Dynabook, Toshiba markasının yeni adı olarak ifade ediliyor. Japon teknoloji firması olarak adını duyuran Toshiba, bu alanda farklı faaliyetleri ve donanımları ile ön plana çıkmayı başarıyor. Marka son yıllarda dizüstü bilgisayar üretimlerini farklı bir isim üzerinden satışa sunmaya başlıyor. Toshiba markasının ürettiği dizüstü bilgisayar modelleri artık Dynabook markası ile satışa sunuluyor. Marka 1984 yılında çıkardığı ilk dizüstü bilgisayar modeli ile biliniyor. Bu üretimden günümüze kadar aktif faaliyet gösteren marka, günümüz teknolojisini yakından takip ediyor. Dynabook dizüstü bilgisayarlar kendi aralarında farklı donanımsal nitelikleri ve tasarımları ile birbirinden ayrılıyor. Donanımsal farklılıklar ekran çözünürlüğü, yenileme hızı, batarya kapasitesi, işlemci ve ram alanlarında kendini belli ediyor. Tasarımsal farklılıklar ise, boyut, renk, ekran genişliği ve klavye tasarımı ile alanlarda ortaya çıkıyor. Dynabook dizüstü bilgisayar modelleri, hemen her kullanım ihtiyacına yönelik seçenekler sunuyor. Markanın ürün seçeneklerine göz atmak ve detaylı bilgi sahibi olmak için inceleme metnini okumaya devam edebilirsiniz.

Dynabook Dizüstü Bilgisayar Modelleri

Dynabook markası, dizüstü bilgisayar kategorisinde yeni nesil teknolojik donanımları yakından takip ediyor. Markanın bu alanda farklı ürün seçenekleri bulunuyor. Dynabook laptop modelleri, işlemci hızı ve ram bellek kapasiteleri ile yüksek performanslı bir kullanım avantajı sunuyor. Marka, cihazları genel olarak koyu gri ve siyah renkler ile tasarlıyor. Bu renk seçimi ile dinamik bir görünüm elde ediliyor. Dynabook markasının 2019 yılında satışa sunduğu Satellite Pro E10 laptop modeli, 11.6 inç ekran genişliği ile rahat bir kullanım sunuyor. Laptop, HD çözünürlük kalitesi ile görüntü aktarımı gerçekleştiriyor. Dizüstü bilgisayar modeli, taşıma ve kullanım kolaylığı sunan tasarımı ile portatif bir deneyim vaadediyor. Satellite serisinin bir başka modeli olan Pro C40 dizüstü bilgisayar modeli, 8 GB ram bellek kapasitesi ile ön plana çıkıyor. Ram bellek kapasitesi, bilgisayarın çalışma performansını doğrudan etkiliyor. 2019 yılında satışa sunulan Dynabook E10 modeli, tamamen yatabilme özelliği ile dikkat çekiyor. Bilgisayarın ekranı 180 derece geri yatabilme özelliğine sahip. Bu özelliği sayesinde portatif bir kullanım avantajı elde ediliyor. Bilgisayarın ekranı yine 11.6 inç genişlik ile tasarlanıyor. Ekrandan HD formatında görüntü aktarımı gerçekleşiyor. Dynabook marka dizüstü bilgisayar modellerinde Lithium Polymer teknolojili batarya donanımı tercih ediliyor. Bu donanım sayesinde kablosuz şekilde uzun süreli kesintisiz kullanım avantajı elde ediliyor. Markanın 2020 yılında satışa sunulan dizüstü bilgisayar modeli Tecra A50 olarak biliniyor. Bu model, hızlı şarj olma özelliğine sahip batarya donanımı ile ön plana çıkıyor. Hızlı şarj olma özelliği sayesinde cihaz, kısa sürede kullanıma hazır hale geliyor. Laptop modelinde Intel yazılımlı 4 çekirdekli bir işlemci donanımı kullanılıyor. Dizüstü bilgisayar modelinin ram belleği 32 GB kapasiteye sahip. Ram bellek kapasitesi, performans artırılması için önemli bir unsur olarak kabul ediliyor. 32 GB ram bellek, oyun kullanım alanlarına da hitap ediyor. Tecra laptop modeli, IPS panel teknolojili bir ekrana sahip. IPS LED panel, düşük enerji tüketimi ile tasarruflu bir batarya kullanım avantajı sunuyor. Ekran üzerinden Full HD çözünürlük standardı ile görüntü paylaşımı gerçekleşiyor. Bu sayede canlı ve parlak renklere sahip görüntüler elde ediliyor. Dynabook marka laptop modellerinde Q klavye dizilimi tercih ediliyor. Bu tasarım sayesinde geniş bir kullanım alanı ihtiyacına yanıt veriyor. Laptop modellerinin genelinde bir adet kamera donanımı yer alıyor. Kamera üzerinden görüntülü görüşmeler yapılması mümkün hale geliyor. Dynabook markasının dizüstü bilgisayar kategorisinde farklı teknik donanım ve tasarımlara sahip birçok ürün seçeneği bulunuyor. Bu seçenekler arasından ihtiyaç alanına uygun şekilde tercih yapılıyor.

