Araç aksesuarları ve yedek parçaları üreterek sektördeki önemli bir ihtiyacı karşılayan Elif markası, ürün gruplarındaki geniş seçenek yelpazesi ile ön plana çıkıyor. Marka, araç kullanım konforunu üst düzeye taşımayı sağlayan ürün modelleri de geliştiriyor. Tüm tasarımlarını pratik, işlevsel ve şık bir boyut kazandırarak kullanıma sunan marka, kalite düzeyi yüksek malzemeler kullandığı için ürünleri de uzun kullanım ömrü sunuyor. Ayrıca marka, ürünlerinde kolay montaj ya da kolay kurulum özelliğini de ön plana çıkarıyor. Elif, geniş ürün skalası içerisinde BMW, Chevrolet, Hyundai, Kia, Porsche, Volkswagen, Renault, Fiat gibi pek çok araç markasına uyumlu ürün seçeneklerini bulmak mümkün oluyor. Ayrıca bazı ürün grupları araç modellerinin dizaynı ile birebir uyumlu şekilde üretildiğinde herhangi bir işleme gerek kalmaksızın kurulum yapılıyor. Pek çok ürün için araç servislerinden ekstra bir hizmet almaya gerek kalmıyor.

Markanın ürün seçenekleri arasında en çok ilgi görenlerden biri araç paspas setleri oluyor. Modellerin büyük bölümünde paspas altları kaymayı önleyecek kauçuk tırtıklarla donatılmış oluyor. Bu sayede aracın kullanım esnasında paspasın kayması gibi riskler bertaraf ediliyor. Havuzlu olarak dizayn edilen araç paspas setleri tüm mevsimlerde tozu, çamuru ve suyu havuz sisteminde toplayarak aracın kirlenme süresini ciddi düzeyde uzatıyor. % 100 özel kauçuk malzemeden enjeksiyon yöntemi ile üretilen araç paspasları arasında tüm yerli ve yabancı otomobil modelleri ile uyumlu olan, kesilebilir özellik taşıyan modeller de bulunuyor. Bu modeller kendi aracına birebir uyumlu paspas bulamayan araç sahiplerinin adeta imdadına yetişiyor. Çünkü tasarımında özel kesim çizgileri bulunuyor ve araç sahipleri, paspasları kendi araçlarına uygun şekilde zorlanmadan kesebiliyor. Paspas modellerinin hurda malzeme içermiyor olması da Elif araç paspas ürünlerinin yoğun bir ilgi görmesini beraberinde getiriyor.

Araç kullanırken terleme sorunundan şikayet edenler için markanın ürün modelleri bulunuyor. Nano teknoloji ile üretilen ve “su geçirmezlik” ile “terletmez” özelliklerini bünyesinde barındıran oto koltuk kılıfları, aracın mevcut koltuklarının üzerine kolaylıkla uygulanabiliyor. Araç koltuklarının mevcut kılıflarını çıkarmadan kolaylıkla üstüne uygulanabilen bu koltuk örtüleri profesyonellik gerektirmiyor olması ile de ön plana çıkıyor. Farklı marka ve modellerde araç koltukları ile birebir uyumlu biçimde dizayn edilen bu kılıflar, gerektiğinde yıkanabiliyor ya da silinerek rahatlıkla temizlenebiliyor. Elif, bu ürün grubunda kullanıcılara hem sade hem de desenli kumaş seçeneklerini sunuyor.

Araçların en kolay zarar gören parçalarından biri de jant kapakları oluyor. Marka, jant kapağı seçenekleri ile de beklentileri fazlasıyla karşılıyor. Farklı çaplarda üretim yaparak farklı araç modellerine uygun jant kapakları imal eden marka, aşınmaz kaplama ve esneklik gibi özelliklere öncelikli olarak önem veriyor. Jant kapaklarının ideal esneklik düzeyine sahip olması montajını da yüksek oranda kolaylaştırıyor. Ürünlerin kırılmaya karşı garantili olması ise dikkatlerden kaçmıyor.

Marka, farklı araç modellerine uygun, elektrikli balina anten modellerinde geniş seçenek yelpazesi ile dikkat çekmeyi başarıyor. Eski model araçlarda, uzun çubuklu antenlerin yerine herhangi bir tadilat gerektirmeden kolaylıkla takılabilen shark antenleri, frekans güçlendirici içeriyor. Antenlerin alt bölümü vidalama gerektirmiyor ve yapıştırma yöntemi ile kolaylıkla araca uygulanabiliyor. Aynı zamanda kesme işlemine de gerek kalmadan çok daha şık bir anten görünümü elde edilebiliyor. Bu ürünler çubuk antenlerden daha güçlü olmasıyla da dikkat çekiyor.

Sürüş esnasında aracın kaporta bölümüne daha az çamur gelmesini sağlayan çamurluk modelleri markanın ürün skalasında yer alıyor. Araç modellerinin ön ve arka çamurluk kavislerine uygun bir dizayna sahip olan çamurluk modelleri kauçuk malzemeden üretiliyor. Elif, ihtiyaçlara yönelik olarak tasarlanan geniş ürün skalasını fonksiyonel ve kullanışlı ürün modelleriyle zenginleştirmeyi sürdürüyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Elif

+10.000 ürün var
  Diğer Kategoriler
 1. Ürün Çeşidi A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Kuponlu Ürünler
 5. Uyumlu Marka A-Z
 6. Renk
 7. Desen
 8. Materyel
 9. Kol Boyu
 10. Uyumlu Model A-Z
 11. Satıcı A-Z
 12. İndirimli Ürünler
 13. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Yarın Kapında
Başa dön