Amerikan menşeili markalardan biri olan Fossil, dünya genelinde tanınan saat üreticileri arasında yer alır. Zengin saat koleksiyonları ile sektöre yön veren markalar arasında bulunan firma, bavul ve valiz koleksiyonu ile de geniş bir alıcı kesimine ulaşır. Bavul koleksiyonunda seyahat çantalarından farklı tipte tekerlekli modellere kadar birçok ürüne sahip olan marka, çanta koleksiyonunda günlük kadın çantaları ile öne çıkar.

Fossil Bavul Modelleri ve Fiyatları

  • Fossil bavul koleksiyonu çok parçalı bavul setlerinden kabin boy valizlere kadar birçok ürünü kapsar. Bavullar, kumaş bavul ve ABS bavul olarak değişir. Teker sayısı ve tasarım açısından da değişen bavul tipleri, modele göre farklı fiyatlarla satılır.
  • Kabin boy valizler arasında kumaştan üretilen ve 360 derece dönebilen tekerleri ile rahat bir kullanım sunan ürün tiplerine erişebilirsiniz. Genellikle yağmur geçirmez vakumlu kumaştan üretilen ürünler, fonksiyonel cepler ile ABS ürünlerden ayrılır.
  • Markanın kabin boy ABS valizleri ise daha cazip fiyatlara sahip olup dayanıklılığı ile dikkat çeker. Benzer teker teknolojileri ile donatılan ABS valizler renk açısından değişiklik gösterir.
  • Orta boy tekli bavullar arasında ise kolay temizlenebilen hafif ürünler dikkat çeker. Silikon malzemeden üretilen teker sistemi ile fark yaratan ürünler, uygun fiyatlar ile bulunabilir.
  • Büyük boy valizler, 70 cm boy ile 35 cm ene sahiptir. Derinliği 33 cm olan büyük boy bavullar, ağırlığı dengeleyen teker sistemiyle rahatça taşınır ve eşyalarınızı ayrı ayrı yerleştirebileceğiniz iç donanım ile farklı ihtiyaçlara cevap verir.

Çok Parçalı Bavul Setleri

Markanın çok parçalı bavul setleri içinde 3’lü bavul setleri ve 2’li bavul setleri bulunur. İkili bavul setleri küçük valiz ile orta boy bavuldan oluşabileceği gibi büyük boy ve orta boy bavuldan da oluşabilir. Hem ABS hem de kumaş olarak üretilen setleri ihtiyacınıza göre seçebilir, bavul ebatlarını inceleyebilirsiniz. ABS sert valiz tipleri ise farklı renk seçeneklerine ve farklı desenlere sahip dış yüzeyleri ile ilgi çeker. Darbeye dayanıklı hafif esnek ABS malzemeden üretilen ikili setler, fiyat açısından küçük farklar ile kumaş bavullardan ayrılır. Üçlü bavul setleri ise küçük, orta ve büyük boy bavuldan oluşur. Uzun süreli seyahatler için tasarlanan setler, güçlü tekerleri ve fonksiyonel kullanım özellikleri ile markanın kalite anlayışını yansıtır.

Kullanışlı Seyahat Çantaları

Fossil seyahat çantaları omuzda ve elde taşımaya uygun modeller olarak karşınıza çıkar. Geniş iç ebatları ile orta boy bavul kadar eşya taşımaya imkân veren ürünler, fonksiyonel ürünlerden hoşlananlara hitap eder. Ayarlanabilir askısı ve yumuşak tutma sapları ile rahat taşınan çantalar, uzun süreli seyahatlerde rahatlıkla kullanılabilir. Ana bölmesi farklı bölümlere ayrılan ürünler, düzenli bir kullanım sunar. Aynı zamanda uygun fiyatları ile bavullardan ayrılan ürünler, canlı renk seçenekleri ile alıcının dikkatini çeker.

Günlük Yaşama Uygun Fossil Çantalar

Markanın ürün koleksiyonunda omuz, el ve sırt çantaları da bulunur. Ağırlıklı olarak kadınlara hitap eden günlük çantalar, klasik biçimleriyle iş kıyafetleri ile uyumlu bir şekilde kullanılabilir. Omuz ve el çantaları, modaya yön veren tasarımlarıyla birlikte kaliteli duruşları ile dikkat çeker. Özellikle beyaz rengin ağırlıklı kullanıldığı kadın koleksiyonunda kibar ve zarif ürünler bir hayli ilgi görür. Sırt çantaları arasında ise stil sahibi çantalar bulunur. Sade duruşları ile şık kombinleri tamamlayan parçaları farklı fiyatlara satın alabilirsiniz.

Erkek çantalar arasında ise el çantaları oldukça dikkat çekicidir. Günlük kullanım için tasarlanan el çantaları, siyah deriden üretilip her kesimden erkek tarafından tercih edilebilir. Evrak çantaları ise deriden üretilip, çalışan erkeklerin yaşamını kolaylaştıran ürünler olarak kullanıcılara sunulur.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Fossil Bavul Fiyatları ve Modelleri

57 ürün listeleniyor
Hepsiburada Limiti
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Boy
Toplam 38 / 57 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?