Durex Erotik Masaj Yağı ve Duş Jelleri

Cinsel yaşamın daha keyifli hale gelmesi ve çok daha sağlıklı bir şekilde yaşanması için kullanılması tercih edilen bazı ürünler mevcuttur. Bu ürünler içerisinde yer alan Durex yağ çeşitleri, birleşmenin çok daha kolay bir şekilde yapılmasına olanak sağlar. Erotik masaj yağları olarak da bilinen bu yağ türleri, farklı aroma ve renk seçenekleri ile sizlere sunuluyor. Hem bayanlar hem de baylar için kullanımı uygun olan erotik masaj yağlarının yanı sıra Durex markası tarafından sunulan çeşitli duş jelleri de mevcuttur. Duş esnasında hem keyfinize keyif katmak hem de mis gibi kokulara bürünmek için Durex duş jelleri tam size göredir. Pembe, şeffaf, beyaz, mavi, yeşil, turuncu ve sarı gibi tüm renk tonlarına sahip olan duş jelleri farklı aromaları sayesinde her tarza hitap ediyor. Duş esnasında hem cildi yumuşatıyor hem de derinlemesine temizliyor, besliyor ve nemlendiriyor. Duştan çıktığınız zaman kuru bir cilt ile karşılaşmak istemediğiniz takdirde bu duş jellerini kullanmayı tercih edebilirsiniz. Kullandıkça memnun kalacağınız ve cildinizde hoş bir koku ve his bırakacak olan Durex duş jellerinin farklı şişe boyutları da mevcuttur. İlk kez deneyecek olanlar 250 ml gibi ufak boyutlu olanları tercih edebilirler. Rutin olarak kullananlar için 1000 ml gibi daha büyük boyutlu olanları tercih edebilirler. 

Durex Plaj Masaj Jeli Sensual

Hem bir fantezi ürünü olarak sunulan hem de pelvik ağrıların giderilmesine yardımcı olan Durex masaj yağları, kullanıldığı sürece daha rahat bir cinsel birleşme sağlar. İlişkilerde hem acıyı en aza indirmek hem de daha kolay şekilde birleşme sağlamak adına Durex Plaj Masaj Jeli Sensual deneyebilirsiniz. İkisi bir arada sunulan bu masaj jeli hassas ciltlerin kullanımı için oldukça idealdir. Uygun fiyatlar kapsamında sunulan Durex Plaj Masaj Jeli sensual, içerdiği ylang özleri ile cildi tahriş etmeden kolay bir kullanım avantajı sunar. Hem masaj jeli olarak hem de kayganlaştırıcı olarak kullanabilirsiniz. Cinsel bölgelerde kullanılmasında hiçbir mahsur bulunmaz. Dermatolojik olarak test edilen Durex Plaj Masaj Jeli Sensual ile gecenizi çok daha özel geçirebilirsiniz. İlk kez cinsel birleşmeye girecek olanlar için bu an oldukça özel ve hafızalara kazınan bir andır. Bu nedenle sorun yaşanmaması her iki taraf için de en büyük istektir. Durex Plaj Masaj Jeli Sensual çeşidini kullanarak kolay bir birleşme sağlayabilirsiniz. 

