde uzun ömürlü kullanım imkânı sunar. Deniz tuzu, güneş ışığı gibi etmenlere karşı dayanıklı hale getirilen Discovery olta kamışları son derece sağlam yapıdadır.
 • Farklı avlanma stillerine yönelik ürün çeşitliliği sunan Discovery olta kamışı ve olta takımı modelleri arasından ihtiyaçlarınıza yönelik olarak kolaylıkla seçim yapabilirsiniz. Geniş ürün çeşitliliği sayesinde tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.
 • Hafif yapıda sunulan Discovery olta kamışı modelleri avcıların daha az yorulması için dizayn edilir. Kolay kullanım imkânı sunan hafif olta kamışı modelleri özellikle göl suyu avcılığında sıklıkla tercih edilir.
 • Ağır yapıda tasarlanan Discovery olta kamışı modelleri ise ağır ve iri yapılı balıkların avı için idealdir. Özellikle iğneye ve kamışa darbeleriyle zarar veren balıkların avında mutlaka sağlam olta kamışları tercih edilmelidir.

Discovery Kamış ve Olta Takımları Fiyatları

Discovery kamış ve olta takımlarının fiyatları ürünün ağırlığına, üretiminde kullanılan malzemeye, atar ve çeker değerlerine, kalitesine ve ek özelliklerine göre değişiklik gösterir. Özellikle geniş kapsamlı olta takımı modelleri diğerlerine göre daha farklı bir fiyat aralığında sunulabilir. Bunun yanı sıra, farklı kullanım özellikleri sayesinde çeşitli avantajlar sunan av malzemeleri ise uzun ömürlü kullanımları sayesinde tasarruf etmenize yardımcı olur.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Discovery Olta Takımları

73 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Discovery Olta Takımları
  2. Lineaeffe Olta Takımları
  3. Daiwa Olta Takımları
  4. Okuma Olta Takımları
  5. Shimano Olta Takımları
  6. Remixon Olta Takımları
  7. BAUER Olta Takımları
  8. Savage Gear Olta Takımları
  9. Dam Olta Takımları
  10. Abu Garcia Olta Takımları
  11. AlbaStar Olta Takımları
  12. Spro Olta Takımları
  13. Captain Olta Takımları
  14. Kudos Olta Takımları
  15. Michigan Olta Takımları
  16. Fujin Olta Takımları
  17. Effe Olta Takımları
  18. Cormoran Olta Takımları
  19. D.A.M Olta Takımları
  20. Eurofish Olta Takımları
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Satıcı A-Z
 • Marka Discovery
DSACategoryId/60001546/2147483604/22003834/1307055/1308748/discovery
Başa dön