Günlük yaşamın stresinden uzaklaşmak, bedeninize vakit ayırıp sağlıklı bir şekilde yaşamın keyfini çıkarmak istiyorsanız pilates sizin için doğru cevap olabilir. Bedeninizi daha yakından tanımanıza, sınırlarınızı keşfetmenize ve bu sınırları zorlamanıza da yardımcı olacak pilates ile kendinizi daha enerjik hissedebilir, beslenme programlarıyla destekleyip, süreklilik sağladığınızda estetik bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Hayatın yorucu temposu içinde gerilen kaslarınız, bozulan vücut duruşunuz için de oldukça faydalı olan pilates ile yaşamın keyfini çıkarmak için kendinize bir şans tanıyabilirsiniz. Pilates sayesinde gerilen kaslarınızı rahatlatabilir, düzenli bir egzersiz programı ile daha esnek ve güçlü kaslara sahip olabilirsiniz. Vücudunuzu güçlendirirken bir yandan da sıkılaşarak arzu ettiğiniz görünüme kavuşabilirsiniz. Dengeleyici kaslarınızı da güçlendiren pilates, vücut farkındalığınızı artırarak her pozisyondaki dengenizi artırır. Hem zihni, hem bedeni rahatlatan hareketleri sayesinde, yaşam enerjinizi yükseltir ve depresyon gibi ruhsal çöküntüleri kolaylıkla atlatmanıza yardımcı olur.

Sayısız faydalarının yanında pilates herkesin evinde yapabileceği bir spor olması nedeniyle oldukça ulaşılabilir. Siz de iş hayatının, günlük hayatın ve sorumlulukların yarattığı gerginliklerden uzaklaşmak ve bedeninize zaman ayırarak iyi hissetmek istiyorsanız Ebruli Pilates Seti modelleri arasından birini seçebilirsiniz.

Ebruli Pilates Seti Modelleri

Hayatınızdaki tüm stresi bir kenara bırakıp kendiniz için sağlıklı bir başlangıç yapmaya ve pilatese başlamaya karar verdiyseniz Ebruli Pilates Seti modellerini tercih edebilirsiniz. İhtiyacınıza en uygun seti bulmak için setin içerdiği ürünleri inceleyebilir, tercih ettiğiniz ürünlerle kendi setinizi oluşturabilirsiniz.

Pilates topu, egzersiz bantları ve ağırlık topundan oluşan temel bir seti tercih edebilir, Ebru Şallı tarafından hazırlanmış pilates egzersizlerini yaparak vücudunuzu ve zihninizi etkin bir biçimde rahatlatabilirsiniz. Setin içinde yer alan pilates topunu fonksiyonel olarak kullanabilir, bel, sırt, karın, kol gibi vücudunuzun birçok bölgesini etkili bir biçimde çalıştırabilirsiniz. Zorluk seviyeleri değişiklik gösteren egzersiz bantları sayesinde vücudunuzun hemen her yerini çalıştırabilir, sıkı bir görünüme kavuşabilirsiniz. Zaman içinde artan kondisyonunuz sayesinde direnç seviyesi daha yüksek bantlarla programınızı sürdürebilir, sınırlarınızı zorlayabilirsiniz. Ağırlık topu ile temel hareketlerinizin seviyesini biraz daha artırarak kaslarınızın güçlenmesini destekleyebilirsiniz.

Ebruli Pilates Seti modelleri arasından fitness setini tercih ederek bir çift dambıl ve bir çift ayak bilek ağırlığı ile antrenmanınızın zorluk seviyesini artırabilirsiniz. İhtiyacınıza ve kondisyonunuza göre ağırlıklarınızı artırarak daha etkili bir pilates antrenmanı da yapabilirsiniz. Pilates çemberi gibi yardımcı diğer aletleri de ekleyerek bacak ve kol kaslarınızı güçlendirebilir, vücudunuzda sizi rahatsız eden sarkmaları engelleyerek, daha sıkı ve fit bir görünüm elde edebilirsiniz.

Ebruli Pilates Seti Fiyatları

Pilatesin etkili ve faydalı bir spor olmasının yanında en önemli özelliklerinden biri de ulaşılabilir olmasıdır. Pilates eğitim DVD'lerini ve Ebruli Pilates Seti'ni alarak evinizin konforunda sporunuzu yapabilir, etkili ve sürekli antrenmanla vücudunuzu güçlendirebilirsiniz. Bedeni ve zihni güçlendiren pilates sporunu yapmak için özel derslere ekstra bütçe ayırmadan sağlıklı ve zinde bir hayata adım atabilirsiniz.

Sporu bir lüks olmaktan çıkarıp, herkes için ulaşılabilir kılan Ebruli Pilates Seti fiyatları ile de ulaşılabilir bir segmentte yer alır. Ebruli Pilates Seti modelleri arasından ihtiyacınıza ve bütçenize en uygun seti seçip, ev konforunda sporun keyfini çıkarabilirsiniz. Yalnızca temel setleri temin ederek bile vücudunuzun sınırlarını görebilir, daha esnek ve güçlü bir vücuda sahip olmak için antrenman aletlerinize eklemeler yapabilirsiniz. Uygun fiyata sahip olabileceğiniz Ebruli Pilates Seti ile hayatınıza yeni bir soluk katabilir, enerjik ve dinamik bir bünyeye sahip olabilirsiniz.

Ebruli Pilates Seti Fiyatları

11 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Ebruli
  2. Cosfer
  3. Delta
  4. Tristar
  5. Busso
  6. Avessa
  7. Voit
  8. MSD
  9. Sportive
  10. Bestway
  11. Gymstick
  12. Liveup
  13. Reebok
  14. Povit
  15. Domyos
  16. Dynamic
  17. Ciwaa
  18. Fox Fitness
  19. Adidas
  20. Merrithew
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı
 • Marka Ebruli
DSACategoryId/60001546/2147483635/353045/367867
BAŞA DÖN