Durex Çilek Aromalı Kayganlaştırıcı 

Çilek aromalı şekilde tasarlanan Durex masaj yağı, özel bölgelerde rahatlama sağlıyor. Vajinada kuruluk meydana geldiğinde cinsel birleşme oldukça ağrılı ve isteksiz bir hâl alabilir. Bu tür sorunlara yol açmamak ve var olan sorunu da en aza indirerek verimli bir cinsel birleşme için çilek aromalı kayganlaştırıcıyı kullanabilirsiniz. Hem bayanların hem de bayların çok daha keyifli anlar yaşamasına olanak sağlar. Cinsel bölgede kullanımı oldukça uygun olan bu ürünler Durex prezervatifleri ile birlikte de kullanılabilir. Cilde temas etmesinde hiçbir sakınca yoktur. Yanma, kaşınma ve benzeri sorunları beraberinde getirmez. Bu nedenle gönül rahatlığıyla ve güvenle kullanmaya devam edebilirsiniz. Dermatolojik olarak test edilen Durex çilek aromalı kayganlaştırıcı, ilk deneyiminizde dahi size yardımcı olan bir üründür. Dört mevsim boyunca kullanılabilir. Yüksek kaliteli ve oldukça ekonomik bir ürün olarak karşınıza çıkan Durex çilek aromalı kayganlaştırıcı, pH derecesi de optime edilmiş bir üründür. Bu nedenle tene temas ettiği zaman pH dengesinde bir bozulmaya neden olmaz. Yağlılık hissi bırakmadan kullanılan bu çeşitler aynı zamanda cilt tarafından kolayca emilir ve uzun süre yapışkan ve kaygan hissi vermez. Rahatsız olmadan oral temas ile de kullanılabilir. Üretiminde tamamen gıdaya uygun içerikler kullanıldığı için oral temas halinde de insan sağlığına zarar vermez. Kimyasal maddeler içermeyen bu kayganlaştırıcılar toksik madde ve koruyucu da içermez. Kullanımdan sonra ılık su ile durulamak yeterli olur. İster tüm vücuda ister yalnızca özel bölgelere uygulayabilirsiniz. Alerji yapmayan özelliği sayesinde tüm çiftler tarafından güvenle kullanılabilir. Aynı zamanda tamamen özel formülü sayesinde üfleme esnasında ferah bir his bırakır ve hoş kokusu ile istenmeyen kötü kokuların giderilmesine de yardımcı olur. Aynı zamanda uygulanan bölgenin esneklik seviyesini arttırarak bakımlı görünmesine de yardımcı olur. 

Durex Play Su Bazlı Kayganlaştırıcı Jel

Durex Play Su Bazlı Kayganlaştırıcı Jel en çok tercih edilen jellerden birisidir. Tamamen su bazlı olduğundan renksiz ve koruyucu içermeyen bir ürün çeşididir. Anal ilişkiler için de kullanıma uygun olan Durex Plaj Su Bazlı Kayganlaştırıcı Jeli daha sağlıklı ve daha keyifli bir cinsel birleşme yaşamanıza olanak sunar. Dermatolojik olarak ve klinik açıdan test edilen su bazlı jeller prezervatifler ile de %100 uyum sağlar. PH dengesi tam yerinde olan bu kayganlaştırıcı jeller uzun süre kurumadan rahatlatma özelliği de sunar. Vajinal kuruluğu istediğiniz süre boyunca gideren bu kayganlaştırıcı jelleri fantezi oyuncaklarla birlikte de kullanabilirsiniz. Yağsız ve tamamen su bazlı olduğu için suda kolayca çözünebilir. Cinsel bölgede kullanıma da gayet uygun olan su bazlı jeller özel bileşenleri sayesinde birleşme esnasında uyumu yakalamanıza yardımcı olur. 

Durex Hassas Ylang Kayganlaştırıcı Jel ve Kamasutra Pozisyon Oyun Kartları

Durex hassas ciltler için özel olarak tasarlanan Ylang kayganlaştırıcı jel ile cinsel birlikteliğinizi taçlandırmaya hazır olun. Erotik masajlar için kullanabileceğiniz bu ylang özlü jeli birleşme esnasında vajina kuruluğunu gidermek için de kullanabilirsiniz. İster tekli şekilde ister oyun kartlarıyla birlikte set şeklinde temin edebilirsiniz. Durex Hassas Ylang Kayganlaştırıcı Jel ile birlikte set halinde sunulan kamasutra pozisyon oyun kartları ile cinsel birlikteliğinizi daha özel ve daha heyecanlı hale getirebilirsiniz. Ylang ylang özleri tamamen doğal bileşenler olduğundan kullanım esnasında bölgeye herhangi bir zarar vermez. Tahriş, kaşıntı ve yanma gibi sorunlar meydana gelmez. Güvenle kullanmaya devam edebilirsiniz. 

