Erinöz Bahçe ve Balkon Salıncağı Fiyatları

Bahçe gibi dış mekânları dolu dolu kullanmanın en temel yollarından biri, bahçe mobilyası kullanmaktan geçiyor. İster geniş bir bahçe olsun, ister küçük bir alan olsun, yine de oturacak bir yer söz konusu ise bu bölümler birkaç kişinin rahatça oturabileceği en konforlu ve dayanıklı bahçe salıncakları ile değerlendiriliyor. Geniş ailelerin bile hep birlikte kullanabileceği bu keyifli koltuklar işlevselliği ile büyük fark yaratıyor.

Bahçe ve balkon salıncakları, dinlenmek, sohbet etmek veya kitap okurken tek başına kaliteli zaman geçirmek için en ideal adres olarak göze çarpıyor. Ayrıca çok fazla yer kaplamaması ve en küçük alanlara bile kurulabilmesi bu salıncakları özel kılan bir diğer etmen olarak yer alıyor. Bu anlamda boyut, stil, dayanıklılık ve rahatlık kapsamında geniş seçenek yelpazesi içerisinden bir değerlendirme yapmak istiyorsanız Erinöz Bahçe ve Balkon Salıncağı Fiyatları hakkında gerekli bilgilere ulaşabilir ve kişisel zevkinize hitap edeni tercih edebilirsiniz.

Sıcak Havalarda Bahçe ve Balkonun Keyfini Çıkarmaya Hazır Olun

Neredeyse kanepeye benzeyen salıncak koltuğunun konforlu yapısı, gerçek bir iç-dış mekân görünümü veriyor. Kanepe minderlerinin çeşitli desenlere sahip kenarları ve zarif düğmeli ayrıntılar, vintage tarzı çerçeve ile birlikte hem şıklık hem de işlevsellik katıyor. Ekstra olarak, içecekleri ulaşılabilir mesafede tutmak için küçük bir bölüme sahip olan salıncaklar da bulunuyor.

Erinöz bahçe ve balkon salıncakları rahat ve aynı zamanda korunaklı bir oturma deneyimi için çardak ve salıncak kavramlarının harmanlanması sonucu ortaya çıkıyor. Kaplı polyester iplik, farklı hava koşullarına dayanıklı olacak şekilde üretiliyor. Özellikle de yıpratıcı güneşli havalarda güvenli kapsama sağlayan geniş gölgeliği ile yaz aylarında arzu edilen performans seviyesine çıkıyor. Erinöz bahçe ve balkon salıncakları, hem modern hem de geleneksel bahçelere uygunluk gösteren çeşitli tasarımlara sahip şekilde tasarlanıyor. Hem çerçeve hem de gövde bölümünde paslanmaz çelik kullanılması ise salıncağın uzun yıllar verimli kalmasını sağlıyor. Bütün bunların dışında kaymaz ayakları bulunuyor, böylece her zaman sabit ve sağlam kalıyor.

Dayanıklı ve Konforlu Salıncaklara Sahip Olma Fırsatını Kaçırmayın

  • Yağışlı havalarda su geçirmeyen ve hızlı kuruyan kaplanmış kumaşlar içeriyor.
  • Kişisel tercihe göre farklı desen ve renk seçenekleriyle birlikte sunuluyor.
  • Kavurucu sıcaklıklardan korunmak için konumlandırılabilir kanopi bulunuyor.
  • Kaymasını ve eğilmeye karşı dayanıklı olmasını sağlayan ayaklar sabitlenebiliyor.
  • Yardım almadan gerçekleştirilebilecek montaj kolaylığı sunuluyor.
  • Fiziksel şikâyetlerden uzak şekilde koltuk ve yastık için ortopedik destek sağlanıyor.

Soru 1: Bahçe ve balkon salıncağımı kış aylarında nasıl koruyabilirim?

Cevap 1: Bahçe salıncağınızı kış aylarında korumak ve her şeyin hazır olmasını istiyorsanız en iyi yol bir örtü kullanmaktır. Ancak uygun bir tane bulamıyorsanız, büyük bir branda da işinize yarayacaktır. Bahçeniz kışın şiddetli rüzgârdan etkileniyorsa, daha korunaklı bir yere taşımayı veya zemine sabitlemeyi de düşünebilirsiniz.

Soru 2: Bahçe salıncağını çimlerin üzerine koyabilir miyim?

Cevap 2: Seçilen malzemeye ve ayrıca çimlerin ne kadar kuru ve sağlam olduğuna bağlıdır. Mümkün olduğu kadar uzun ömürlü olmasını istiyorsanız, balkon salıncağınızı sert bir zeminde tutmanız gerekir, ancak özellikle kuru ve düz bir çim alanınız varsa, bahçe ve balkon salıncağınızı oraya yerleştirebilirsiniz.

Soru 3: Bahçe ve balkon salıncağını neden tercih etmeliyim?

Cevap 3: Bahçe salıncağı normal bahçe mobilyalarından çok daha fazla konfor sağlıyor. Bununla birlikte, kumaşlarla yapılmış olan salıncaklar, bahçe ya da balkonunuzun en ideal yerine konumlandırılabiliyor. Ayrıca birden fazla kişi tarafından uzanmak için kullanılabilir, dolayısıyla sosyal oturma alanı olarak da görev alıyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Erinöz Bahçe ve Balkon Salıncağı Fiyatları

58 ürün listeleniyor
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Toplam 24 / 58 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483601/34001194/34001208/erinoz