Dynabook Dizüstü Bilgisayar Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Dynabook dizüstü bilgisayar alırken nelere dikkat etmeli sorusuna farklı alanlarda yanıt veriliyor. Bilgisayar alışverişi sırasında ilk olarak teknik donanım avantajları göz önünde bulunduruluyor. Bilgisayarın çalışma performansında etkili olan donanımlar, işlemci, işletim sistemi, ram bellek gibi özellikler oluyor. Bu alanlarda detaylı araştırma yapılması öneriliyor. Aynı zamanda ekran alanında da yine detaylı bir inceleme yapılıyor. Ekran çözünürlüğü, genişliği, piksel yoğunluğu ve yenileme hızı gibi nitelikler, ekranın kullanım performansını doğrudan etkiliyor. Dynabook bilgisayar modellerinde HD ve Full HD gibi çözünürlük standartları tercih ediliyor. Bilgisayar seçiminde dikkate alınan bir diğer husus ise batarya donanımı oluyor. Batarya donanımı ve kapasitesi, bilgisayarın kablosuz kullanım performansında belirleyici rol oynuyor. Geniş kapasiteli ve yüksek performanslı batarya donanımları tercih ediliyor. Laptop alışverişlerinde cihazın hangi alanda kullanılacağının belirlenmesi gerekiyor. Bilgisayarlar, kullanım alanlarına göre farklı tasarım ve donanımlara sahip oluyor. Örneğin oyun alanında kullanım için tasarlanan bilgisayarın tepki süresi ve görüntü aktarma hızı farklılık gösteriyor. İş ve mobil kullanım alanlarında tercih edilen laptop modellerinde farklı programların desteklenmesi bekleniyor. Dizüstü bilgisayar modellerinde boyut ve tasarım da dikkate alınıyor. İş alanında kullanılacak olan cihazların daha küçük boyutlu olması tercih ediliyor. Bu sayede taşıma ve kullanım kolaylığı elde ediliyor. Laptop alışverişi sırasında bağlantı özelliklerini de dikkate alabilirsiniz. Bağlantı alanı donanımları bilgisayarın kullanım alanını belirliyor. İhtiyacınıza uygun bağlantılara sahip laptop modelini bulabilirsiniz. Ayrıca Wifi bağlantı özelliği bulunan bilgisayar modelleri üzerinden araştırma yürütebilirsiniz. Böylece kablosuz ve bağımsız bir internet kullanım avantajı elde edebilirsiniz.

Dynabook Dizüstü Bilgisayar Fiyatları

Dizüstü bilgisayar alışverişi yaparken Hepsiburada rehberliğinde farklı alanlarda detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. İlgilendiğiniz Dynabook markası yakından tanıyabilir, modeller ve donanımları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Bu sayede kısa sürede ihtiyacınıza uygu olan bilgisayar modelini fark edebilirsiniz. Dynabook notebook fiyatları genelinde de araştırma yürütebilirsiniz. Farklı mağazalardaki güncel satış fiyatlarını bir arada görüntüleyebilirsiniz. Ulaştığınız fiyat listesi üzerinden hangi mağazada ne kadar sorularına yanıt bulabilirsiniz. Böylece bütçe tasarruflu bir online alışveriş deneyimi kazanabilirsiniz. İlgilendiğiniz bilgisayar modelinin geçmiş dönem satış fiyatlarına da göz atabilirsiniz. Bunun için fiyat analiz grafiğinden yardım alabilirsiniz. Böylece güncel fiyatların sunduğu kar oranını kolayca hesaplayabilirsiniz. Dynabook dizüstü bilgisayar kategorisinden farklı modelleri bir arada görebilirsiniz. Modeller arasında özellikleri ve fiyatları genelinde karşılaştırma yapabilirsiniz. Karşılaştırma sonucunda ihtiyacınıza uygun olan cihazı kısa sürede fark edebilirsiniz. Dynabook laptop modellerinin inceleme sayfası üzerinden yorumlarına ulaşabilirsiniz. Yorumlar rehberliğinde kullanım sırasında yaşanan olumlu ve olumsuz deneyimler hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Dynabook Laptop Fiyatları Notebook Modelleri

15 ürün listeleniyor
İndirimli Ürünler
Ekran Kartı
Toplam 15 / 15 ürün
DSACategoryId/2147483646/3000500/98/dynabook