Durex Play Aloe Vera Kayganlaştırıcı

Tüm vücuda ya da ihtiyaç duyduğunuz her bölgeye rahatlıkla uygulayabileceğiniz Durex Play Aloe Vera Kayganlaştırıcı, gıdaya uygun içerikler kullanılarak üretilmiştir. Bu özelliği göz önüne alındığında ortal temasla olan ilişkilerde de kullanımı gayet uygundur. Yağlılık hissi bırakmayan bu kayganlaştırıcı ciltte ipeksi ve pürüzsüz bir his bırakır. Masaj deneyimini de cinsel birliktelik deneyimini de en iyi şekilde yaşamanıza ve yaşatmanıza olanak sunan Durex Play Aloe Vera Kayganlaştırıcı, çiftlerin vazgeçilmezi olmaya hazırdır. Hoş bir aloe vera kokusuyla da dikkat çeken bu kayganlaştırıcıyı temizlemek için ılık su kullanmanız yeterlidir. Durulayarak bölgeden giderebilirsiniz. Dermatolojik olarak test edilen ve klinik onaylarını alan Durex Play Aloe Vera Kayganlaştırıcı, alerji yapmaz ve kesinlikle toksik maddeler içermez. Bu özelliğinden ötürü cinsel bölgelerde tahrişe de neden olmaz. İster tüm vücuda ister yalnızca cinsel bölgeye uygulayabilirsiniz. Mutlaka serin yerde muhafaza edilmesi gereken bir üründür. Kullanılan bölgede nem oranını arttırır. Elastikiyet oranını arttırır. Özellikle de kullanıldığı bölgeye düzenli olarak bakım yapar. İçerdiği özel formül hem sıcak hem de soğuk alanlarda kullanıma uygundur. Ferahlatıcı aloe vera kokusu ise kötü kokuların giderilmesinde yardımcı olur. 

Durex Plaj Kayganlaştırıcı & Masaj Jeli Guarana

Tamamen doğal ve alerji gibi sorunlara yol açmayan bir kayganlaştırıcı jel kullanmak istediğiniz takdirde Durex Plaj Kayganlaştırıcı & Masaj Jeli Guarana devreye giriyor. Doğal Guarana yaprakları ve çekirdekleri kullanılarak elde edilen bu masaj jeli tüm vücutta kullanıma uygundur. Yağlı ve yapışkan bir his bırakmadan kullanılan bu jelden buram buram esen guarana kokusunu alabilirsiniz. Su bazlı formülü sayesinde bulaşma hissi de yaratmaz. Suda kolayca çözündüğünden kolayca da durulanarak temizlenebilir. 

Durex Naturals Pure Kayganlaştırıcı Jel Ekonomik Paket

Üretildiği günden bu yana en çok tercih edilen kayganlaştırıcı jel çeşitleri arasında yer alan Durex Naturals Pure Kayganlaştırıcı Jel ekonomik paket şeklinde sizlere sunuluyor. 3’lü paket şeklinde temin edebileceğiniz bu ürün hassas bir formüle sahiptir. Gereken kayganlığı iki partner için de yeterli düzeyde sağlar. Vajinal kuruluğun giderilmesine yardımcı olur. Özellikle de sürekli karşılaşılan vajinal kuruluğu, düzenli kullanımda en aza indirir ve tüm belirtilerini hafifletir. Aynı zamanda cinsel birleşme esnasında daha doğal ve daha yakın hissetmenize yardımcı olur. %100 doğal özler kullanılarak elde edilen bu jelleri Durex prezervatifleri ile birlikte kullanmanızda da bir sakınca yoktur. Kokusu ve rengin bulunmayan Durex Naturals Pure Kayganlaştırıcı Jel ile partnerinizi memnun etmeye hazır olun. 

Erotik Masaj Jelleri Nasıl Kullanılır?

