Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Faber-Castell
Faber-Castell PP Kapak Resim Defteri 25x35cm 30 Yaprak

Faber-Castell PP Kapak Resim Defteri 25x35cm 30 Yaprak

Faber-Castell
59,90 TL
( / adet)
seçenek
%
Loading interface...
Diğer Satıcılar - Tümü (13)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

64,00 TL
82,00 TL
DSACategoryId/2147483643/15344/80450004/21037841

Çocukların zihinsel gelişiminin en önemli adımlarından biri olan resim yapmak, kaliteli materyallerle daha keyifli bir hâle geliyor. Faber-Castell PP kapak resim defteri 25 x 35 cm 30 yaprak sayfa sayısı ile uzun süreli kullanım olanağı sunuyor. Çocuklarınızın yaratıcı zekasını destekleyen çizim ve boyama aktivitelerini daha verimli ve kaliteli yapmalarına olanak tanıyan Faber Castell PP kapak resim defteri, eğlenceli tasarımıyla dikkat çekmeye devam ediyor. Kırtasiye gereçleri arasında kalitesiyle yeri dolmayan başarılı Alman marka Faber Castell, PP kapak resim defteri ile fark yaratmaya devam ediyor. 25 x 35 cm standart tasarım ebatlarında olan resim defteri, çocukların sırt çantasında ve elde rahatlıkla taşınmasına olanak tanıyor. Hafif kapağı ile de büyük beğeni toplayan resim defteri, çocuklarınızın ihtiyaç ve beklentileri için özel olarak tasarlanıyor.

Faber Castell PP Kapak Resim Defteri 25 x 35 cm 30 Yaprak

Faber Castell kalitesini A’dan Z'ye başarılı ile yansıtan resim defteri PP kapak tasarımıyla ilgi çekiyor. Deforme olmayan kapak tasarımı sayesinde çocuklarınızın evde, okulda ve dilediği yerde resim defterini yanında götürebiliyor. Ayrıca sağlam kapak tasarımı çocukların yaptığı çizimlerin güvenle muhafaza edilmesine de katkı sağlıyor. 30 yapraklı olan defter, son derece tatmin edici olan sayfa sayısı ile uzun ömürlü kullanım olanağı sunuyor. 25 x 35 cm ideal tasarım ölçülerinde üretilen Faber Castell PP kapak resim defteri, ilkokul düzeyi çocukların ihtiyaç ve beklentisini karşılıyor. Kaliteli hamur sayfası ile her türlü boya kalemi için resim yapmayı mümkün hâle getiren Faber Castell PP kapak resim defteri, çocuklarınızın yaratıcılığı önündeki tüm engelleri de böylece kaldırıyor.

Faber Castell PP Kapak Resim Defteri Özellikleri

  • Faber Castell PP kapak resim defteri hem tasarımı hem de ergonomisi ile büyük beğeni toplayarak çocuklar için resim yapmayı bir tutku haline getiriyor.
  • Deforme olmayan kapak tasarımı, resim defterinin kullanım süresini artırıyor. Ayrıca resim defteri içinde yer alan sayfaların da güvenle depolanmasına yardımcı oluyor.
  • Kaliteli sayfa hamuru sayesinde çocukların pastel boyadan kuru boyaya, sulu boyadan guaj boyaya kadar tüm resim boyaları ile boyama ve çizimler yapmasına imkân tanıyor.
  • Boyaların bulaşma ve dağılmasını engelleyen kaliteli sayfalar, ayrıca çabuk kuruma özelliği ile de profesyonel çizimler yapmanıza olanak tanıyor. Böylece çocuklar için resim ve boyama yapmayı zahmetsiz bir hâle getiriyor.
  • Hafif olan resim defteri, elde ve çocukların sırt çantasında ağırlık oluşturmadan kolaylıkla taşınabiliyor.
  • Geniş kullanıcı kitlesine hitâp eden Faber Castell PP kapak resim defteri 25 x 35 cm ebadına ve 30 yaprak sayfa sayısına sahip.

