Bilgisayarınızı kullanırken ihtiyaç duyduğunuz yararlı aksesuarları modern özelliklerle beraber tasarlayarak üreten Frisby markası kullanım deneyimini geliştirmeye devam ediyor. Kulaklık çoklayıcı çeşitleriyle farklı kulaklıkları aynı bilgisayar üzerinden rahatça kullanabilmenizi sağlar. Fare kullanımını hassaslaştırarak oyunlarda ve programlarda kusursuz bir kullanıma ulaşmanıza yardım eden mousepad çeşitleri de üreten Frisby aracılığıyla zemine uyum sağlayan kaydırmaz tabandan yararlanabilirsiniz. Farenizi özgürce hareket ettirebilmenizi sağlayan ve sensörlere uyum gösteren mousepad çeşitlerinin pürüzsüz yüzeyi oyun oynarken ani hamleleri başarılı bir şekilde gerçekleştirebilmenize yardımcı olur. Ergonomik tutuş yaratan ve el içinde rahatça kavranabilen fare modelleri geliştiren marka yardımıyla kablolu ya da kablosuz modellere erişebilirsiniz. Işıklı mouse modellerini satın alarak dikkat çekici tasarıma sahip bir oyuncu aksesuarına sahip olabilirsiniz. Yumuşak bilek dolgusuna sahip Frisby mousepadler aracılığıyla uzun süreli kullanımlarda bile kolunuz rahat eder. Fanları aracılığıyla dizüstü bilgisayarınızı soğutan standları sipariş ederek oyun ve program çalıştırırken fazla ısınma sorun yaşamadan bilgisayarınızı kullanabilirsiniz.

Bilgisayar Kullanıcıları İçin Hayatı Kolaylaştıran Aksesuarlar

 • Yüksekliğini ayarlayabilmenize imkân tanıyan Frisby notebook soğutucular bilgisayarınızdan tam performansla verim almaya devam etmenize destek olur.
 • Kasa fanı modelleri de üreten marka bilgisayarınızın kasasının aşırı ısınması sonucunda yaşayabileceğiniz performans kaybını önlemeye yardım eder.
 • Sağ ve sol elle kullanılabilen optik fareleriyle göz dolduran Frisby sayesinde çantanızda da taşıyabileceğiniz kullanışlı bir aksesuar sipariş edebilirsiniz.
 • Oyun severlerin işlerini kolaylaştıran ve takım arkadaşlarıyla sorunsuz bir iletişim kurmasını sağlayan mikrofonlu kulak üstü kulaklıklar ses alma ve ses iletme gibi konularda başarılı bir iş çıkarır.
 • Ayarlanabilir kafa bandı özelliğine sahip oyuncu kulaklıklarıyla başınıza ergonomik şekilde uyan ve yumuşak dolgusu sayesinde sizi sıkmayan bir aksesuardan yardım almaya başlayabilirsiniz.

Kullanım Rahatlığı Yaratan Bilgisayar Aksesuarları

Frisby'nin set halinde ürettiği fare ve klavye takımlarıyla beraber tasarımları birbirine uyum sağlayan ekipmanlardan yararlanabilirsiniz. Yazılım yüklemenize gerek bırakmadan tak çalıştır özelliğiyle kullanabileceğiniz klavye ve fareler kablosuz şekilde bilgisayarınızı kullanabilmenizi mümkün kılan modellere sahiptir. Süspansiyonlu tuşlarıyla fark yaratan klavyeler yazım sırasında hem gürültüyü azaltır hem de daha rahat bir basış desteği yaratır. Speaker hoparlör sistemleri de üreten Frisby ile bilgisayar üzerinden sevdiğiniz dizileri izlerken ya da macera dolu oyunları deneyimlerken gerçekçi bir ses desteği elde edebilirsiniz. Taşınabilir speaker çeşitleri müzik dinlerken ya da video izlerken yüksek ses desteğine sahip olmanızı sağlar. Taşınabilir USB okuyucularla bilgisayar çantanızda yanınıza alabileceğiniz kullanışlı aksesuar satın alabilirsiniz. Harddisk kutularıyla harddiskinizi güvenli bir şekilde taşıyarak darbelere karşı korursunuz.

Uyumlu Ürünlerle Farklı Cihazlarda Aksesuarlarınızı Çalıştırın

Kulak içi kulaklık çeşitleriyle günlük yaşamınızda telefonunuzda yararlanabileceğiniz kulaklıklar tasarlayan Frisby sayesinde seyahat ederken keyifli bir şekilde müzik dinleyebilirsiniz. Mikrofon desteğine de sahip olan kulak içi kulaklık modellerini kullanarak ürünü çıkarmadan gelen aramaları yanıtlayabilirsiniz. Yumuşatılmış silikon kaplamalara sahip kulaklıklar kulaklarınızın acımamasını da sağlar. Oyun kolu şeklinde tasarlanan telefon standı çeşitleriyle beraber cep telefonunuz üzerinden çevrim içi oyunları daha rahat bir şekilde oynamaya başlayabilirsiniz. Sabitleme yapabilmenizi sağlayan ve kolayca kavrayabileceğiniz tutamaç noktalarına sahip olan telefon standı ürünleriyle joystick ve ateş tetiği gibi özellikleri de değerlendirebilirsiniz. Yüzey koruyucu kılıfa sahip klavye modellerini satın alarak tozlardan korunan bir ürüne sahip olursunuz. Farklı bilgisayar modelleriyle uyum içerisinde kullanılabilen klavye ve mouse ürünlerine ek olarak kulaklık ürünleriyle de çok yönlü bir kullanıma erişirsiniz. VGA ve printer kablosu gibi çeşitli kablolar üreten Frisby harici bağlantılar oluştururken size yardım eder. USB girişi aracılığıyla çalıştırabileceğiniz laptop soğutucular sessiz bir şekilde soğutma gerçekleştiren fanlarıyla ısıyı kısa sürede düşürür.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Frisby

525 ürün var
  Diğer Kategoriler
 1. Ürün Çeşidi A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Kuponlu Ürünler
 5. Renk
 6. Satıcı A-Z
 7. İndirimli Ürünler
 8. Hemen Al Sonra Öde
 9. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Yarın Kapında
Başa dön