Bazı ciltler her bölgede ayrı bir kuruluğa ve hassasiyete sahip olabilir. Bu kuruluk günlük yaşamda herhangi bir sorun teşkil etmese de cinsel birleşme esnasında hem kadınları hem de erkekleri zorlayan dakikalara neden olabilir. Bu tür sorunlar ise partnerleri memnun etmez ve cinsel ilişkiden keyif alınmasını engeller. Bu tür sorunlarla karşılaşmamak adına ve partnerinizi daima memnun etmek adına erotik masaj jelleri, yağları ve kayganlaştırıcı jelleri kullanmayı tercih edebilirsiniz. Her cinsel ilişki doğallık ve yakınlık ister. Bu doğrultuda sağlık açısından zararsız olan ve cinsel ilişkiyi daha keyifli hale getiren sağlık ürünlerinin kullanılmasında hiçbir sakınca bulunmaz. Özellikle de vajinal kuruluğu gidermek için kullanılan erotik masaj jelleri ve kayganlaştırıcı çeşitleri, birleşmenin daha rahat sağlanmasına olanak sunar. Kuru ve hassas cilt yapısına sahip olan kimseler için mutlaka kullanılması gereken ideal ürünlerdir. Erotik masaj jelleri kadın, erkek ya da her ikisi tarafından da eş zamanlı olarak kullanılabilir. 

Erotik Masaj Jelleri Ne İşe Yarar?

Erotik masaj jelleri düzenli kullanım sonucunda kullanıldığı bölgenin nem oranını arttırır. Elastikiyet kazandırır ve özellikle de bakım yapılmasını sağlar. Cinsel sağlık ürünleri arasında yer alan erotik masaj jelleri her iki cinsiyet tarafından da kullanıma uygundur. Sağlıklı giden bir cinsel yaşam için kullanılması gerekli olan ürünlerdir. Çiftler erotik masaj jelleri ve kayganlaştırıcı kullandığı zaman haz alma oranı çok daha yüksek seviyeye ulaşır. Özellikle de cinsel ilişki sonrasında meydana gelen ağrı ve acıların önüne geçmek için de vajina kuruluğunu önlemek önemlidir. Sağlık kuruluşları tarafından da onaylanan ve kullanılması tavsiye edilen erotik masaj jelleri ve kayganlaştırıcılar, kuruluk şikayetini ortadan kaldırmak maksadıyla temel olarak üretilen ürünlerdir. Kullanılmasında hiçbir sakınca ve çekince bulunmaz. 

Erotik Masaj Jellerinin İçeriği Nedir?

Erotik masaj jelleri ve kayganlaştırıcı ürünlerin içerisinde %99 oranında doğal öz ve bileşenler kullanılır. Jel, yağ ya da krem formunda sunulan bu jeller genellikle su bazlı olarak tercih edilir. Birçok farklı kondom ürünüyle de kullanılabilen erotik masaj jelleri, Durex tarafından en kaliteli aromaları ve içerikleri ile sizlere sunulmaya hızla devam ediyor. Bazı ürünlerde geciktirici ve uyarıcı özellikler sunmak adına yağ, silikon ve diğer etken maddelerin kullanımına da yer verilir. Temel maddelerin yer aldığı erotik masaj jelleri ve kayganlaştırıcılar herhangi bir alerjen duruma neden olmaz. Oral temas ile kullanıma da uygundur. Hem kuruluk olmadan hem de haz duygusu yüksek şekilde cinsel birleşme sağlamak partnerler için önemlidir. Sağlıklı bir cinsel birleşmeye girmek isteyenler bu tür engelleri ortadan kaldırmalıdır. İçeriği %99 oranında doğal ve su bazlı olan kayganlaştırıcılar ile bu isteğinize ulaşmanız mümkündür. 

Masaj Jeli ve Kayganlaştırıcılar Nereden Satın Alınır?