Çocukları Hayallerine Kavuşturan Resim Defteri

Almanya üretimli başarılı kırtasiye ürünleri markası Faber Castell tarafından tasarlanan PP kapak resim defteri, çocukların yanı sıra hobi olarak resim yapan yetişkinler için de kullanım olanağı sağlıyor. İster hobi amaçlı isterse profesyonel olarak çizimler yapanların istek, ihtiyaç ve beklentisine olumlu yönde cevap veren resim defteri, böylece çok geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşıyor. Desen ve kalıp çıkarmak içinde son derece uygun olan Faber Castell PP kapak resim defteri, kalitesiyle kullanıcılarından tam not almayı başarıyor. PP kapak tasarımını özelleştiren renkli ve eğlenceli tema ile de büyük beğeni toplayan resim defteri, Faber Castell imzası ile kalitesini kanıtlıyor. Siz de isterseniz çocuklarınız için dilerseniz de hobi amaçlı çizimleriniz için Faber Castell PP kapak 25 x 35 cm 30 yaprak resim defterini hemen inceleyebilir ve ürünü satın alabilirsiniz.


Faber-Castell PP Kapak Resim Defteri 25x35cm 30 Yaprak

 

Faber-Castell PP Kapak Resim Defteri 25X35cm 30 Yaprak

Resim çizmenin ve boyamanın çocukların gelişimlerinde çok önemli rol oynadığı söylenirken, yaratıcı zekayı da desteklediği pek çok insan tarafından biliniyor. Resim sanatı çizme ve boyamanın dışında çocukların genel gelişimlerinde de etkin rol oynayan en faydalı aktivitelerden gibi görünüyor.

Faber-Castell ile Çocuklarınız Yaratıcılıklarını Geliştirsin

25x35 PP kapak resim defteri ile çocuklarınız tüm renkli hayallerini kağıda resmederken anne ve babalara da bu mutluluğu paylaşmak kalıyor. 30 yapraklı olan resim defteri kaliteli yandan spiral özelliğiyle kolay yırtılmayarak düzenli bir şekilde bir arada saklanabiliyor. PP kapak sayesinde oldukça sağlam duran resim defteri kolay deforme olmayarak taşıma konusunda da kullanıcılarını yardımcı oluyor. Oldukça nitelikli malzemenin eseri olan resim defteri, farklı renk çeşitleriyle kız, erkek tüm çocuklara hitap ederek resim defterleri kategorisi içerisinde ebevyenlerden tam not almayı başarıyor.

Çocuklarınız Hayallerini Çizerek Büyütsün

Cazip fiyatlardan satışa sunulan Faber-Castell PP Kapak Resim Defteri 25x35 cm ister evde ister okulda çocuklarınızın hayallerini yansıtmasına her anlamda yardımcı olurken, pek çok kalite kriteri ve rahat kullanımıyla da tüketicisine her zaman güven veriyor. Çocuklarınıza, yeğenlerinize, torunlarınıza ve tüm sevdiğiniz çocuklara büyük bir beğeniyle hediye olarak da alabileceğiniz 30 yapraklı 25x35 cm Faber-Castell PP Kapak Resim Defteri sağlık açısından gerekli niteliklere sahip.

Faber Castell Hakkında

1761'de Almanya'nın Nuremberg şehrinde Kaspar Faber tarafından kurulan Faber-Castell, ürettiği kaliteli ve sağlam kırtasiye ürünleriyle müşterilerini daima mutlu etmeye devam ediyor. Hemen hemen pek çok evde kolayca rastlayabileceğimiz Faber-Castell ürünler firmanın tüketici tarafından ne kadar sevildiğini gösteriyor. Marka yenilikçi yaklaşımı ve geniş ürün yelpazesiyle okul ya da ofis araç gereçleri bakımından en büyük destekçiniz olurken, her anlamda müşteri memnuniyeti sağlamayı başarıyor.

Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu OFISFAB0034
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat

Popüler aramalar

Başa dön