Durex markasına ait erotik masaj jellerini ve kayganlaştırıcıları eczanelerden temin edebileceğiniz gibi, online olarak da temin edebilirsiniz. Üstelik online olarak alacağınız bu ürünler gizli paketler ile sizlere gönderilir. Böylece herhangi birinin görme endişesine de kapılmamış olursunuz. Online şekilde tek tıkla sepetinize dilediğiniz ürünleri atabilir ve kısa sürede sahip olabilirsiniz. Üstelik ödemelerinizi de online şekilde çeşitli ödeme seçeneklerini kullanarak yapabilirsiniz. 

Masaj Jeli Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Hem kendiniz hem de partnerinizin cinsel birleşmeden has duyması için cinsel sağlık ürünlerine olan ilginiz artmış olabilir. Burada devreye giren Durex masaj yağları ve kayganlaştırıcı jelleri ile hedeflediğiniz sağlıklı cinsel birleşmeye kısa sürede ulaşabilirsiniz. Ancak bu birleşme esnasında kullanacağınız masaj jelleri ve kayganlaştırıcıları alırken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar mevcuttur. Öncelikle cilt tipinizi en iyi şekilde analiz etmeniz gerekir. Cildiniz çok hassas ya da çok kuruysa mutlaka yağ içeren masaj jelleri almanızda fayda vardır. Eğer cildiniz daha az kuruysa su bazlı olan jelleri tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda masaj jeli alırken mutlaka ürünün içeriğini okumalı ve detaylı bir şekilde incelemelisiniz. Her cilt tipi için farklı aromalar ve özellikler içeren jeller mevcuttur. Kendiniz ve partneriniz için cilt tipini göz önünde bulundurmalısınız. Ayrıca bu jel ve kayganlaştırıcı ürünlerin dermatolojik olarak test edilmiş olmasına da dikkat etmelisiniz. Hem sağlığınızı için hem de rahatınız için kullanacağınız bu tarz cinsel sağlık ürünlerinin kalitesi her zaman çok büyük öneme sahiptir. Cilde zarar vermeyen, pH dengesini koruyan ürünler almanızda fayda vardır. Durex bir marka olmanın çok ötesinde, sunduğu tüm ürünlerinde bu özellikleri taşımaktadır. 

Durex Erotik Masaj Jel ve Kayganlaştırıcı Fiyatları

Durex masaj yağı fiyat ve kullanım garantisi açısından her zaman en sevilen markalardan birisidir. Sunduğu tüm erotik masaj jeli ve kayganlaştırıcı çeşitlerinde uygun fiyat politikasını benimser. Bütçenizi aşmadan rahat bir şekilde bu ürünleri temin edebilirsiniz. Kullandıkça sorunların giderildiğini ve daha sağlıklı cinsel bir yaşama sahip olduğunuzu da göreceksiniz. 

Durex Erotik Masaj Yağı İki Cinsiyet Tarafından Kullanılabilir Mi?

Durex erotik masaj yağları ve kayganlaştırıcı jeller hem kadın hem erkek hem de eş zamanlı olarak ikisi tarafından da kullanılabilir. 

Durex Uyarıcı Jeller Nereye Sürülür?

Durex yoğun içerikli uyarıcı ve geciktirici jeller cinsel bölgelere uygulanabilir. Bay ve bayanların kullanımına uygun olan bu jeller sağlıklı bir cinsel yaşam için gereklidir. 

Durex Masaj Yağı Ne Zaman Kullanılır? 

Durex erotik masaj yağları ve kayganlaştırıcı jel çeşitleri cinsel birleşmeden önce kullanılması gereken sağlık ürünleridir. Cinsel birleşme esnasında zorluk yaşamamak ve sonrasında acı ve ağrıya yol açmamak adına, birleşme öncesinde kullanılması çok daha doğrudur. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Durex Erotik Masaj Yağı ve Duş Jelleri

İndirimli Ürünler
Güncel Değerlendirme
Toplam 24 / 99 ürün
DSACategoryId/60001547/2147483633/26012178/26012200/durex